Hamilelikte baş ağrısı, burun kanaması

S

selincengiz

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi selincengiz
Merhaba arkadaşlar,

17 haftalık hamileyim ve bu aralar sık sık başım ağrıyor, ayrıca burnum da kanıyor. Aynı sorunu yaşayan var mı? Normal mi?

Merhaba arkadaşlar,

17 haftalık hamileyim ve bu aralar sık sık başım ağrıyor, ayrıca burnum da kanıyor. Aynı sorunu yaşayan var mı? Normal mi?
canim gecmis olsun bas agrisida burun kanamasida normal kanama tansiyondan kaynaklaniyodur buyuk ihtimal dusuyor yada yukseliyodur ondan bende sen yinede dr bi gorun benim burnum kendimi bildim bileli kanar damarda catlak var dr 18 yasindan sonra gel yakalim dediler gitmedim arastirdim korktum gitmedim yani benimki gibi onceden sorunun yoksa tansiyondur yinede doktoruna danis insallah onemli bisey degildir

benimde basim agriyo ilk zamanlarda normal dedi doktorum hatta günlere yayilan agrilar olmadikca dayanilmayacak gibi degilse ilacta tavsiye etmiyorum dedi...su anda bile agriyo ama cekmek zorundayiz iste...burun kanamasi hakkinda bir fikrim yok ama benimde hamile kaldigimdan beri burnumun ici cok kuruyo ve kanayip icinde oda kuruyo burnumu silince kanli görüyorum mendili..ben kurudugu icin kanadigini düsünüyodum ama belki üstteki arkadasin dedigi gibi tansiyonla ilgisi olabilir

X