Saç Rengi ve Saç Boyama saçlarım yeşilimsi oldu, ne yapmalıyım, yardım!

D

deras

Ziyaretçi
koyu sarı, açık kumral gibiydi saçlarım, küllü boya ile yeşilimsi oldu, bu yeşilliği kızıllaştırmadan ve rengini koyulaştırmadan ne giderir?? kuaförlere de güvenemiyorum, lütfen bir cevap yazın biliyorsanız, çok moralim bozuldu, doğal halime dönmek istiyorum senağlama

hiç dert etme...benim defalarca yeşilimsi oldu...özellikle floresan ışıgının altında daha da kötü görünür...hemen iyi buldugun ya da onerilen bir kuafore git..o halleder..eger gitmem dersen, gidip icinde kumral ,kahve tonlar olan bi boya al..loreal fena degıl...ama kolay akmaz soylıyeyım...oyle de kalabilirsin..bana sorarsan kuafor derim...
sevgiler...

cevabın için teşekkür ederim, boya ile ilk defa tanıştım diyebilirim, ben sarışın olduğum için (yani doğal saçımın açık kısımları sarı, dipleri açık kumral), kuaför koyulaştırır diye endişe ediyorum, yani yeşili kapamak için kırmızılık veriliyormuş, e o da kahverengi yapar ama eski doğal sarışın halime dönmek istiyorum, şimdiki açıklık tonu fena değil ama tek sorun yeşilimsilik, bir daha da boya yapmayacam valla :)

X