Premature Bebekler Golden goat mama kullanan varmı

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
Benimde kizim 1.5 aylik ve sezeryan la erken dogdu 1 hafta kuvezde kaldi. malesef anne sütu pek gelmedi bir gece sabaha kadar okadar cok agladi ki sabahi zor goturduk dr a kilosuna falan bakti ve bu cocuk aç dedi:/ neler yaptiysam sütüm sagdiysam da artmadi gittikcede azaldi cay lar ictim kompostolar ictim damlalar ictim ama malesef:/ hemsire bir arkadasim da bu mamayi önerdi 2 haftalikken falan basladik cok sukur bi zararini görmedim alerjik falan da olmadi bugün dr a gittigimda ebe hanim kilosuna falan gayet yerin de güzel dedi. Pahali bir mama ama tavsiye ediyorum.

Aylardır kullanıyorum oğlumun kilosu normal.. hiçte kilolu bebek olmadı ve iştahlı güzel yer herşeyden.. ama müthiş hareketli.. değişir yani kilolu olmasına değil de sağlığına bakın derim ..
Teşekkür ederim cevabınız için sutum hiç yok benim bebeğim 44 günlük . 3.700 doğdu bir ay likken kilosu 3.820 idi hiç kilo alması yani sutumle mama takviyesi yapyruz olarak yüzden . Sağlığı iyi ama kilo birazcık alsa iyi olur . Tekrardan sağolun :)

Merhaba bende bugün denedim bu mamayı benim ikizlerim var öncesinde aptamil ar kullandım kusmaları geçti ama sürekli kıvranıyorlardı gazları hiç bitmiyodu bugün golden goatı verdim kızım sevmedi oğlum sevdi ama kusması oldu çürüterek kusuyor sizdede kusma oldumu

Siteden hatırlıyorsunuzdur 34 haftalık bebeğim dünyaya geldi şimdi 5 aylık. 6.5 kilo reflü olduğunu söylüyor. gelişiminin hızlı olması için golden goat diye keçi sütünden yapılan bir mama önerdi henüz almadım var olan mamayı bitiricez ama kullanımı konusunda endişelerim var. aranızda kullanan varmı memnunmusunuz yada allerjik bi durum yaratırmı. dr umuz allerjik değil dedi ama artık her şeyden huylanıyorum ve kadın doğumcumdan sonra hiç bir dr ada tam inanamıyorum.Bu mama hakkında fikri olan varsa lütfen bilgi verirmisiniz bana.
Benim paşam da 32. Haftalık 1800 gr doğdu bende golden Goat mama kullanıyorum daha rahat sindirimi şuan 2 buçuk aylık olduk mamaya devam

Siteden hatırlıyorsunuzdur 34 haftalık bebeğim dünyaya geldi şimdi 5 aylık. 6.5 kilo reflü olduğunu söylüyor. gelişiminin hızlı olması için golden goat diye keçi sütünden yapılan bir mama önerdi henüz almadım var olan mamayı bitiricez ama kullanımı konusunda endişelerim var. aranızda kullanan varmı memnunmusunuz yada allerjik bi durum yaratırmı. dr umuz allerjik değil dedi ama artık her şeyden huylanıyorum ve kadın doğumcumdan sonra hiç bir dr ada tam inanamıyorum.Bu mama hakkında fikri olan varsa lütfen bilgi verirmisiniz bana.
Benim paşam da 32. Haftalık 1800 gr doğdu bende golden Goat mama kullanıyorum daha rahat sindirimi şuan 2 buçuk aylık olduk mamaya devam

4 aylık oğlum var kilosu biraz düşük anne sütü +mama veriyorum.kilosu için denemedigim mama kalmadı hipp,sma, similac, aptamil gözle görülür bir kilo artimi olmadı ve hep kabizlik yaşadık..şimdi golden goat kullanmak istiyorum acaba kullanan arkadaşlar bu mama kilo aldiriyomu? ?

Benim oğlum şuan 4 aylık 3 aydır golden goat kullanıyorum prematüre dogdu çok şükür 6 kg yu geçtik anne sütüne en yakın mama çünkü ben emziremedim Güle güle büyütsün inşallah sizinkide

Golden goat kullananlar kabızlık yapıyor mu acaba ben aptamil kullnıyorum ve bebegim kabiz lütfen yardım edin

Golden goat kullananlar kabızlık yapıyor mu acaba ben aptamil kullnıyorum ve bebegim kabiz lütfen yardım edin
Merhaba, açıkcası önermiyorum çünkü anne sütü ile hiç bir benzerliği yok. Bebeğin gelişimi için gerekli herhangi bir şeyi bu sütlerde bulamazsınız. Alerji yapar. Ben geçen bir gıda mühendisinin yazısını okudum onu ekliyim sizde bir bakın bence çok açık bir şekilde yazmış. Kısacası keçi sütü önermiyorum size. Anne sütüne yakın olmasını tercih ederseniz de ben aptamil veriyorum gerçekten en yakını o. Bağışıklık ve beyin gelişimini destekliyor. kilo alımımız da kitaba uygun gidiyor. çok memnunum mamamızdan.

Eklentiler

• keçisütü.PNG
    keçisütü.PNG
    224,1 KB · Görüntüleme: 819
  • keçisütü2.PNG
    keçisütü2.PNG
    174,3 KB · Görüntüleme: 616
Merhaba, açıkcası önermiyorum çünkü anne sütü ile hiç bir benzerliği yok. Bebeğin gelişimi için gerekli herhangi bir şeyi bu sütlerde bulamazsınız. Alerji yapar. Ben geçen bir gıda mühendisinin yazısını okudum onu ekliyim sizde bir bakın bence çok açık bir şekilde yazmış. Kısacası keçi sütü önermiyorum size. Anne sütüne yakın olmasını tercih ederseniz de ben aptamil veriyorum gerçekten en yakını o. Bağışıklık ve beyin gelişimini destekliyor. kilo alımımız da kitaba uygun gidiyor. çok memnunum mamamızdan.
Tesekkir ederim bilgi verdiğiniz için aptamilin kabızlık giderici mamasi varmış ondan mi alsam diyorum bilemedim sürekli kabız bebegim 7 aylik üzülüyorum gerçekten

X