Aşkımıza şahit olmak ister misiniz? :)

cancu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2009
3.685
1
39
tarih:16.07.2004
yer:iş bankası

doğumgünümden bi gün sonrasıydı.babacığım bana süpriz yapmak için araba almak istemiş.kredi işlemlerinin de benim üstüme olması gerekli tabikii:) neyseee sabah ilk iş beraber bankaya gittik kredi servisi üst katımızda diyen güvenlik görevlisine teşekkür ederek üst kata çıktık.bekleme koltuklarında oturduk veeeeeeeeeee işte o an numaramız yandı ve masaya doğru ilerledik.amannnnn allahımm o nası güsel bi gülüşş gülerken kısılan gözler bembeyaz bir gömlek ve şık bi kravat ilk dikkatimi çekenlerrr:) eveeet babamla karşılıklı oturduk ve dinlemeye başladık ayrıntıları babama anlatacağına bana anlatıyordu.neyse kendi kendime bi uyarı yaptımmm cancu çocuğa öle bakma diyeee çünküü farkında olmadan onunla ilgili her ayrıntıyı incelemeye başlamıştım neysee uzatmayayım işlemlerimizi yaptırdık ve eve geldik o gece rüyamda gördümm onu güzel bi deniz kenarında gövdesi aynı ama bacak kısmı balık kuyruğu gibi(tıpkı denizkızları gibi) bana bir avuç kumla beraber inciler verdi rüyamın çok etkisinde kalmıştım sabah uyandığımda anneme anlattım benle dalga geçti açık kalmış bitarafın diye:roflol:ertesi gün kredi kabul edilmişti ve paramız hesaba geçmişti bisde arabayı aldık ve bankadan kasko yaptırıp belgeleri teslim etmemiz gerektiğine dair bi telefon geldi tabi bu işlemler birasda bizim nazlanmamızla uzun sürdü 1 hafta kadar bir sabah otururken telefonuma gelen bi msj --cancu hanım günaydın ben işbankasından can kaskoyla ilgili bi gelişme varmı? bende hemen cvp yazdım --bugün öğleden sonra getireceğim diye bikaç sn sonra gelen cvp --teşekkür ederim bekliyorumm neyse en güsel cicilerimi giyip birasda süslenip:jeyyar: akşamüstü yanına gittimm ordan burdan derken sohbet koyulaştı belgeleri verip çıktım akşam bi msj daha --cancu hanım yarın işiniz yoksa öğlen yemeğine gidelimmi? tabiii kız evi naz evii:roflol:bi tarafım her ne kadar git desede diğer tarafımm hooooopp ağır ol kızımm diyodu cvp yazdım --malesef gelemem yarın için müsait değiliimm.dedim .sonradan öğrendiğime göre bu cvp onu fazlasıyla mutlu etmişsırnaşık şey o cvptan sonra gelen cvp--tamm ozaman işallah başka bi zman görüşürüz oldu
günler akıp geçerken kredinin de ilk ödeme günü gelmiş çatmıştı.ben yine şöleee giyinip süslenip yanına gittim:jeyyar:tam öğle yemeği saatiydi ödememi yaptım ve o anda tekrar yemeğe çıkmamızı teklif etti ve bennnnn de kendime dedimkii kzımm kabul et artık fazla naz aşık usandırır:roflol: ve yemekteyisscokacimcoook güsel bi muhabbetsırnaşık şey arkasından gelen msjlarsırnaşık şey haftasonu buluşmalarısırnaşık şey ve kavgalar:çok üzgünüm: ayrılıklar :çok üzgünüm: ve yine yeni yeniden başlangıçlarla hihoyyyt 5 seneyi devirmişizz:nazar: şimdi nişanlıyız:nazar: veee önümüzde bi engel daha askerlik:çok üzgünüm: ama bu yıpratıcakmı bizi hayıııııııııırrrrr:teselli: günler su gibi akıp gidecek ve bizde 2010 kasım da yuvamızı kurmuş olucaz işallahh:Saruboceq:

(evet kıslar yazmak ve sizlerle paylaşmak istedim biras fasla uzun oldu ama işallah sıkılmadan okursunuz seviyorumm hepiniziiii ve yorumlarınızı bekliyorumm:1hug:a.s.)

Son düzenleme:
CANIM HAYIRLISI ÇOOKKK SEVıNDıM YAA
BEN SANA ANLATSAM BURAYA SIĞMAZ HELEKı BU SAATTE SONRA UZUN UZUN ANLATIRIM ..KADERE ıNANIYORUM ..HERŞEYıN HAYIRLISINI DıLıYORUM GERÇEKTEN SEVENLER VE SEVıLENLER ıÇıNN GÜZELıMM...Fırsat bulursan benim web sitemi ziyaret et belki eksik bir çeyizin falan varsa tamamlarız şeker..Buldan bezinden ne istersen var elimde fakat sitede şimdilik yokk ....:nazar:değmesin size :asigim:

çok hoş bi hikayeniz varmış.umarım her şey gönlünüzce olur.hasret çekmek yolunu beklediğin birilerinin olması güzel olduğu kadar zordur ona göre :)

wawwwwwwww aşk hikayesi bi o kredi seni aşkına götürmüş inşallah mutluluğunuz daim olur şekercim

