Düşükten sonra hemen hamile kalabilirmiyim?galiba hamilemiyim!

dilem_sed

Kalbinizle yaptığınız her şey size geri dönecektir
Kayıtlı Üye
14 Mart 2009
540
949
Arkadaşlar mart ayının 17 sinde düşük yaptım.kanamam 4 gün sürdü.2 hafta sonunda eşimle ilişkiye girdik bu bu ay olmam gereken adeti olmadım.Hafiften bazı belirtiler gördüm kendimde ve idrar testi yaptım idrar testinde sonuç pozitif çıktı YA BUKADAR KISA SÜREDE HAMİLE KALABİLİRMİYİM.HADİ KALDIM ACABA YENİDEN DÜŞÜK TEHLİKESİ VARMIDIR.DOKTORA GİTMEM İÇİN DAHA ERKENMİ BEKLEYEYİM Mİ DAHA.DOKTORA GİTMEKTEN ÇOK KORKUYORUM TEKRAR KAYBETMEKTEN.

BANA LÜTFEN YARDIMCI OLUN!

Arkadaşlar mart ayının 17 sinde düşük yaptım.kanamam 4 gün sürdü.2 hafta sonunda eşimle ilişkiye girdik bu bu ay olmam gereken adeti olmadım.Hafiften bazı belirtiler gördüm kendimde ve idrar testi yaptım idrar testinde sonuç pozitif çıktı YA BUKADAR KISA SÜREDE HAMİLE KALABİLİRMİYİM.HADİ KALDIM ACABA YENİDEN DÜŞÜK TEHLİKESİ VARMIDIR.DOKTORA GİTMEM İÇİN DAHA ERKENMİ BEKLEYEYİM Mİ DAHA.DOKTORA GİTMEKTEN ÇOK KORKUYORUM TEKRAR KAYBETMEKTEN.

cnm korkma tebrik ederim kürtaj olmadıysan sorun olmaz sanırım eskiden kadınlar düşük yaptıklarını bile söylemezlermiş ertesi ay tekrar kalırlarmış.pozitif düşün ama bence hemen bir dr git.

bende düşük yapmıstım gecen ay buay adetim gecikti 2 gün acaba varmıdır :uhm:

hayır kürtaj olmadım.doktorum gerek duymadı ve kendiliğinden düştü.ama doktorum yumurtalıklarımın çok iii olduğunu sölemişti bize korunmayın dedi.belirtilerini tam görüyorum.doktora erken diyede gitmekten çekiniyorum.ya diğeri gibi düşürürsem diyorum. çünkü diğerinde yaptığım hata devlet hastanesine acile gitmiştim ve beni ordan alltan ultrasona sokmuşlardı yarım saat boyunca beni kurcaladılar aletin hepsini soktular ben ondan düşürdüm die tahmin ediyorum.ONUN ıÇıNDE DOKTARA GıTMEK ıSTEMıYORUM DıYORUMKı ÖNÜMÜZDEKı AY 10'u GıBı GıDEYıM DıYORUM....
ÇOK GEÇ Mı??

Şimdiden çok teşekkürler

inşallah arkadaşlar sizindee bebişiniz vardır.ama belirtilerini görüyormusunuz. çok dikkat edin ıNŞALLAH BEBEĞıNıZı SAĞSALıM ELıNıZE ALIRSINIZ...

arkadaşıjm öncelikle tebrık ederim ne güzel bişi bu , sanırım kimyasal gebelık geçrdin dr.lar 1-2 ay korunma verıyolar rahım kendını toparlasın dıye bence dr. görün derim çünkü düşük yapan kadınların 2. gebelıgınde daha dikkatlı olması lazım... sevgıler

canım kan testi yaptır haftası belli olsun bebeğinin 7 haftadan öncesi karından bakılan ultrasonla belli olmuyor bu yüzden alttan ultrasonla bakıyorlar buda biraz riskli olur diye düşünüyorum ama git doktora ihmal etme......

cnm karından kontrol yaptırırsın sende.benim kalbi durdu kürtaj oldum o yüzden en az 3 ay yasaktı.ama düşüklerde öle olması gerekmio .ayrıca benide alttan defalarca kontrol ettiler çünki karından görünmüodu kese alttan görünüodu sadece dr profosördü sordum zararı varmı die ilk 3 ay zararı olmadığını söledi fazla ultrasyona girmekte zararlı diolar onuda sordum dr ses dalgasıyla çalıştığını söledi ultrasyonların olsa bize zararıolurdu dedi.ama tabi yinede sen bilirsin.

X