Saç Bakım Ürünleri Medobiotin saç kalınlaştırmak için

crzy nasıl gidiyo saçlarında mı kıl çıktı yüzünde mi
bizi aydınlatırmısın canım ona göre alalımkaydirigubbakcemile3

canım ikisi arasında ne gibi farklar var tam bilmiyoprum ama saç için medobiotin öneriyorlar o yüzden onu aldım ama googleden bakarsan çıkar farkları birde çinko diyorlar solgar marka 22mg. onuda almayı düşünüyorum medobiotini 34 liraya aldım iki aylık sabah aç karınla bir tane içiliyor

ben aldım bu ılacı yanındada GNC HSN formula kullanıorum 10 gunde sacımda 1 parmak uzama oldu ama bıotın mıktarı cok yuksek aldğım..gunluk 7,5 mg edıor total ve deli gibi kaşınıyorum..bu ılacı kullanıpta kaşıntısı olan warmı? dozu düşürmem daha ıyı olcak sanırım bobrek we karacıerden olursam basıma daha buyuk ıs acılırbilmiyorumkismile

Kızlar benim çok ciddi dökülme sorunum yok ama tırnaklarımda beyaz beyaz lekeler var. Bu maddelerin ( biyotin, çinko vs) eksikliğiyle ilgisi olabilir mi ki? Tabi en doğrusu tahlil yaptırmak ama rahatsızlığım için baya bir kan verdi, bunun için gitmek istemiyorum artık, şimdilik en azından

tırnaklardaki lekekerinin Ca eksıklığınden kaynaklandığını sanıorum..süt ve süt mamullerı tuketmeyı arttırsan canm?:eek:

tırnaklardaki lekekerinin Ca eksıklığınden kaynaklandığını sanıorum..süt ve süt mamullerı tuketmeyı arttırsan canm?:eek:
Olabilir canım, zaten çok ihmal ediyorum tadını sevmediğim için ondan olabilir. teşekkürler tavsiyen için

arkadaşlar ne yapalım şimdi?

ben de solgar biotin 1 mg kapsül var ondan almak istiyorum.solgara güveniyorum.alsam mı acaba ya? ne yapsam kızlar bi akıl verin.saçlarım çok güçsüz çok kötü.bioxin şampuan aldım burayı okumadan.pek güzel bi yorum bulamadım.helpp

solgarın içerisindeki biotin mıktarı ve fıyatı cok adıl gelmıor bana, medobiotin alabilirsin yada daha genıs spektrumlu olan (çinko,lutein,at kuyruğu ekstresı,biotin) bir urunede yönelebilrsin..folık asıt,protein tuketımını arttrablrsın..ben hıc bır zaman dış uygulamaya güvenmıyorum..priorın ıyı bır ılac kullanan herkez memnun sac telı kalınlastırıor dokulmeyı azaltıor..Ben GNC HSN formula kullanıom ondanda memmnunum..bıocxın 1 donem kullandım cok bı etkısını goremedm acıkcası..

solgarın içerisindeki biotin mıktarı ve fıyatı cok adıl gelmıor bana, medobiotin alabilirsin yada daha genıs spektrumlu olan (çinko,lutein,at kuyruğu ekstresı,biotin) bir urunede yönelebilrsin..folık asıt,protein tuketımını arttrablrsın..ben hıc bır zaman dış uygulamaya güvenmıyorum..priorın ıyı bır ılac kullanan herkez memnun sac telı kalınlastırıor dokulmeyı azaltıor..Ben GNC HSN formula kullanıom ondanda memmnunum..bıocxın 1 donem kullandım cok bı etkısını goremedm acıkcası..

tşk ler canım önerilerin için.bakıcam artık.

arkadaşlar merhaba, ben medobiotinden çok fayda göremedim. 1 aydır forcapil tablete başladım. şakaklarımdan kafa derim gözüküyor. 3 ay kullanıp bir ay ara verip 3 ay daha kullanacağım. hepimiz inşallah çare buluruz. işe yararsa hepinize tavsiye edeceğim.