CANIM HAYIRLISI ÇOOKKK SEVİNDİM YAA
BEN SANA ANLATSAM BURAYA SIĞMAZ HELEKİ BU SAATTE SONRA UZUN UZUN ANLATIRIM ..KADERE İNANIYORUM ..HERŞEYİN HAYIRLISINI DİLİYORUM GERÇEKTEN SEVENLER VE SEVİLENLER İÇİNN GÜZELİMM...Fırsat bulursan benim web sitemi ziyaret et belki eksik bir çeyizin falan varsa tamamlarız şeker..Buldan bezinden ne istersen var elimde fakat sitede şimdilik yokk ....:nazar:değmesin size :asigim:

teşekkür ederim canım web siteni gönderirsen bi ziyaret edrim gerçi pek eksik bişeyim kalmadı ama yine de hoşuma gidecek bişiler bulurum işallah

çok hoş bi hikayeniz varmış.umarım her şey gönlünüzce olur.hasret çekmek yolunu beklediğin birilerinin olması güzel olduğu kadar zordur ona göre :)

canımm doğru diyosun ama ben 1.5 sene kadar tayini için bekledim alışkanlık var evet zor hemde çok zor ama sabredeceğiz sonu güsel olsun dimi benim tatlım

aaa iş yerındekı bılgılerı ozel ıslerınde kullanmısss olmaz kı :KK70::KK70:

mutluklar cnm

inanmıyorum ya :) canım kısmet işte ALLAH ım tamamına erdirsin bir ömür mutlu olun inşallah en büyük engelleri aşmışsınız askerlikte geçer inşallah çok mutlu olursun dilerim canım ne mutlu size darısı bizim başımıza ..dizi gibi aşk hikayesi hehehe

uzun demissin :) neresi uzun keske biraz daha uzatarak anlatsaydin :)
ben cok eglendim okurken keske biraz daha uzun olsaydi :)
kredi mredi derken :KK70::KK70: olmus is..
ne güzel yaa.. onu o gün gördükten sonra tekrar görme sansin olmus..
dilerim hersey gönlünüzce olur canim, allah hayirli bir evllilik nasip eder..
askerlikte umarim su gibi akip gider..
a.s.

inanmıyorum ya :) canım kısmet işte ALLAH ım tamamına erdirsin bir ömür mutlu olun inşallah en büyük engelleri aşmışsınız askerlikte geçer inşallah çok mutlu olursun dilerim canım ne mutlu size darısı bizim başımıza ..dizi gibi aşk hikayesi hehehe

uzun demissin :) neresi uzun keske biraz daha uzatarak anlatsaydin :)
ben cok eglendim okurken keske biraz daha uzun olsaydi :)
kredi mredi derken :KK70::KK70: olmus is..
ne güzel yaa.. onu o gün gördükten sonra tekrar görme sansin olmus..
dilerim hersey gönlünüzce olur canim, allah hayirli bir evllilik nasip eder..
askerlikte umarim su gibi akip gider..
a.s.

yaaa evet kıslar kısmetttttt işte ağzınızdan bal damlıyorrr teşekkür ederim iyi dilekleriniz içinnnkaydirigubbakcemile3 platonik aşk'ımmm kıs sen iste yeterki diğer ayrıntılarıda yazayımm kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

aaa iş yerındekı bılgılerı ozel ıslerınde kullanmısss olmaz kı :KK70::KK70:

mutluklar cnm

aynenn datlummm hala aramızda espri konusudur diyorum şikayet edicem seni diyeee ama kıyamam ben ona yaa o benim bidenemmm :asigim::asigim:

tatlım hiç sıkılmadan okudum... çok gusel bi hikayeniz var.. ogunlerdeki heyecanını ben yaşadım sanki şuan..Allah tamamına erdirsin.. bir ömur boyu çook mutlu olun.. :nazar:

Ayy bir rüya ancak bu kadar çıkar. Bayıldım.
Mutluluklar dilerim.

canım benimde 6 yıllık beraberliğim var Allah kısmet ederse temmuzdada düğünümüz var aşk hikayenizi okurken daldım gittim bayıldım ya.zaten aşk meşk meselelerini çok severim.Allah mutlu etsin,Allah tamamına erdirsin tabi benide(AMıN)

Ayy bir rüya ancak bu kadar çıkar. Bayıldım.
Mutluluklar dilerim.

gördüğüm en güzel rüya hala devam ediyo canım benimmm teşekkürlera.s.

canım benimde 6 yıllık beraberliğim var Allah kısmet ederse temmuzdada düğünümüz var aşk hikayenizi okurken daldım gittim bayıldım ya.zaten aşk meşk meselelerini çok severim.Allah mutlu etsin,Allah tamamına erdirsin tabi benide(AMİN)

allah tamamına erdirsin canım hepimiz çok mutlu olalımm yaa:Saruboceq:

cancu çok beğenerek okudum aşkını.allah bir ömür boyu mutlu etsin.rüyan hiç bitmesin inşallah.

X