Btn dertler Kadnlarn m? Erkekler de Elerinden ve Kaynanalarndan çekerler mi?

herkesde bencearkadasım bence sadece bız cekmıoruzz benım esım ve ben kaynan kaynata bır oturuyoruzz ve esım sua nada ıssızz annesı babası bır yandan bende bır yandanıkımızın arasında kalıor babası yuzunden ben yuzunu bıle zor goruyorum sadece gecelerı karısı oluorum benı ezdırmıor ama bu sefer o kotu oluorr anladınmı yanı bu sorun hepımızde erkeklerdede var galıbaa:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

ben şimdiye kadar hiç kayınvalidesinden dertli bir damat görmedim çevremden işitmedim...

arkadaşlar var diyorsa mutlaka vardır....fakat çok yaygın olduğunu düşünmüyorum...

yani 100 geline karşılık ancak bir kaç damattır diye tahmin ediyorum.

ben şimdiye kadar hiç kayınvalidesinden dertli bir damat görmedim çevremden işitmedim...

arkadaşlar var diyorsa mutlaka vardır....fakat çok yaygın olduğunu düşünmüyorum...

yani 100 geline karşılık ancak bir kaç damattır diye tahmin ediyorum.

benim eşim canımbenneyaptımkiailemde herkesi çok sever özelliklede babamı
ama annemle en başından itibaren yıldızları barışmadı.:jeyyar:ikiside çok sinirli sırf bu sinirleri yüzünden saçma sapan sebeplerle büyük kavgalar ettiler.ben arayı hep hoş tutmaya çalıştım.sürekli eşimi anneme övdüm.inan eşimle sıkıntılarımı bile anneme anlatamadım sırf annemle eşimin arası açılmasın diye ama yinede pek kar etmedi.
şimdilik iyi gibiler ama ikisininde sağı solu belli olmuyo.bir bakıyosun ufacık bişeyden fırtına kopmuş.:kızgın: bu çok kötü bir durum.işin kötüsüde benim hiçbir hatam yok.hata hep ikisindesenağlamaama arada olan bana oluyo
inşallah bundan sonra daha da iyi olurlar çocuk gibi hareket etmeyi bırakıp biraz olgunlaşırlar:Saruboceq:

benim eşim canımbenneyaptımkiailemde herkesi çok sever özelliklede babamı
ama annemle en başından itibaren yıldızları barışmadı.:jeyyar:ikiside çok sinirli sırf bu sinirleri yüzünden saçma sapan sebeplerle büyük kavgalar ettiler.ben arayı hep hoş tutmaya çalıştım.sürekli eşimi anneme övdüm.inan eşimle sıkıntılarımı bile anneme anlatamadım sırf annemle eşimin arası açılmasın diye ama yinede pek kar etmedi.
şimdilik iyi gibiler ama ikisininde sağı solu belli olmuyo.bir bakıyosun ufacık bişeyden fırtına kopmuş.:kızgın: bu çok kötü bir durum.işin kötüsüde benim hiçbir hatam yok.hata hep ikisindesenağlamaama arada olan bana oluyo
inşallah bundan sonra daha da iyi olurlar çocuk gibi hareket etmeyi bırakıp biraz olgunlaşırlar:Saruboceq:

üzüldüm...

neden böyle yaparlar bazı anneler babalar hiç anlamıyorum....önemli olan çocuklarının mutluluğu ise ortada çok kötü bir durum olmadığı sürece geline ve ya damada olmak üzere evliliğe müdale etmeleri çok yanlış ama yapıyorlar....

bu durumda az görüşmeyi mesafeli olmayı tavsiye ediyorlar uzmanlar da din alimleri de...

inşallah bu sıkıntın hayırlısı ile tez zamanda sona erer canım.

bugün aranıza yeni katıldım arkadaşlar ama acilen içimi dökmem gereken bir konu var benim nişanlım asker fakat öle bir durumdurki kayınvalimde ve görümcemle sanki eşiymiş gibi veya sevgilisiymiş gibi mesajlaşıyorlar benimde çok tuhafıma gidiyor kaynanamdan çektim çekeceğimide eşimden yani imam nikahlı eşimden yani nişanlımdan bölesinide görmedim sizinde eşiniz aynımı annesiyle aşıklar gibi mesajlaşıp konuşuyorlarmı

benim görümçemin kocası çekiyor kayınbabam yani babası her akşam onlardalar devamlı nasihat verir damadına benim ailemde aranız iyi olsunda gelmiyek derler gelselerde eşim gec gelir v fazla konuşulmaz

vardır ama benim ailemle eşimin şimdilik bi sorunu yok :1closedeyes:

ayy ben evlı olsam damadın kaynanadan cekıcegı oyle kesın kı :nazar:
sevgılılerımı bıle arayıp kacırtan bı anam var kuzular, adam da cekecektır emınım

