Kurdele nakisi yarismasi icin isim önerileriniz (acil)

kiskivrak

mutluluk çok yakın
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2007
3.523
2.320
Annem türkiye capinda kurdele nakisi yarismasina katilacak.
Masa örtüsü isledi.
Üzerinde kurdele nakisindan cicekler var sepet örgü seklinde,yapraklari kilcik örgü seklide.
Genel olarak cicek,yaprak ve yildiz motifleri hakim.
Eski osmanli islerini andiriyor model.
Renk olarakta yaldiz ve kiremit renkleri baskin.
Acilen bu masa örtüsü icin isim ariyoruz.
Önerileriniz icin simdiden tesekkürlerr a.s.

Başladım bile düşünmeye canım..Ben çok seviyorum bu tür konularda beyin jimnastiği yapmayı..

Aklıma gelen ve benim içime sinen isimleri mutlaka buraya not edeceğim şüphen olmasın..a.s

Annene başarılar diliyor,emeklerinin karşılık bulmasını temenni ediyorum..yerimseniben

Başladım bile düşünmeye canım..Ben çok seviyorum bu tür konularda beyin jimnastiği yapmayı..

Aklıma gelen ve benim içime sinen isimleri mutlaka buraya not edeceğim şüphen olmasın..a.s

Annene başarılar diliyor,emeklerinin karşılık bulmasını temenni ediyorum..yerimseniben

cok cok tesekkürler :1hug:
yarin ogleden önce eserin adini(yarismayi düzenleyenler eser adi diyor) :) yazip teslim etmesi gerekiyo
cok yaratici fikirler cikacagina eminim ama umarim teslim etmeden önce cikar :Saruboceq:

Nur'u Ayn Göz nuru (Osmanlıca)

Altın İğne

Eskiden Bugüne Mineler (Mine= ince ve parlak nakış)

Lale Devri

Bahar ve Gece (çiek ve yıldızlar var yazmışsın örtüde)

Ama bana kalırsa Nur'u Ayn yani göz nuru en uygun olanı..a.s

Gecenin bu saatinde aklıma bunlar geldi..Süren çok az bir kaç günbari olsaydı eminim farklı isimlerde bulabilirdik..

Bol şanslar tatlım..yerimseniben

ayy süpersiniz cok tesekkürler bende nur"u ayn a bayildim osmanlica olmasi ayri bir hava katar hem eminim annemde cok sevicek yarin sabah veririm müjdeyi tekrardan cok cok tesekkürler :1hug: a.s.

ayy süpersiniz cok tesekkürler bende nur"u ayn a bayildim osmanlica olmasi ayri bir hava katar hem eminim annemde cok sevicek yarin sabah veririm müjdeyi tekrardan cok cok tesekkürler :1hug: a.s.

Rica ederim canım..Umarım annende beğenir..Tam el emeği,göz nuruna yakışır bir isim bana göre..Size de uğur getirsin inş..a.s

İyi geceler..yerimseniben

anneminde begenecegine eminim
bencede cok yakisti cuk oturdu derler ya tam o misal
insallah dereceye girerse söyle ilk 3 e falan burdanda duyurucam tekrardan tesekkürler :1hug:

merhaba canım öncelikle annene başarılar dilerim umarım emekleri karşılıksız kalmazkaydirigubbakcemile5
annenin ismi ne sakıncası yoksa söylermisin:uhm:

seval sultandan inciler..
seval sultanın sanatı..
sevalin şaheserleri..
seval sultanın emeği ve yüreği..(bunu kendi topiğimden çaldımkaydirigubbakcemile3)
seval sultanın sanat destanı...
seval sultanın ışıltısı...

canım şimdilik aklıma gelen bunlar ..
osmanlı motifleri tarzı olması çok çook güzel olmuş bence..
anneni tanımıyorum ama ona yürekten inanarak yapmasını ve selamımı söyle azmeden gerçektende kazanır canım..başarılar diliyorumŞeniz
aklıma gelen olursa yazmaya devam ederimyerimseniben

cok cok tesekkürler a.s.
yarin öglene kadar teslim edicek isini
buldugunuz isimler cok hos sabah artik kurami cekeriz oylamayami sunariz bilemiyorum artik :)
selaminizi mutlaka ileticem

uzmanın yazdığı nuru ayn bencede çok güzel ve uyumluyerimseniben ben fikir vermek istedim ama nuru ayn isabet olur bencedeyerimseniben
iyi geceler canıma.s.

X