Ksa dnem Askerlik...

liste güzel olmuş..yemin töreni 28 gün sonra oluyor.cuma gününe denk gelmeliymiş.28 günden fazla olmuyor kısa dönem için.hatta bizimki 26 gün olmuş oluyor sanırım12 nis teslim oldu 8 mayıs kesin tören. kalacak yer ayırttık.evlilik cüzdanı ile eşimi 2 gün evci çıkaracağım.

liste güzel olmuş..yemin töreni 28 gün sonra oluyor.cuma gününe denk gelmeliymiş.28 günden fazla olmuyor kısa dönem için.hatta bizimki 26 gün olmuş oluyor sanırım12 nis teslim oldu 8 mayıs kesin tören. kalacak yer ayırttık.evlilik cüzdanı ile eşimi 2 gün evci çıkaracağım.

sizin adınıza çok sevindim canımmmm yaaaa :teytey:
ben yemin törenine bile gidemicem babam izin vermez senağlama
ben izmir'de sevgilim ankara'da offf offf

kızlar bende gideceğim yemin törenine acaba çarşı izni vermezler mi bize :KK43:((

canım şöyle söyleyim benim abimde kısa dönem askerlik yapmıştı ve yemin törenleri normal gününden önce olmuştu uzun dönemlerle denk getirmek istemiş komutanları
o yüzden dışarı çıkarmamıza izin vermemişlerdi senağlama
inşallah siz böyle bir durumla karşılaşmazsınız
allah kavuştursun hepimizi :Saruboceq:

canım ilk önce allah kavuştursun şafaklarımızı saydığımız bir topiğimiz vardı uzun dönem kısa dönem farketmiyor hepberaber sayıyoruz.
burda sadece kısa dönemler toplanacaksa benim eşimde kısa dönem gitti 14 aralıkta

şafak 29

canım ilk önce allah kavuştursun şafaklarımızı saydığımız bir topiğimiz vardı uzun dönem kısa dönem farketmiyor hepberaber sayıyoruz.
burda sadece kısa dönemler toplanacaksa benim eşimde kısa dönem gitti 14 aralıkta

şafak 29

allah kavuştursun bitmiş sizinkiii :teytey:

yaaaaa 155 ten başlamıştım eksilmiştiii 151 di bugünn senağlama
eklendimi 3 gün daha offfff offff

X