Bilgisi olan var m

sena524

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2009
13
0
:ecrin_bebek:slm.a,2 aylık bi oğlum var,ilk torun olduğu için herkesin kucağında oldu ilk 40 gün.şimdi alıştı sürekli kucağımda olmak istiyo yatırınca ağlıo,yalnızım eşşim işe gidiyo zorlanıyorum.acaba bu huyunnu değiştirebilir miyim,ne yapmalıyım?ağlayınca hemen almıyorum alışsın diye bu safer ağlamaktan morarıyo....ne yapabilirim sizce

endişe edilecek bir durum yok bence. bebeğiniz henüz 2 aylık tam size en çok ihtiyacı olan dönem. daha dünyaya yeni alışmaya başlıyor. en fazla 2-3 ay daha alırsınız zaten kucağınıza. bir emeklemeye başlasın siz isteseniz bile gelmez, keşfedecek yeni şeyler arar.

zorlandığınızı biliyorum çünkü inanın benimde başımdan geçti. ama sonra o günleri çok özledim. şimdi hiiç uğramıyor kucağıma :sm_confused:

eğer ana kucağı gibi birşey varsa yatma pozisyonunda oturtun oraya. siz işinizi yaparken o da sizi izleyerek oyalanır.

aynı sorunu bende yaşadım benimde oğlum her iki aileninde ilk torunuydu ve kucağa alıştı beni baya bi zorlamıştı bende tekdim sizi anlayabiliyorum
sizde yanınıza uzanmayı deneyin bi süre alışmaya çalıştırın

2. bi çocugum olursa acayip tecrübe edindik kesinlikle KUCAK YOKK

SEVGİLE BEBEŞİNİZE SAĞLIK SIHHATLAR DİLİYORUM

:ecrin_bebek:slm.a,2 aylık bi oğlum var,ilk torun olduğu için herkesin kucağında oldu ilk 40 gün.şimdi alıştı sürekli kucağımda olmak istiyo yatırınca ağlıo,yalnızım eşşim işe gidiyo zorlanıyorum.acaba bu huyunnu değiştirebilir miyim,ne yapmalıyım?ağlayınca hemen almıyorum alışsın diye bu safer ağlamaktan morarıyo....ne yapabilirim sizce
senacım merak etme bu çok normal her bebek ister aalıştırma olsun ister olmasın kucak isterler anne kokusunu almak ve ilgi istemek için ağlarlar ve kucana alınca susar bunu bir koz olarak kullanırlar emin ol 1 veya 2 ay zaman zarfında kalmıcak annelik gerçekten sabır isteyen bir görev ama çok kutsal allah bebeişine sağlık sıhat versin canm,sabırla büyüt arkadaşım:teselli:

X