utkuka nasıl gidiyor,?
benim yarın bir hafta olucak medobiotini içmeye başlayalı..şaka maka alnımdaki sarı saçlarım koyulaştı resmen bu kadar zamanda...kalanları içiyorum ben almıştım bir ara bıraktım pantagor içmiştim ama fayda görmemeiştim bende kalan biotinleri atmaktansa belki saçıma yarar diye içiyorum ama gerçekten 1 haftada sarı saçlar koyulaştı 2.haftada ne gibi sonuç görürüm acaba payşalıcam mutlaka...

kızlarrr merhaba
10 gün olmuştur galiba belki daha fazla medobiotin saçlarıma can verdi resmen ama kaşlarım sarıdır benim hiç çıkmaz 3 ayda 1 aldırırm kaşlarımı 15 gün önce aldırılmış kaçlarım sanki 3 aylık gibi inanılmaz çıktı..ben memnunum şimdilik başka yerlerde hareketlenme yok ...:)

utkuka nasıl gidiyor,?
benim yarın bir hafta olucak medobiotini içmeye başlayalı..şaka maka alnımdaki sarı saçlarım koyulaştı resmen bu kadar zamanda...kalanları içiyorum ben almıştım bir ara bıraktım pantagor içmiştim ama fayda görmemeiştim bende kalan biotinleri atmaktansa belki saçıma yarar diye içiyorum ama gerçekten 1 haftada sarı saçlar koyulaştı 2.haftada ne gibi sonuç görürüm acaba payşalıcam mutlaka...

ela kusura bakma unutmuşum bu topiği. ben medobiotinden çok verim alamadım. daha sonra yine çok saçlarım döküldü. bir ilaç kullandım kullanırken iyiydi sonra bırakınca yine döküldü. şimdi başka kullanıyorum. yin tamamen dökülme durdu. bu ay içinde tiroit ve b12 testleri yaptıracağım. inşallah senin durumun iyidir

Ya Benn Zinco 220 kuLLanıyorumm eczaneden aLmıştımmm. Kadına ' saçLarımı uzaTmak iÇin ve döküLmemesi iÇinn viTamin isTiyorum demiştim. ' oda zincoyu önerdi kuLLanıyorum şimdi.. ama uzama eTkisi faLan daha göremedimm zaTen teni başLadım bugün 1 haFTa oLduuu acaba kuLLanan sonuç aLan var mı ?

ben aldım bu ılacı yanındada GNC HSN formula kullanıorum 10 gunde sacımda 1 parmak uzama oldu ama bıotın mıktarı cok yuksek aldğım..gunluk 7,5 mg edıor total ve deli gibi kaşınıyorum..bu ılacı kullanıpta kaşıntısı olan warmı? dozu düşürmem daha ıyı olcak sanırım bobrek we karacıerden olursam basıma daha buyuk ıs acılırbilmiyorumkismile

cnm gnc hsn formulanın fiyatı nedir acaba içeriğine baktımda gerekli her şey varmış zaten içinde

arkadaşlar tekrar bu konuyla ilgili dr a gittim ve minoxil sprey kullanıyorum. ayrıca one a day women vitamin verdi birde şampuan olarak dermalute kullan dedi. 3 ay kadar oldu dökülme sıfır ama bir canlılık sezemedim. gelişmeleri yazarım. malumunuz gelişme çabuk olmuyor

Biotinin fazlasının bir zararı yoktur idrar ile birlikte atılır, günlük almanız gereken standard miktar 300 mcg dir kızlar ama eğer tedavi olarak uygulamak istiyorsanız 90 gün boyunca 2.5 veya 5 mg seçeneklerinden kullanabilirsiniz.Ben yaklaşık 6 ay boyunca 5 mg kullandım evet işe yarıyor dökülmeyi kesiyor ama daha kalın saç telleri beklemeyin :) Şu sıra 5mg likleri bir kenara koydum şimdi günde 300 mcg ile yola devam edeceğim...

ben başladım,4 gün oldu..
bakalım bekliyorum ..ama daha şimdiden saç diplerimde bir haraket ve kaşınma var tatlı tatlı..

X