Su Geçirmeyen TV

Yagmurun_kizi

Çocuklarım benim herşeyim...
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2015
6.602
8.283
Bahar yağmuru altında TV keyfine engel yok

Tekneler için nemden etkilenmeyen geniş ekran televizyon üretmek elektronik üreticilerinin hızını kesemeyince Sanyo, CeBIT'te su geçirmeyen LCD televizyonu ile işi bir adım ileriye götürdü. Firmanın 42LM4WPR-E modeli şakır şakır yağan yağmur altında bile çalışabiliyor. Bahar yağmurlarında bahçeye atılan bir çift koltuk ile çekilen elektrik ve anten hatları, açık havada televizyon izleme zevkini yaşamanız için artık yeterli. Ancak Sanyo, kendi yalıtımınız konusunda bir seçenek ortaya koymuyor.

Sanyo 42LM4WPR-E, 42 inç ekranı ile Türkiye standardındaki ölçüleri karşılayan bir HD-ready televizyon. Televizyon teknik özellikleri ile de evin dışı kadar içinde kullanacak olanlar açısından da iyi bir tercih. 1366x768 (piksel) çözünürlüğe sahip televizyonun parlaklık değeri metrekarebaşına 500 cd ve kontrast oranı da 800:1. Ürünün üzerindeki HDMI girişi, evin içinde kullanıldığında dijital bir görüntü kaynağından kaliteli görüntü izlemeyi sağlıyor.

aman derya kuuzm güzel bir tasarım bellki ama ne edeyim yağmurda tv yi içeri kacarım kız sallaaaaaaa... bu arada seni öperim

güzel bir buluş.aceba aşırı darbeye dayanıklı bir televizyor varmı. yoksa da testlerini benim oğlum yapabilir.

tamam televizyon dayanıklıdır yağmurada biz zatüre olmayalım yağmur altında tv izlecez diye.

yağmurda ıslanmayan tv.ilginç bir buluş.izlemeyi hayal ediyorm ne güzel olurdu:)) paylaştığın için teşekkürler.