12 yıllık canım evim:)

demett.

prens ve prenses annesi..
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2009
3.596
2
Evet kızlar tam 12 yıldır oturduğum evimmhihoyyyt

artık büyük bir tadilata ihtiyacımız var ama bebişim doğsun birazda büyüsün ondan sonra inşallah heryerini yeniliycem evimin:eek:

her köşesini ayrı seviyorum bir yuvada herşeyden önce en önemlisi huzur ve sevgi:asigim:

Rabbim herkese benim evimdeki huzur ve mutluluğu versin:nazar::nazar::nazar:

buyrun önce salonum gerçi biz aynı zamanda da sürekli burda oturuyoruz:lepi:

dsc05598u.jpg

dsc05599q.jpg

dsc05600.jpg

dsc05601.jpg

dsc05602y.jpg

dsc05603h.jpg

dsc05604d.jpg

dsc05605.jpg

dsc05606o.jpg

tülümü kendim yaptım el emeği göz nuruhihoyyyt
dsc05523j.jpg

diğer odalarda daha sonra şimdi çıkmam gerek:eek:

Son düzenleme:
Off ablam bu nasıl ev, çok beğendim Allah huzurnu eksik etmesina.s. yanlış anlamazsan bitek halıların rengi gözlerimi tırmaladı resimlerde, ama gerçekten çok güzel evin. İnşallah bebişiniz de dünyaya gelir birlikte mutlu mesut aynı çatı altında geçer gider ömür...:eek:

salonun cok guzel hıcte 12 senelık gıbı degıl.gule gule oturun.ben salondakı aksesuarlarıda cok begendım

canım sıcacık renkler ne güzel valla
halından bendede var oturma odamda...
güle güle oturun..
ama tüm evini merakla bekliyorum

cnm cok güzelmiş evin 12 yıllık demişin sanki yeni kurulmus ev gibi masallah
agız tadıyla güle güle otur inşallah a.s.

çok güzel çokta canlı bir salonun var yenilecek bir yerde göremedim rengi çok sevimli turuncu.ama siz devamlı oturduğunuz için değiştirmek istersiniz doğaldır.

canim evin cok güzel güle güle saglikla huzurla mutlulukla otur valah hide degiscek bir evn yok hepsi cok güzel sik turuncular halilara cok güzel olmus hele perdene bayildim valah güle güle kullan..

:nazar:Maşallaaaah nekadar zevklisin sen öyleee:nazar: evin çok güzel güle güle oturun niceee seneleree.evinizin bereketi,huzuru,neşesi,mutluluğu eksik olmasıııın..

evine ilk geldim ne alıcağımı bilemediiiimm sana KENDİN GİBİ ÇİÇEK ALDIIIIMa.s.Şenizyerimseniben

güle güle oturun.
demekki eşyalarınızı düzenli kullanmışsınızki eskimemiş.
tadilat gerekli gibi görünmüyor.
perdedeki kelebeklerde bi ara çok modaydı.
diğer odalarıda bekliyorum :KK66:

Off ablam bu nasıl ev, çok beğendim Allah huzurnu eksik etmesina.s. yanlış anlamazsan bitek halıların rengi gözlerimi tırmaladı resimlerde, ama gerçekten çok güzel evin. İnşallah bebişiniz de dünyaya gelir birlikte mutlu mesut aynı çatı altında geçer gider ömür...:eek:

canım sıcacık renkler ne güzel valla
halından bendede var oturma odamda...
güle güle oturun..
ama tüm evini merakla bekliyorum

cnm cok güzelmiş evin 12 yıllık demişin sanki yeni kurulmus ev gibi masallah
agız tadıyla güle güle otur inşallah a.s.

çok güzel çokta canlı bir salonun var yenilecek bir yerde göremedim rengi çok sevimli turuncu.ama siz devamlı oturduğunuz için değiştirmek istersiniz doğaldır.

canim evin cok güzel güle güle saglikla huzurla mutlulukla otur valah hide degiscek bir evn yok hepsi cok güzel sik turuncular halilara cok güzel olmus hele perdene bayildim valah güle güle kullan..

