Gelinbaşı ve Gelin Tacı Gelin Saç Modelleri

radika

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2008
1.024
4
gelins10.jpg

Alaycı..

Bu dalgalar sizi korkutmasın.. Saçlarınızdaki dalgalar saç şekillendiriciler sayesinde uzun süre bu şekilde kalabilir. Düğünden sonra bir parti yapacaksanız bu modeli tercih edebilirsiniz.
gelins9.jpg

Retro Çekiciliği..

Saçınıza taktığınız beyaz saç bandı daha trend görünmenizi sağlayacak. Saçlarınızı çok görünmesi için saç bandından daha iyi bir seçenek yok. Bu model için saçlarınızın uzun olması gerek.Bu modelde, yüz şeklinize ve elmacık kemiklerinize göre saçlarınızın ne kadarını yüzünüzden uzak bırakacağınız ve arkaya çekeceğiniz önemli.

gelins8.jpg

Saç Örgüsü Sanatı..

Bu saç modelinde saç rengi önemlidir. Modelin iyi görünmesi için kuaförünüzden saçlarınıza biraz daha ışıltı ve parlaklık katmasını, gölge vermesini isteyebilirsiniz.

gelins7.jpg

Mükemmel Bir Parça..

Bu saç modeli kendine güvenen gelinler için ideal ve çoğu kişinin fotoğraflarda iyi görünmesini sağlar. Kulağınıza takacağınız şık ve dikkat çekici bir küpe ile oldukça sofistike görünebilirsiniz.Bumodel düz saçlar için idealdir.

gelins6.jpg

Düz Bir Hikaye..

Düğündeki kalabalıkta prensesler gibi görünmek istemeyebilirsiniz. Düz saçlarınıza minimalist aksesuarlarla zarif bir görüntü kazandırabilirsiniz.Bu saç modeli her türlü saç tipine uygulanabiliyor.

gelins5.jpg

Yeni Kıvrımlar..

Klasik çörek gibi görünen bu model, başınızda uzanan iç içe geçmiş dallar gibi oldukça zarif ve şık görünüyor. Geleneksel ancak modern isler taşıyan bu model oldukça zarif.. Önemli olan topuzun tam simetrik olarak yapılabilmesi ve bozulmaması..
gelins4.jpg

Kafesli Topuz..

Önemli bir drama oyuncusu gibi görünmenizi sağlayacak bu model ile insanlar gözlerini sizden ayıramayacak. Deve kuşu tüyü ve 40'lardan esinlenen tül ağ ile oldukça çekici görünebilirsiniz.

Bu modelle birlikte gül şeklinde pırlanta küpeler çok şık durabilir.

gelins3.jpg

Zarif, Yana Dökülen At Kuyruğu..

Zarif ve yana dökülen at kuyruğu modeli oldukça romantik.. Kalın saçlarınıza sportif ve şık bir stil vermenizi sağlayan bu modelde saçlarınızı bağlarken şık bir aksesuar tercih edebilirsiniz. Model oldukça sofistike görünüyor değil mi?

gelins2.jpg

Tanrıça..

Bu stil şekil vermekte zorlanılan doğal dalgalara sahip, uzun ve kalın telli saçlar için öneriliyor. Eğer doğal dalgalarınız yoksa ve saç telleirniz kalın değilse dert etmeyin. Kuaförünüz bu modeli vermek için elinden geleni yapacaktır.

gelins1.jpg

Modern Kuşkafesi..

Ağ şeklindeki ufak ancak şık bir duvak size gizemli ve modern romantizm havası verebilir.

kusura bakma ama ben beğenmedim öyle özel bir günde bçyle gündelik saöla çıkmak kötü olur bana önemsiz bir günde kullanılan saç modelleri olarak geldi

Bencede öyle bir güne uygun modeller değil canım. Ama zevk ve tarz meselesi tabi.Paylaşımın için teşekkürler

Bence klasik topuz modellerinden şaşmamak lazım.Gelinliğe en çok onlar yakışıyor.

radika ben senin paylaştığın bütün gelin saç modellerini sevdim..ben böyle seviyorum işte sade,masum,asil..
kırmızı donlu arkadaş ın paylaştıkları da herkesin zevki farklıdır ama bana korkunç geldi :KK70:

bu arada en çok tanrıça modelini beğendim ilk resimlerdeki..

X