Burun kenarndan dudak btmne uzanan czg

CennetKokulum

kuzusu'nun kuması
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2007
2.451
36
27 yas olgunda degıl genc ciltte degil ama buraya yazmayı uygun gordum ozellıkle tonton yanaklı olanlarda olur burun kenarından dudak kenarına ınen cızgıler zamanla derınlesıyor bunun ıcın hangı urun uygun

ay bir bilsem canim bende alacam ama sanirim bunun caresi yok maglsef: :1no2: cunku o cizgiler mimik cizgisi oluyor ben lazer bile yaptirdim ama duzelme olmuyor hic bir kreminde faydasi olacagini sanmiyorum artik ben umidi kestim eger sen bir caresini bulursan ne olur yazda bende deneyim yerimseniben

bu cizgilerin yasla alakasi yok canim onu yazmayi unutmusum yazmak istedim yaslilik cizgisi degil mimik cizgisi bunlar benneyaptımki

kukla çizgisi diyorlar bende de var sarkmadan dolayı oluşuyor malesef sarkmaya çare bulursak ona da buluruz

benim kendime gore dusuncem az su ictigimden yeterince canli degil cildim diye dusunuyorum ..

BOL BOL CıKLET ÇıGNE KONUŞURken hangi mimigini çok kullanıyorsan ilk kırışıklık ordan başlıyor ben yüzümü dondurdum ifadesiz konuşuyorum sadece mıyop oldugum ve gözlügü düzenli kullanmadıgım için takmadıgım zamanlarda gözlerimi kısarak bakmaktan kaynaklanan kaş arası başlangıcım var esas çözüm hareketli konuşmamak yani....

evet canım bırde ton ton yanaklılarda daha cok oluyor cılt elastıklıgını kaybettıkce baslıyor sanırım ama ınsan farkında olmuyor mımk yaparken yılların alıskanlıgı benımde kasımın arasında var dıkıne bır cızgı normalde gorunmuyor ama bazen aynada farkedıyorum

Ben dün cildime ozon ve oksijen uygulaattım. Ordaki bayan ağız çevremin hafif çöktüğünü söyledi. Bana şu hareketi sürekli yap diye biir hareket gösterdi. Burda nasıl tarif edilir bilmiyorum ama anlatayım ellerinizi yumruk yapın sonra ağzınızın iki ucuna koyun, sonra elinizi ters yumruklu şekilde yukarı doğru hareket ettirin.. Bilmem anlatabildimmi kafamçokkarıştı

bende de şimdiden ağız kenarımda cizgi belirlemeye başladı krem sürerken geriye doğru çeksemde çizgi halen duruyo off yaaa:))

ben de bu konuda sıkıntılıyım.. offf
o bölgeye özel bi gerici krem olsa keşke..

Aradığınız ürün Lancome da mevcut.Mimik çizgileri için nemlendiriciden önce sürülen bir serumu var.Pahalı gelebilir ama çok işe yarıyor.

Bence kremlerin hiç faydası yok. Parana kıycaksın dolgu yaptırcaksn. Başka çaresi yok
haa bide yüz yogası var tabii ama sabır istiyo ve yanlış yaptınmı daha kötü oluyo

ben dudak çevresindeki çizgilerin insan yüzüne anlam kattığını düşünüyorum, bence çokta hoş duruyor, burun kenarından dudaklara uzanan çizgiler özellikle gülümsendiğinde çok seksi duruyor bence... anlamlı bir ifade yaratıyor... öteki türlü balık gibi bi ifade oluyo insanın yüzünde, yada sürekli şaşkınlık ifadesi, botoks yaptırmış gibi.

ama arkadaşlar, mimik kırışıkları yada normal kırışıklar için önerim, retinol içeren kremler...çizgiler için birşey yapmak istiyorsanız, klinik deneylerle kanıtlanmış en etkili kırışıklık açıcı retinoldür... retinol içeren bir krem, bu konuda en iyi yardımcınız olacaktır...

ben dudak çevresindeki çizgilerin insan yüzüne anlam kattığını düşünüyorum, bence çokta hoş duruyor, burun kenarından dudaklara uzanan çizgiler özellikle gülümsendiğinde çok seksi duruyor bence... anlamlı bir ifade yaratıyor... öteki türlü balık gibi bi ifade oluyo insanın yüzünde, yada sürekli şaşkınlık ifadesi, botoks yaptırmış gibi.

ama arkadaşlar, mimik kırışıkları yada normal kırışıklar için önerim, retinol içeren kremler...çizgiler için birşey yapmak istiyorsanız, klinik deneylerle kanıtlanmış en etkili kırışıklık açıcı retinoldür... retinol içeren bir krem, bu konuda en iyi yardımcınız olacaktır...

canim cok tesekuler vedigin bilgi icin a.s.,
benim gitdigim estetisyende ayni senin dedigin gibi klinik calismasi olan kremleri kulanmami tavsiye etmisti...
senin gibi tecrubeli birinden boyle iltifatlar duymakta cok iyi geldi :kedi:

canim cok tesekuler vedigin bilgi icin a.s.,
benim gitdigim estetisyende ayni senin dedigin gibi klinik calismasi olan kremleri kulanmami tavsiye etmisti...
senin gibi tecrubeli birinden boyle iltifatlar duymakta cok iyi geldi :kedi:

iltifat değil canım, düşündüğümü söyledim. opuyorumnanaktan

X