Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Beyaz ten için pudra ve fondeten önerileri

BeyazPerim

Vay anası ya =)
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2008
11.895
18
Kızlar ben oldukca beyaz tenliyim ten rengime gore dogru pudra ve fondeten bulmakta cok zorlanıyorum ...
mac nc15 almayı dusunuyorum ama onda da kararsız kaldım ...bana onerebileceginiz marka nedir ?

tatlıslarım beyaz tenli kımse yok mu ?beyaz tenliler hangi marka pudra ve fondeten kullanıyorsunuz ?

tatlım bende bi arada max foctor 81 kullanmıstım bana oldukca koyu gelmistı ama dokusu fln harika cnm =)

bu fondeten cok hosuma gitti acaba rengi cok mu acık gelir hiç bilmıyorum cilekte 84 ytl mıs alıp almamak konusunda cok kararsız kaldım
04892124702.jpg

tatlım bende bi arada max foctor 81 kullanmıstım bana oldukca koyu gelmistı ama dokusu fln harika cnm =)

bu fondeten cok hosuma gitti acaba rengi cok mu acık gelir hiç bilmıyorum cilekte 84 ytl mıs alıp almamak konusunda cok kararsız kaldım
04892124702.jpg
[/QUOTE]

81 i bende kullanıyorum. çok açık bir renktir.bende ,beyazım.. bende cildimle aynı ton durur. sende nasıl koyu durmuş anlamadım. gnr....

Son düzenleyen: Moderatör:
resim131.jpg

renk bu. ve oldukça açık bir ton. en açık tonlarından biridir bu renk. max factorun...ve koyu olmasına imkan yok.hemde oldukça koyu durmasına...
acaba numaralarımı karıştırdın. bence öyle olmalı...

Son düzenleyen: Moderatör:
yyyyyyyo rengini karstrmadım max.ın 81 ni kullanmıstım ....hatta bi ara trasparanınıda kullanmıstım 2 side koyu gelmıstı ......bi de içinde biraz pembelik barındırmasıda hosuma gitmemisti ....

Ya kızlar ii de max factorde beyaz tenliler için pudra yok ki,en açık pudrası bile beyaz tenli birinde koyu kaçıyor,ben de aşırı beyaz olanlardanım ve max factor çok denedim hatta bi kez aldım bile ama kullanamadım koyu durdu yüzümde,bi arkadaşıma vermek zorunda kaldım,benim için pudra-fondoten bulmak çok sıkıntı oluyor,cildimin de koyulaşmasını istemiyorum çünkü boynumla renk farkı oluşuyor,dün tekin acara baktım ama orda da beyaza yakın tonlarda fondoten yoktu hiç bi markada

cnm seni cok iyi anlıyorum ...ne yazık kı bende dogru duzgun ten rengime yakın bi renk bulamıyorum .....

bir aradaşım var kız beyaz resmen beyaz tenli değil. aradığı tonu sadece flormarda bulabiliyo. fondöten olarak rue cover kullanıyo cildndeki bir rahatsızlıktan dolayı o size ağır gelecektir ama pudra için flormarda beyaza yakın tonlar bulunuyo. hatta ben denediğimde gözaltıma sürdüm ve beyaz far etkisi aptı o derece açık renk bi bakın isterseniz...

Evet flormar çok kaliteli bi marka deil bence ama pudra tonlarında çok açık renkler var,pudrada bulmak bi nebze mümkün de açık renk fondoten bulmak çok zor

ya.. bu fondotenle başım ciddi belada.. diordan fondoten aldım.. uzmanıyla konusup da.. megersem kadın beni kandırmıs.. fondoten diil göz altı kapatıcısıymış.. tepem attı.. gidip şikayet edicem müdürlerine falan.. ürün hakkında yanlış bilgi verildi.. bir de cok güzel bi fondoten bu üstelik pudralı falan demişti.. yuh yani. tesadüfen öğrendim onun fondoten olmadıgını

X