Arkadaşlar çok acil !!! Opr Dr Sinan Şakrak'a ameliyat olan olan var mı ??

dutpekmez

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2009
91
0
39
Arkadaşlar Çevre Hastanesinde çalışan opr dr sinan şakrak a ameliyat olan var mı acaba ?? msjlarınızı bekliyorum ... sevgiler..a.s.

Son düzenleme:
merhaba:) sinan bey hakkında bilgim yok ama ben barış çakıra ameliyat olucam mayısta.alkisalkisalkis

evet hayırlısı olsun canım..4.5 milyar kampanyada ne kadar ücret?alkisalkisalkis

2750 tatlım sinan bey de oranın kadrolu doktoruymuş ilk adımda güvenimi sağladı bakalım .. yarın ön görüşmeye gidicem.. karar verirsem çok fazla araştırmayı düşünmüyorum açıkçası insan kurcaladıkça kafası karışıyor..:1closedeyes:

2750 tatlım sinan bey de oranın kadrolu doktoruymuş ilk adımda güvenimi sağladı bakalım .. yarın ön görüşmeye gidicem.. karar verirsem çok fazla araştırmayı düşünmüyorum açıkçası insan kurcaladıkça kafası karışıyor..:1closedeyes:

önemli olan içine sinen bi doktorun olmasıyerimseniben yarın haberlerini bekliyorumalkisalkisalkis ben 15 mayısta olucam inş bakalım

önemli olan içine sinen bi doktorun olmasıyerimseniben yarın haberlerini bekliyorumalkisalkisalkis ben 15 mayısta olucam inş bakalım

eet aynen öyle canım hangi hastanede olucan inş başarılı olur cnm dua edicem senin için.. :Saruboceq:
bnm burnumda kemer var o yüzden olmak istiyorum senin ne sorunun var :1hug:

eet aynen öyle canım hangi hastanede olucan inş başarılı olur cnm dua edicem senin için.. :Saruboceq:
bnm burnumda kemer var o yüzden olmak istiyorum senin ne sorunun var :1hug:

memorial hastanesi canım. benim de burnumda kemer var biraz ucu düşük. öle çok büyük bi problem yok ama kafaya taktım bi kere:ecrin_bebek:teşekkür ederim canım inan bu aralar desteğe ihtiyacım varalkisalkisalkis

memorial hastanesi canım. benim de burnumda kemer var biraz ucu düşük. öle çok büyük bi problem yok ama kafaya taktım bi kere:ecrin_bebek:teşekkür ederim canım inan bu aralar desteğe ihtiyacım varalkisalkisalkis

çok iyi geçer umarım cnm sorada havalı havalı gelir resim koyarsın :sm_cool::sm_cool:

görürsün tatlım nie görmeyesin allahın izniyle.. mayısın kaçında olucam burun tasarımı yaptırdın mı ? beğendin mi ??

imş cnm ya.. 15 mayıs saat 13.00benneyaptımkitabi burun tasarımı yaptırdım ve beğendim ımarım herşey yolunda gideralkisalkisalkis

imş cnm ya.. 15 mayıs saat 13.00benneyaptımkitabi burun tasarımı yaptırdım ve beğendim ımarım herşey yolunda gideralkisalkisalkis

hadi hayırlısı cnm bende 29 mayısa gün aldım ama bnm doktorum tasarım falan yapmadı baya yaşlı bir doktor tasarımla falan olcak iş deil bu diyor kafam karıştı valla benneyaptımki

hadi hayırlısı cnm bende 29 mayısa gün aldım ama bnm doktorum tasarım falan yapmadı baya yaşlı bir doktor tasarımla falan olcak iş deil bu diyor kafam karıştı valla benneyaptımki

aslında tasarım doktorun kafasında canlanıyodur ama belki bizleri tatmin etmek için gösteriyorlardır. elbet bi bildiği vardır alkisalkisalkis

X