akıntınız ne renkti ve kaçıncı haftaya kadar devam etti?

brcsrkn

annesinin kuzusu
Kayıtlı Üye
18 Mart 2009
847
7
senağlama arkadaşlar 6 haftalık hamileyim fakat akıntım 1 haftadır devam ediyor. dr um kanama olmadığı sürece sorun yok diyor ama benim içim rahat etmiyor bi türlü. önce kulladığım progesterondan sandım ama dün değiştirdik benim ısrarlarım üzerine önceki kullandığım crinone %8 progesteron die vajinal bir jeldi. dünden itibarende Progestan 100mg lığa başladık. ama bu sabah hala o siyahımsa akıntı vardı. akıntım bazen kına gibi oluo bezen sarımsı bi akıntı . bu tarz durumda hiç kaldınızmı?

Ben 5 haftalık hamileyim ama beyaz bazen açık sarımsı bi akıntım oluyor doktoruma sordum normal dedi hormonlar değişiyor dedi. Ama siyah akıntım yok.Kullandığın ilaçın etkisi olabilr cnm.

canım ilgin için teşekkür ederim bende ilaçtandır die düşünüyorum ama daha önce bi düşüğüm olduğu için pipirikleniyorum. O siyahlıkları elime alıp baktığımda içinden beyazlık çıkıo dr da ilaçtan olabilir yada vucut kendi de yapıo olabilir dedi. şuan düşükten çok değilde boş gebelikten korkmaya başladım

canım doktor kokusuz ve kaşıntı yapmadığı sürece sarı akıntının normal olduğunu söylemişti, ama siyahımsı akıntıyı doktoruna bir sor derim ben, benim hala ara ara sarı akıntım oluyor, bu gayet normal.

canım sarı olduğu zaman kokmuo siyahımsı akıntınında içinden beyazlık çıktığı için dr um telaş etme o ilaçtandır dio kına gibi genelde o siyahımsılık ve eline alıp çok rahat ezebiliosun kan falan da değil muhtemelen kullandığım ilaçtan bakalım bir iki gün geçsinde anlıcaz ne oldunu çünkü vajinal ilacı bıraktım onun yerine tablet progestan kullanıorum

X