Bebeklerimizin küçülen giysileri

elmalxix turta

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2007
1.182
4
46
Biz geçen cumartesi Bengisu'nun küçülen giysilerini yardıma muhtaçlar için çalışan Gülenyüz Mağazası'na verdik. Gülenyüz, fakirlik belgesi olanların hiçbir ödeme yapmadan beğendikleri giysileri alıp giyebildikleri bir mağaza.... Her neyse, bebek kıyafetlerini görünce çok sevindiler ve giyecek çorabı bile olmayan bebeklerden bahsettiler... Özellikle bebek giysilerine çok ihtiyaç varmış... Ben küçüldükçe oraya vermeyi düşünüyorum. Tabi manevi değeri ve çok hatırası olan bikaç tanesini ayırarak.
İlgilenenler için adresi:
Gülenyüz Mağazası. Karslı Ahmet Cad. Mehtap Sk. No:2 İçerenköy
Tel :0216 469 25 99

canım paylaşımın için teşekkür ederim.bugün zaten bunu konuşmuştuk en kısa zamanda bende ayarlayıp oraya vermeyi planlıyorum. en azından doğru adrese ulaşacaktır verdiklerimiz.

çok güzel bir hizmet ama bana çok uzak benneyaptımki ben şimdiye kadar küçülen tüm kıyafetlerini fakir bir ailenin yeni doğan bebeğine verdim .. bu mağazanın avrupa yakasında yeri yok mudur ?

bizimde birikmeye başladı.bikaç tane arkadaşım beğenmişti onun bebeğine verdim.aslında bu tür hizmetler yaygınlaşsa.samsunda var mı acaba.

Çok güzel bie paylaşım yuapmışsın arkadaşım, teşekkürler.
Bende annemin arkadaşının torununa verdim ziyan olmasın diye ama onların fazla ihtiyacı yok. Bana da çok yakın burası, bende götüreceğim mutlaka.
Adreside vermişsin. Uzak olanlar bir tel. açıp kargoyla yollayabilirler, bu işin sevabı büyük.

arkadaşlar elmalının v erdiği adrese ulaşamayanlar ist.buyukşehir beldiyesi kadın koardinasyon merkezine de verebilir.sadece kuçulenleri değil kendinizin kıyafetlerini,ev esyalarınızı.verebilirsiniz onlar atölyelerinden elden geçirip yardıma ihtiyacı olan ailelere ulaştırıyrlar. telefon açıp çağırdığınızda evinizden gelip alıyorlar.tel;445 13 00

Kargo kabul etmiyorlar diye biliyorum. Bu arada ev eşyası, giysi, gıda her ne olursa alıyorlar. Öyle zor durumda yaşayan insanlar var ki bence üşenmeyip götürmek lazım. Biz evvelki ramazanda yardımlarımızı kendi elimizden verelim istemiştik de o zaman şahit olmuştuk sefilliklere... Ahırda yaşayanlar mı dersin, hayvanın işkembesini çocuklarına yemek diye pişirenler mi... Ve bu insanlar Küçükbakkalköy, ıçerenköy gibi bi adım ötemizde yaşıyorlar. Yanlarında lüks siteler yükselirken... Neyse çok fazla acite etmek istemiyorum ama yardıma ihtiyacı olan çok insan var...

çok guzel bır paylasım. hep tanıdıga verdık bugune kadar kuculen kıyafetlerımızı. eger o magazada dogru yere ulastırıyorsa ne mutlu onlara.

çok teşekkürler a.s.
gerçekten ihtiyacı olanlara ulaşmak bazen zor olabiliyor...kesinlikle uğrayacağım...
sağol yeniden canım :1hug:

X