Çatlaklar Çatlaklarımdan Kurtuldum

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
B

berylla

Ziyaretçi
[/COLORBaşka bir siteden okuyup uygulamaya başladımm 5ayım bitti ve sonuçlara kendim bile inanamadım çok mutluyum ben beyaz tenli ve 1sene önce doğum yapmış biri olarak malum şu çatlaklardan yana dertliydim ama inanın yok ettimm çatlaklarımı nasılmı sabah ve akşam olmak üzere acnelyse ve madecassol sürerek hiç aksatmadan ,kese yaparak her banyodan sonra kırmızı kantoron yağı sürdüm ilk başlarda baya soyuldum soyuldukça çatlaklar sedef rengini aldılar soyulduğu zaman bazı zamanlar çok acıyordu o zamanda bepantene kremi sürdüm ama şu na çok mutluyummm silindi gitti gibi birşey oldu bende inanamıyorummmhihoyyyt

inanması çok zor ya .hakketen geçtimi .uzmanlar bile çaresi yok diyo..sadece i azalabilir diyo..
bende denim bakalım ..benim çatlakların çoğu hala kırmızı....bende çok yok ama hiç olmasada olur..

bunu duymak güzel benımde catlaklarım var ama kırmızı deıl !ben sureklı kılo alıp verdıgım ıcın oldu basen bolgemde catlaklılar ve cok rahatsız oluyorum ..bende kullandıgın urunu bır arastırım ıyı gelırse cok sevınırım tsklr paylastıgın ıcın.

ben de pazartesi başlayacağım inşallah.peki ne kadar sürede sonuç aldın tatmin edici yazar mısın lütfen:Saruboceq:

canım ne kadar surede etkı gosterdı paylasırsan cok sevınırımmma.s.

arakadaşlar gerçektende işe ayarayan kremler bunlar.Benim kilom bir hayli fazla.25 kilo verdim daha da veriyorum.Ve beyaz çatlaklarım da bile küçülme oldu.Kırmızılar ise yok oldu gibi birşey.Ama sabırl akullanmanız lazım.Kantaron yağını kako yağıyla birlikte sürsek işe yarar mı kullanan arkadaşa soruyorum? daha etkili olmaz mı?

bende bu konuda çok dertliyim,ama yeni kako yağı kullanmaya başladım biraz işe yarıyor gibi yoksa piskolojik olarak mı öyle zannediyorum bilmiyorum deneyen arkadaşlar var mı benim gibi?cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler

Son düzenleme:
[/COLORBaşka bir siteden okuyup uygulamaya başladımm 5ayım bitti ve sonuçlara kendim bile inanamadım çok mutluyum ben beyaz tenli ve 1sene önce doğum yapmış biri olarak malum şu çatlaklardan yana dertliydim ama inanın yok ettimm çatlaklarımı nasılmı sabah ve akşam olmak üzere acnelyse ve madecassol sürerek hiç aksatmadan ,kese yaparak her banyodan sonra kırmızı kantoron yağı sürdüm ilk başlarda baya soyuldum soyuldukça çatlaklar sedef rengini aldılar soyulduğu zaman bazı zamanlar çok acıyordu o zamanda bepantene kremi sürdüm ama şu na çok mutluyummm silindi gitti gibi birşey oldu bende inanamıyorummmhihoyyyt

arkadaşım şaka yapmıyorsun deil mi?eğer gerçekse mucize gibi geldi bana:teytey:
birde bu konuyu birazdaha açarmısın şu kullandığın ilaç mı krem mi birde eczanelerden kolayca tegmin edilebilinir mi?:lepi:daha önce başka şeyler denedin mi?şimdiden teşekkür ederima.s.

sedef rengini mi aldı sadece.
ben tamamen pürüssüz bir cilt oldu diye düşündüm.
sedef rengi zamanla alıyor çatlaklar zatii..
benim 2,5 yıl oldu doğum yapalı sedef renginde şuan.hiç bişi de yapmadım.
o ancelyes acayip soyuyor ve çok acıtıyor yaa.nasıl dayandın.çok gerer cilti...

ayy çok sevindim senin adına canımm gözünaydın.

acnelyse ve madecassol ikisi 10 milyon bile tutmuyor 5ay hiç aksatmadan sürdüm itiraf etmek gerekirse canım çok acıdı çünkü kremler belli bir zaman sonra soyuldukça kızarıyor yanma hissi veriyor ama çabuk geçiyor çok kızardığında bepanten kremi sürdüm baya soyuldum diyebilirim kremin yanma etkisi geçtikten sonra pul pul soyuluyor cildiniz altından yeni deriye kavuşmuş oluyorsunuz inanın mutlaka faydasını göreceksiniz ayrıca takviye olarak kako yağıda sürebilirsiniz ben kırmızı kantoran yağını tercih ettim ama kako yağınında faydasını duydum!benim çatlaklarım göbeğimin alt kısmındaydı bu yeni oluşan çatlaklardı ama bacağımın iç kısmında eski çatlaklarım vardı çok azdı ama şimdi yok inanın silindi gitti!

ilaçlar ıdevlet karşılıyor ama istersen reçetesiz de gidip alabilirsin!

