Termal Sauna Şort

crescentmoon

¢яєѕ¢єηт
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2008
3.348
3
kızlar aranızda göbek eritmek için termal sauna şort kullanan varmı?
faydası varmı yokmu merak ediyorum. tek başına etkili değildir ama en azından jimnastikle falan etkisinin fazla olduğunu söylüyorlar. tabi satıcılar satmak için söylerler
ama aranızda düzenli kullanıpta cidden fayda gören varmı??

var ben yazın tuz ile kullanıyorum aşırı ter atıyorum ve diyetle egzersizle süper zayıflarsın ama bol su tüketimine özen göster tavsiye ederim 2 sene önce 60 tl ye aldım.

canımcım bende var ben de 2-3 sene kadar önce 50 liraya almıştımyerimseniben
ama benimki tuzlu olandan değil,parafinli korse dediklerindenkaydirigubbakcemile5
ben pek takamıyorum çünkü acayip daralıyorum,kumaşı falan da çok kalın,çok ağır geliyo bana:1no2:
ben bi tavsiye üstüne almıştım,tanıdığım çok hoş bi bayan anlatmıştı güya genç kızken göbeği varmış o korse sayesinde gitmiş...kafamçokkarıştı-tatlicadiarzu-
ben kullanamıyorum,aklıma gelince arada takıyorum ama ne fayda:tomato:

ya bu ürünleri ben sadece televizyonda görüyorum mağaza olarak gidip alabieceğim bir yer yokmudur acabafisfisfis
memnun kaldığını söyleyen çok arkadaşım oldu ama tvden sipariş etmek istemiyorum......:nazar:.

internette hemen her sitede var. güvenli olandan sipariş edebilirsiniz. krd. kartı şart diil. kapıdada ödeme yapabilirsiniz.

merhaba arkadaşlar bende buraya yeni üye oldum sayılır benimde biraz göbeğimle problemim var acaba bu şorttan alsam bi işe yararmı kullanan varsa bilgilendirirse sevinirim. :KK3:

X