süt saklaqmak için hangi göğüs pompalarını önerirsiniz????

doruk_akkaya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2009
4
0
slm arkadaşlar..bende çalışan annelerden birisiyim..çalışamaya başlayınca sütümü sağıp bırakmak zorundayım..elektrikli bir göğüs pompası almayı düşünüyorum..çift taraflı olanların fiyatı ço yüksek..tek taraflı olup fiyatı daha düşük olan ve memnun olan anneler bilgi verirlerse sevinirim..

ben medelanınkini kullanıyorum memnunumda süt saklama kabı da almama gerek yok wee nin bütün biberonları süt sağ.makinasına uyuyo biberonun uyması çok iyi çünkü yıkayıp tekrar kullanabiliyorsun poşetler tek kullanımlık oluyo kaplarıda ba kaç kez kullandıktan sonra atıyosun tecrübeyle sabit boşuna para vermemiş oluyorsun.sadece motorundan ses çıkıyor ama bütün makinalarda bu vardır sanırım fiyatıda ben aldığımda 140 civarıydı şimdi bilmiyorum.

aventin manuel pompasını kullanıyorum memnunum. arkadaşı medela elektrikliyi kullandı o da memnundu.

medelanın tek taraflı elektrikli pompası cok güzel canım.10 dk ne var ne yok sağıyo agrı falanda yapmıyo hiç.tavsiye ederim.140 falandı fiyatı...

spectra-3 göğüs pompası kullanan varmı?madela elektrkli pomapayı mı yoksa sperctra -3 markalalı elektrikli pompayı mı alayım bir türlü karar veremedim..hangisi göğüs ucuna daha az zarar verir acaba???bu konuda bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın....

canım ben eczaneden marka hatırlamıyorum ama weenindi galiba 5 tlye almıştım çokta rahat ben hep onla sağıyorum hiçte yara falan olmadı zaten sütün oldugu sürece tak pompayı sag sütünü öptum canım öle pahalı seylerede gerek yok bende

X