Ekinezya bitkisi ile uçuk tedavisi

Fancy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2008
74
0
Kızlar bir türlü kurtulamadığım uçuk illetinden nasıl kurtulurum diye araştırmaya başladım. Çıktığında aseton, tahta kaşık, zovirax vs. bi sürü şey denedim. Zovirax ilk çıkmaya başladığında uygulanmazsa bir işe yaramıyordu, aseton vs de başka zararları olabiliyordu ve istediğim kadar da etkili diildi. En azından bağışıklık sistemimi güçlendiriyim diye düşündüm ve EKİNEZYA + C VİTAMİNİ kapsülü aldım. Ama 4-5 aydırda bir sorun yaşamadığımdan içmedim. Ve sonunda dün dudağımın bir köşesinde bir uçukla uyandım. :1shok:Ve kapsülü açtım içindeki tozu dudağıma sürdüm. Beklettim yarım saat sonra üstüne bir kaç damla su döktüm ki, daha iyi erisin üstünde filan diye. Veee Mucize.. Bugün dudağımda hiç bir şey yok. ne kabuk, ne iz, ne bişey ..:sm_cool::teytey: Mutlaka deneyin... Sonra araştırdım ki, sadece ekinezya diil, c vitamini de zaten çok faydalıymış... Mutlaka deneyiiiiiiiiiin kaydirigubbakcemile2

aaa bu cok iyi valla,,,,
bende cok muzdarip idim bu dertten,oglumun yuzunde ekzama vardi,doktorumuz bi merhem vermisti,hormonlu,hissettigim an onu suruyorum,geri gidiyo,,bende sinir oluyodum yara ciktimi,,,ama simdi iyiyim,fakat bu dediginide arastirip bulucam,,,sagol canim,,,,a.s.

X