klomen kullanan varmı aranızda???

kkdaki çoğu kişi klomen kullanmıştır canım. benim 6. ayım . merak ettiğin konu nedir açıkca yazarsan herkes yardımcı olacaktır.

Adetin 4. gününden itibaren (dün) kullanmaya başladım. Haftaya p.tesi aşılama yapılacak inş.

ben bugün kullanmaya başladım acaba diyorum ilk ayda hemen faydalı olurmu diye çok merak ediyorum

o bir hormon hapi canim. hormonlarini deprestirip yumurtayi cogaltmayi ve sonrasinda yapilan catlatma ignesiyle de olusan yumurtalari catlatmayi hemen sonrasinda iliskiye girilmesini söyleyerek döllenmeyi saglamak amacli verioyrlar. kk da cocuk sahibi olmak isteyen bayanlarin %80- 90 i kullanmistir.

ben kullanıyorum canım 2 ayım henüz hamile kalamadım :KK43:

ilk ayda hamile kalınabilir diğer aylardada bu hiç belli olmaz. benim 6. ayım inş bu ay kalırım diye ümit ediyorum. stres yapmayın sakın en önemli etken. benim hayatımda stres bol bol sağlosun kaynanam yaratıyor hepsinide. hayırlısıyla gelsin bebişler.

bu konuda stres başta geliyo zaten stres yapmadan duramıyoruz ki ahh keşke kendi haline oluruna bırakabilsekk

Evet sloganımız şu olsun no stres yes bebek. Hepimize bol stressiz , çok yumurtalı günler inşallah

günümüzün hastalığı haline geldi stres HAKLISIN CANIM ya NO stres YES bebek

bu kadar cok nasil kullanbiliosunuz. kist yapar diye 3 aydan fazla kullanma dedi dr um.

bu kadar cok nasil kullanbiliosunuz. kist yapar diye 3 aydan fazla kullanma dedi dr um.
Canım benim dr da kist yapabileğini söyledii.Bunun kullanma süresi ile alakalı olduğunu düşünmüyorum..Bünyeden bünyeye değişiyor demek..Doktorum bana senin kistin olmuyor dedi iyi dedi...O yüzden devam delikafaduldendelikafadulden:nazar::nazar:
balsurat sizdede sorun morfolojiydi?

Yok canım bizim morfolojii çok iyi sorun yok yani ..sayıda iyi ..harekette az sorun var..fisfisfis

keciboynuzu denediniz mi cok iyi geliyor diyorlar.

artik sabir mabir kalmadi valla. olsa da kurtulsak,,,

eşim bitkisel şeylere pek inanmadığı için kullanmıyo, onun yerine vitamin içiyo. Bi de morfolojiyi düzeltecek bişey yokmuş galiba.

X