geçmişi silme..acele yardım..

Mev*Can

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2007
7.348
91
bilgisayardan anlamayan biri olarak bi sıkıntım var..yardım lütfen..
geçen bil.çökmesi üzerine eşim yeniden explorer yükledi..yukarıdaki çubuklardan tüm geçmişi siliyordum ama dün farkettim bu gogglede konu arattığımız yerdede geçmişte arattığım konular çıkıyor..onu nerden temizleyebilirim..yanlış anlaşılmasın abuk subuk yerlere girmiyorum ama misal bi facebook bakayım eşim kıyameti koparıyor girme şu siteye diye..umarım derdimi anlatabilmişimdir lütfen yardım..
teşekkürler..

canim yine ayni yerden silemiyormusun?birdenebakalim oncedennasil siliyordun

canım yukarıdaki çubuktan silebiliyorum..eskiden gogglede arama yaparken yazdığım yerde hiç bi şey çıkmıyordu..dün dikkatimi çekti ne arattıysam çıkıyor..

bilgisayardan anlamayan biri olarak bi sıkıntım var..yardım lütfen..
geçen bil.çökmesi üzerine eşim yeniden explorer yükledi..yukarıdaki çubuklardan tüm geçmişi siliyordum ama dün farkettim bu gogglede konu arattığımız yerdede geçmişte arattığım konular çıkıyor..onu nerden temizleyebilirim..yanlış anlaşılmasın abuk subuk yerlere girmiyorum ama misal bi facebook bakayım eşim kıyameti koparıyor girme şu siteye diye..umarım derdimi anlatabilmişimdir lütfen yardım..
teşekkürler..

iste caren canim :jeyyar:
http://www.kadinlarkulubu.com/teknik-destek/65075-ltgoogle-history-silinmesi-gtresimli-anlatim.html kaydirigubbakcemile5

başlat tan denetim masasına giriyorsunuz
ağ ve internet bağlantısına tıklıyorsunuz
ordan internet seçenekleri var tıklıyorsunuz
geçmişi sil var
olay bitiyor:KK66:

google girdiğinizde çıkan kelimenin üzerine gelip bilgisayarda del (delete) kısmına basarsanız o kelime silinir.Bu şekilde hepsini tek tek silebilirsiniz.hepsini silmek istiyorsanız eğer internet explorerın son sürümü değilse sizdeki geçmişi sil +tanımlama bilgisi sil kısımlarına tıklıyorsunuz en son versiyonsa internet seçeneklerinde gözatma geçmişi sile tıklayıp en altta tümünü sil seçiyosunuz çıkan pencerede altta çıkan kutucuğuda seçip evet diyorsunuz.bukadar geçmişte girdiğiniz adresler şifreler vs hepsi temizlenir

X