oğluma ne oluyor böyle

Karagxoxzlxux

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2007
241
0
38
oğluşum huy değiştirdi teyzeleri. okadar uslu vede sakin herşeyi düzenli bir bebekti bugün sabahtan itibaren sanki benim oğlum giiti başka bir bebek geldi huysuz devamlı bağıran emziriyorum susmuyor uyumuyor geziniyoruz olmuyor hoplatıyoruz yine yok hatta 6 . aydan önce ek gıdaya asla geçmemeyi düşünmeyen ben acaba açmı ondanmı ağlıyor diye bugün mama bile verdim faydası olmadı nedir sorunu anlamadım huy değişikliğimi yoksa bir sorunumu var oğluşumun :çok üzgünüm:

canım bugüne özel bir durum da olabilir.benimki de birkaç gündür sebze püresini,meyvesini,pirinçli kaşık mamasını filan pek güzel yiyordu.bugün hiç birisini istemedi.dudakarını kitledi.yarına Allah kerim diyorum ben.bir günlük bir huysuzlukta olabilir yani üzülme

inşallah öyledir canım ya ben sanırım ek gıdalar geçicem şuana kadar anne sütü ile iyi gidiyorduk bilemiyorum belkide başlamam oğlumun durumuna göre yani eğer başlarsam ne ile başlamalıyım yardımcı olurmusun sen geçmişsin sanırım

diş çıkarıyor olabilir.Benim kızım normalde çok huysuz diş çıkarırken nasıl olacak bilemiyorum

inşallah öyledir canım ya ben sanırım ek gıdalar geçicem şuana kadar anne sütü ile iyi gidiyorduk bilemiyorum belkide başlamam oğlumun durumuna göre yani eğer başlarsam ne ile başlamalıyım yardımcı olurmusun sen geçmişsin sanırım

ben 4 aydolunca başladım ek gıdaya ama bana kalsa ben başlamazdım.doktor başla dediği için başladım.ilk önce elma,armut suyu ve ev yapımı yoğurtla başlattı.4,5 aylık olunca muz ve kivi püresine başlıcaksınız dedi.önce meyve sularıyla başladım.yoğurt hiç bir şekilde yemedi.bazı meyveleride bazen yedi bazen yemedi.sonra sebze pürelerine başladım.patates,havuç,kabak,yavaş yavaş ekliyorsun tabi.hepsini aynı anda vermiyorsun.bebelacın sütlü pirinçli kaşık mamasına bayılıyo.yani evde yapılan pirinç unu muhalebisi oluyo o da.bunların ayrıntılı hali ek gıda topiğinde var canım.orayı oku istersen

canim sütün yetiyosa bence ac degildir bizim oglanda öyle oldu zaten huysuzdu birde daha huysuzlaninca doktora götürdüm orta kulak iltihabi olmus aglarkan basini saga sola cok salliyomu yani aci cekiyomus gibimi agliyo yoksa huysuzmu az cok anlasilir devam ederse doktora götür derim bebekler hemen hastalanabiliyorlar cünkü

Ben alıŞkınım bu duruma benımkıler genelde huysuz
Özellıklede kızım
Çok zor oluyor bılırım
bence aÇlıkla falan alakası yok budurumun
bÜyÜdÜkÇe akılları baŞlarına erıyor
yaramazlık yapacaklar
ben hep 6aylık olsalar derdım
oldular huysuzluk dahada arttı

benim kızımda bazen çok huysuz oluyor ne emiyor ne mama yiyor sürekli mırıldanıyor sıkılıyormuş gibi.ama büyüdükçe huyları degişiyor normaldir sanırım.belkide diş çıkaracaklar.

X