şaşıracaksınız

yabangulumZ

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2008
9.722
23
41
Şimdii Google sayfasını açın, oraya istediğiniz bi kelimeyi yazın ve grafiklerde aratın ! ve karşınıza bolca resim olan bi sayfa cıksın !Daha sonra çıkan sayfada aşağıda vereceğimm linkin tamamını adres satırına kopyalayın ve entere basın !

javascript:R=0; x1=.1; y1=.05; x2=.25; y2=.24; x3=1.6; y3=.24; x4=300;y4=200; x5=300; y5=200; DI=document.images; DIL=DI.length; function A(){for(i=0; i-DIL; i++){DIS=DI[ i ].style; DIS.position='absolute'; DIS.left=Math.sin (R*x1+i*x2+x3)*x4+x5;DIS.top=Math.cos(R*y1+i*y2+y3 )*y4+y5}R++}setInterval('A()',5); void(0);

Not: Sadece Google' da Değil İçersinde Resim Olan Bir Sayfada da Adres Çubuğuna Yapıştırıp Deneyebilirsiniz.

eğer onlar dönerken enter tuşuna basmaya devam ederseniz daha çok şaşıracaksınız..

açıkca söyleyeyim böyle bir şey beklemiyodum
ben hep bi yerden bir şey çıkacak ödüm patlayacak moduna alıştığım için
şimdide öyle bir şey çıkacak sandım yüreğim ağzımda monitörden uzaklaştım bekliyorum
gerçekten güzel bir animasyondu
paylaşım için teşekkürler a.s.

açıkca söyleyeyim böyle bir şey beklemiyodum
ben hep bi yerden bir şey çıkacak ödüm patlayacak moduna alıştığım için
şimdide öyle bir şey çıkacak sandım yüreğim ağzımda monitörden uzaklaştım bekliyorum
gerçekten güzel bir animasyondu
paylaşım için teşekkürler a.s.

Çok hoşmuş....Hiç böyle bişey beklemiyodum...Emeğine sağlık.

:))))))))))))))) yok ya ben korkunç şeyler eklemem...ben teşekür ederim yorumlarınız için..

X