:nazar:Maşallaaaah nekadar zevklisin sen öyleee:nazar: evin çok güzel güle güle oturun niceee seneleree.evinizin bereketi,huzuru,neşesi,mutluluğu eksik olmasıııın..

evine ilk geldim ne alıcağımı bilemediiiimm sana KENDİN GİBİ ÇİÇEK ALDIIIIMa.s.Şenizyerimseniben

güle güle oturun.
demekki eşyalarınızı düzenli kullanmışsınızki eskimemiş.
tadilat gerekli gibi görünmüyor.
perdedeki kelebeklerde bi ara çok modaydı.
diğer odalarıda bekliyorum :KK66:

eviniz çok güzel görünüyo hiçte 12 yıllık görünmüyo valla

hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum ve öpüyorum canlarımŞeniz

tadilat derken öncelikle yerler duvarların rengi kapılar değişecek... Mutfak ve banyom yenilenecek tabiki hemen yaptıramıyorum zamanla inşallahhh:lepi:hihoyyyt

ve yavaş yavaş devam ediyoruz...

Hiç çocuk varmış gibi değil, çok düzenli ve şık bir ev, güle güle oturun.kaydirigubbakcemile5

giriş....
dsc05607.jpg

antre...
dsc05617y.jpg

banyo... (klozet takımı benim eserim-tatlicadiarzu- )

dsc05620z.jpg

dsc05619g.jpg

dsc05618c.jpg

dsc05621f.jpg

dsc05622v.jpg

yakışıklı oğlumun pasaklı odası:lepi:

dsc05624.jpg

dsc05628x.jpg

dsc05629c.jpg

dsc05627r.jpg

dsc05626.jpg

Son düzenleme:
valla maşallah sana canım...
evinde pozitif bir enerji var ne güzel..
sanırım sıcak renkleri kullanmışsın ondan...
ne kadar düzenli ve temiz cidden tebrikler...
bu arada bende klozet takımından örmüştüm aynı model ama farklı renkte ama hediye ettim..
oğluşunun odasıda çok şeker....
ömür boyu mutluluklar dilerimmm

yatak odam...

kızıma hazırlık yaptığım için odam daraldı ve biraz sıkışık oldu ama kızım için herşeye değer demi tayzoşlarıııı:asigim::CüvCüv:

dsc05631.jpg

dsc05633k.jpg

dsc05634.jpg

dsc05635.jpg

dsc05636.jpg

dsc05637v.jpg

dsc05638g.jpg

dsc05639u.jpg

dsc05640.jpg

işte böyleeeeeeee:teytey:

balkonumda kahve içmeye de beklerim kızlar ne zaman isterseniz buyrunnnnn:lepi:kaydirigubbakcemile5Şeniz

Hiç çocuk varmış gibi değil, çok düzenli ve şık bir ev, güle güle oturun.kaydirigubbakcemile5

ahhh canım benim sen onu gelde bana sorrrrrr:eek:klava:
sağolsun oğlum büyüdükçe dağınıklaştı inanırmısın okula gitmeden odasını hep kendi toplardı ve çok düzenliydi okula başladı büyüdükçe iyice dağınıklaştı hep peşinden topluyorum şimdi bide 7. ayımdayım zor oluyor ama yapabildiğim kadarıyla yapmaya çalışıyorum işte canım-tatlicadiarzu-

valla maşallah sana canım...
evinde pozitif bir enerji var ne güzel..
sanırım sıcak renkleri kullanmışsın ondan...
ne kadar düzenli ve temiz cidden tebrikler...
bu arada bende klozet takımından örmüştüm aynı model ama farklı renkte ama hediye ettim..
oğluşunun odasıda çok şeker....
ömür boyu mutluluklar dilerimmm

özlemcim ne kadar güzel sözler bunlar canım çok teşekkür ederim çok moral oluyorsunuz banaŞeniz

bende sizlere ömür boyu mutluluklar dilerim Rabbim en çok istediğiniz arzuladığıunız neyse onu versin en kısa zamanda inşallah:1hug:

12 yıllık demişsiniz ama inannın çoooooook temiz kullanmışsınız eşyalarını evinizi çok beğendim ailenizle huzur dolu daha nice yıllar geçirirsiniz umarım.

bayıldım valla ben turuncu renk zaten pozitif enerji verir, süper hiç 12 yıl ev denmez valla yeni gelin evi gibi. allah mutluluğunuzu daim etsin inşallah:nazar:

X