Daha önce internetten bir sürü para verdim aldım ama sonuç hüsran olmuştu madecassol süperrr bi kremmm bence eski çatlaklarının bile en kötü durumdaysa bile rengini kaybolucağını sedef renginden cildinin rengiyle aynı olacağını adım gibi eminim daha ne diyeyim benim 5 ay sonu mücadelem başarıya ulaştı her cilt yapısı farklıdır ama sonuç eskisinden bin kat daha iyi olacağına eminim canım!

Ayy ne güzel bir haber!! Ya peki kırışma filan olmadı mı o bölgede çünkü aşırı kurutuyor ya acnelyse?
Ben de denemek isterim ama daha beter olursa diye korkuyorum, bir de canın çok acıdı mı, yani dayanılmaz bir acı mı, kıyafet giyerken zorluk oluyor mu? Ya çok soru sordum kusura bakma, paylaştığın için çok teşekkürler.

beyaz tenliyim dedin diğilmi canım ya beyaz tenlilerde çatlak tedavisi esmerlere göre daha kolay ben biraz esmere kaçıyorum sanırım esmerlerin işi daha zor ama yinede soyarak tedavi ediyosa çatlak görünümü azaltabilir senin adına sevindim ne güzel her kadının en büyük hayaline kavuşmuşun

Ayy ne güzel bir haber!! Ya peki kırışma filan olmadı mı o bölgede çünkü aşırı kurutuyor ya acnelyse?
Ben de denemek isterim ama daha beter olursa diye korkuyorum, bir de canın çok acıdı mı, yani dayanılmaz bir acı mı, kıyafet giyerken zorluk oluyor mu? Ya çok soru sordum kusura bakma, paylaştığın için çok teşekkürler.

hayır kırışma felan yok ama kremi birhafta sürdükten sonra sürülen yer haliyle kızarıyor sonra üzerine sürmek çok zor yanma hissi gibi oluyor bilmem anlatabildimmmi biraz karışık mı anlattım ne?şunu söyliyebilirim kızarıklığın dışında öyle yara felan olmuyor!aklına takılan biey olursa cevaplarım canım sorun değil!

Anladım canım teşekkürler biliyorum aslında bu kremi kullandım ama çok melanet birşey sürdüğüm yer kırıştı o yüzden korkuyorum kullanmaya. O kadar badem yağı zeytin yağı filan sürdüm kırışıklık hafifledi ama tamamen düzelmedi. Gerçi ben yüzüme sürmüştüm.

selam kızlar bende paylasayım dedım:))tv de reklamı donup duran renuee den aldım hemde 2 kutu tam urun elıme gectı aynı gun ınternette madecassol ıle acnelyseyı okudum 20 gundur kullanıyorum sabah madecassol aksam acnelyse kabuk soyulma kasınma hatta mor gıbı acayıp bır renk aldı:))ama sımdı bacaklarımdakıler gorunmuyo kalcamdakılerde sadece bel yanlarımdakıler onlarda cok eskı ergenlıkten kalma ama acılma var renklerınde he bu arada acneylseyı kestım 1 tup sonunda cunkı okudum karartabılıyormus derıyı sadece madecassol devam ettım sabah aksam haftada 2 ampulde evıgen kırdım surdum bu arada bır arkadas kırısıklık yapmadımı demıs ıste asıl bılgı sımdı gelıyooooo:)madecassol en guclu cızgı acıcı yaslanmayı gecıktırırcı kremlerdekı hammeddedenmıs hatta ben bır kapta 1tup madecassol 1 tup bepanthen krem 2 ampul evıgen karıstırdım sabah aksam alnıma boynuma suruyorum he bırde dekolteme gorenler cıldın parlıyo dıyo ınanın yuzumun tamamına suremıyorum cunkı hassas cıltlerde şişkinlik yapabılıyo ama alın boyun dekolte serbest deneyın dua edeceksınız ınanın bu bılgıyı nerden buldun dersen şansa ınternette dolasırken bır cılt doktorunun onerısı - madecassol 6 tl acnelyse 3tl evıgende kutuda 5 ampul var 5tl-annemede yaptım karısımdan onda sısme yapmadı sımdı uzuluyo yenı aldıgı kremlere para verdıgı ıcın ve eczanelerde madecassol bırakmadı evde stok durumu var pıyasada arada bulunamıyorda:))ben memnun kaldım bunu paylasmak ıstedım ıyı geceler

cok yazdım ama sadece belkı işinize yarar dıyorum!!ben cılt kremlerınde bıraz asırı harcamalar yaparım bellı markalar dısına cıkmazdım mesela bu karısımdan evvel kullandıgım urun lifecell dı ve su andada alın dısında yuzume onu suruyorum bunuda paylasma nedenım sadece karısımdan ne kadar memnun kaldıgımı anlasılabılmesı ıcın!!tekrar ıyı geceler

X