katı meyve sıkacağı

muslukum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2008
308
0
kızlar katı meyve sıkacağı kullanıyor musunuz bebişlerinize meyve suyu vereceğiniz zaman yoksa cam rende yeterli mi?:uhm:

bende katı meyve sıkacağı kullanıyorum meyve suyunu daha çok çıkarıyor.. püresi içinde elmayı çatalla eziyorum yada kavanoz püresi şimdilik..

katı meyve sıkacağını kullanmadım henüz cam rendede yapıyorum,yarım elma için koca şeyi çalıştır sonra temizle ooo zor iş

ya kızlar katı meyve sıkacaklarınızın markasını öğrenebilirmiyim size zahmet :)) memnunsanız tabi..

benimki tefal sanırım , sıkmasından memnunum ama temizlemesi çok zor yaa , tüm parçaları yıkamak gerekiyo

benım kı arzum aslında guzel memnunum benı zorlayan temızlemesı
ama metal rendeden gecmesın dıye bebegıme vermıyorum cam herseyden saglıklı
bızım ıcın kullanıyorum memnunum

Bende Essenin katı meyve sıkacağını aldım temizlemesi zor hepsinde olduğu gibi
Şu an cam rende kullanıyorum

Bende Essenin katı meyve sıkacağını aldım temizlemesi zor hepsinde olduğu gibi
Şu an cam rende kullanıyorum

sana katılıyorum aynen bende böyle sizler gibi yapıyorum bu kararmı zor olur temizlemesi tüm parçalaı çıkar temızle yerine koy zor iş ...:1shok:

bende de arnicanın katı meyve sıkacağı var, hadi elma falan cam rendede oluyorda havuç gibi sert meyveleri yapamadım ben cam rendede, zaten cam rende de püre gibi oluyor suyu olmuyor yani, oyüzden katı meyve sıkacağını kullanıyorum, meyveleri genellikle eşim sıkıyor, dolayısıyla yıkama işi de ona ait o yüzden benim hiç bir şikayetim yok kaydirigubbakcemile3

ya kızlar katı meyve sıkacaklarınızın markasını öğrenebilirmiyim size zahmet :)) memnunsanız tabi..

biz arçelikten aldık katı meyve sıkacağını tek amaçlıydı sonra çok amaçlı robotla degiştirdik benim blendır ihtiyacımda vardı iyi güzel ama haznesinde meyve parçacıkları kalıyo yıkarken çok zor temizliyorum ama tek amaçlı meyve sıkacagı öle degildi

Bende Tefal EleaDuo var. Hem narenciye hem katı meyve sıkacağı. Almadan önce bayağı bi araştırmıştım temizlemesi kolay olsun diye. Gerçekten de piyasadaki en kullanışlı katı meyve sıkacaklarından. Tabi buna göre fiyatı da diğerlerinden biraz farklı

bende de arnicanın katı meyve sıkacağı var, hadi elma falan cam rendede oluyorda havuç gibi sert meyveleri yapamadım ben cam rendede, zaten cam rende de püre gibi oluyor suyu olmuyor yani, oyüzden katı meyve sıkacağını kullanıyorum, meyveleri genellikle eşim sıkıyor, dolayısıyla yıkama işi de ona ait o yüzden benim hiç bir şikayetim yok kaydirigubbakcemile3

hıh işte elma armut tamamda bende bu havuç mavuç için merak ediodumm.. cam rendede olmazz başka yöntemi varmı havuç suyu çıkarmanın metal rendeden veya katı meyve sıkacagından başka.. varda benmi bilmiom acaba.. zaten herşeyi yeni öğreniyorum :uhm:

tefal annemde vardı bozuldu havuç sertliğine dayanamayıpp halbuki motoru güçlü kuvvetli.
çok teşekkürlerr bilgi veren tüm arkadaşlara çok yardımseversiniz. repleri verdim tek tek. öpüldünüz a.s.

ben de tefalin sıkacağı var bir iki kez kullandım yıkaması temizlemesi uzun iş şimdi havucuda elmayı da cam rendede yapıyorum.ben elmayla havucu karışık veriyorum.elmanın puresini havucun suyuyla karıştırıyorum havucu cam rendede rendeleyip cay suzeğinden geçiriyorum.sıkacaktan daha az meşakkatli

yahu kızlar normal mutfak robotunuz yokmu benim arçelik var onun katı meyve sıkma aparatıyla yapıyorum elma havuç suyunu.. hem plastik metal değmiyor hem çabuk iki dakkada olup bitiveriyor hemde o aparatı çıkarıp suyla duruluyorum hemencecik bazen havuç renk veriyor o zamanda köpükle çabucak yıkıyom valla iki çocukla.. ne tembelsiniz gııııııııı..:))

X