BİR derdim var:KK43: burayı okuduğumdan beri kadınların eşlerinden kaynanalarından eltilerinden görümcelerinden yana dertli olduğunu, sıkıntılar çektiğini daha net anladım kimi kocam bana karşı ilgisiz diyor kimi onu denediğini ve hayal kırıklığına uğradığını söylüyor,kimi aldatıyor mu?diye şüphe ediyor. kaynanalar ayrı bir konu zaten say say bitmez....daha bunlar dertlerin minicik bir kısmı erkeklerinde bu tarz problemleri var mı?(varsa bile bu kadar yoğun olduğunu sanmıyorum)yoksa tüm dertler kadınların mı? ewliliğin,özel hayatın akrabaların sıkıntısını biz mi çekiyoruz??????????CADIARZU

ewet canım malesef tum derler kadınların.cocuk,ev,bahsettıklerın,hepsı ama hepsı kadınlarda.erkekler napıyor;mesela ben kendı esımden pay bıceyım sabah gıdıyor aksam gelıyor calısıyor,aılemle uzakta oldugumuz ıcın onlarla bı baglantısı yok dogal olarak bı sorunu da yok...

kadın olmak zor evlılık zor zanatt... :nazar:

bence erkeklerin kadınlar kadar dert yandığı söylenemez..Neden mi? Çünkü biz Türkiye Cumhuriyetinde yaşıyoruz..Ne kadar kabul edilmesede hakimiyet erkeklerin ellerinde..Ben eşimden 11 aylık evli olmama rağmen şiddet gördüm..Neden çünkü o erkek..Ne kadar saçma dimi? Bu böyle gelmiş böyle gider...

öyle kadınlar varki adamın anasından doğduğuna pişman ediyorlar.ve ben bu konuda erkeklere daha çok üzülüyorum.bazı erkekler karılarını kaynanasının yüzünden göremiyorlar bile çünkü kadın hep anasının evinde yada anası kızının evinde.ah yazık yazık o erkeklere valla onların dertleri daha büyük beeh

Benim aşkımın çileside annem :roflol:
İstemede cocukcağıza demediğini bırakmamıştı kıyamaam ya bizimkide süt dökmüş kedi taklifi evet efendim :jeyyar:
onunkiler bana yarısını söylese orada kavga çıkartırdım.:mymeka:

genelde kaynanalar damatlarını pek bir severler
aynı bizde ki gibi zemuszemus
sanki damadı değil oğlu mübarek :umursamaz:

benim esimde galiba bende cekior, en azindan cevrem öyle görüyor.. haftanin bir gününü arkadaslarina ayirmak istior. bende buna cok karsiyim . ne zamn gitse kacga cikariorum. cünkü bunun bir tercih oldungnu düsünüyorum, ben evdeyken ne isin var arkadasla diye..
ailemden hic cekmez, zaten ben yansitmam. benim ailemde ona iyi davranir.. erkeklerin is yerinde zaten büyük bi baskisi var. ben yarim gün bi patron, bide ben olmama ragmen kafayi yiyom eve gelince, o napsin, o kadar almanin icinde.. laf dinle.. bence erkekler de cok dertli, ama ezilmiolar kadinlar kadar..

Ne eşimi anneme ezdiririm nede kendimi kaynanama ezdiririm herkesin evi ayrı yeri ayrı çok karışırlarsa dış da kalırlar . evliğimi ve huzurumu hiç kimse için bozamam. evli bir kadın her sorunu eşiyle paylaşır ailelerele paylaşa bilirmi yok iki taraftan ayrı sesler çıkcak sonra haydi boşan hiç bir şey eşe yuvaya ve çocuklara benzemez eşimi seviyorum ve çok mutluyum, herkes dişarda bukadar selamlar

erkekler olaylara yüzeysel baktıkları için böyle oluyo aslında bende sevgılım ablarından şikayetcıydım başta olmucaktı falan sevgılşım rest cektı oldu ama şimdi gene aynı sevgılım artık gormezden gelıyo ılerde annesı babası bılmıom nasıl olucak ama erkekler sadece yıyıp içip yatmayı bılıyolar sadece

X