Biominera inceltici krem sipariş ettim

peki canoşcum şunu merak ettim ya bayağa bi incelmişsin anladım kadarıyla fakat kilondada bi değişiklik olmadımı acaba hiç bahsetmemişsin

zeynepciğim kilomda fark etmedi diyecek kadar az fark etti. 500-700 gr. civarı. çok şaşırtıcı ama sonuçta inceldim. açıkçası tartıyı takip etmek aklıma gelmedi. sedece ölçmekle uğraştım. bundan sonra tartılacağım. bakalım kilom değişecek mi? kaydirigubbakcemile2

meraba canoşum
kullandığın ürünü bende takip ediyorum.açıkçası çok merak ediyodum.yazdıkların beni çok mutlu etti.ürünü kullanırken diyet yaptınmı.bide kilo kaybı oluyomu gerçekten.sorularıma cevap verebilirsen çok sevinirim.

meraba canoşum
kullandığın ürünü bende takip ediyorum.açıkçası çok merak ediyodum.yazdıkların beni çok mutlu etti.ürünü kullanırken diyet yaptınmı.bide kilo kaybı oluyomu gerçekten.sorularıma cevap verebilirsen çok sevinirim.

günnurcum diyet yapmıyorum çünkü bebek emziriyorum. açıkçası kilo takibi yapmadım. sadece bu sabah tartıldığımda 700 gr. filan zayıflamıştım. bundan sonra tartıyıda takip etmeyi düşünüyorum. tabiki haftada bir kez tartılmak kaydıyla. ama mezure artık her dakka elimde.

peki, sanıyorum bunu internetten sipariş ettin sen.eczanelerde falan bulabilir miyiz? benim internetten sipariş şansım yok, ama eczane veya parfümeri olursa direk alırım..

eşim 6 saatte 4 cm. az önce arkadaşlar ölçtü bel ölçümde 4 cm fark var. yani 4 cm. inceldim. buna rağmen hala inanasım gelmiyor. :1shok:
merhaba. bende aldım biominera ama hiç bir şekilde incelme olmadı. 2 hafta oldu. korse takmıyorum. kremi sürüyorum masaj yaparak. sonra havluyla tuzlarını temizliyorum. bu kadar. korse giymiyorum. özel bi korsemi bu. ben aradım sordum korseye gerek yok dediler. buna rağmen incelme olmadı. lütfen bilgilendirir misin? teşekkürler

ya bisey dicem 7 cm incelen nası incelio anlamırm ben 4 gündür yapıorm diyet spor korse falan.1 parmak gitti gitmedi gibi.ya bende bi sorn var anlayamadm zaten ilk 3 gün hiç değismedi.4.gün göründü değisme.umudum var tabi ki hala..

ben 7 cm. bir anda incelmedim canım. 2 hafta gibi bir zamanda bu sonucu aldım. bende ilk gün 4 cm incelme oldu. diğer 3 cm. ise 2 hafta gibi bir sürede gitti. inşallah güzel sonuçlar alırsın.

bkremi kullanıcam ama hamilelikte kullanılıyormu?bilen varmı acaba?tv de kullanıldığı söylenmişti.herhengi bir zararı varmı?ayrıca korse kullanmazsak etkisi olmazmı yada normal korse giysek?bilgisi olan varsa beni bilgilendirirseniz sevinirim:gitme:

bkremi kullanıcam ama hamilelikte kullanılıyormu?bilen varmı acaba?tv de kullanıldığı söylenmişti.herhengi bir zararı varmı?ayrıca korse kullanmazsak etkisi olmazmı yada normal korse giysek?bilgisi olan varsa beni bilgilendirirseniz sevinirim:gitme:

tv de kullanılabileceğini söylüyorlar ama bebişini riske atmaya değmez. doğumdan sonra kullanırsın toparlanmana faydası olur. bence kullanma canım.ayrıca normal korsede etki ediyor ama termal korse vucut ısısını artırdığı için daha faydalı. opuyorumnanaktan

Merhaba arkadaslar, Ben hollanda dan katiliyorum, bu urune cok guveniyorum.. Siparis ettim, 2,5 hafta oldu ama halen gelmedi:KK43: Aradim 3 gun icinde elime gecekmis..
Sadece bu sitedeki yorumlari okuyunca kafam karistii, birinde faydasi oluyor birinde hic olmuyor..Niye acaba..
Benim fazla kilom yok boyum 1,66 kilom 64. Ama karin ve basen bolgesinde fazlaligim var.. Insallah biominea sayesinde yok olacaklar.. cok merak ediyorum..
Kullanimi bildigim ve okudum kadariylaa sabahlari suruyorsun masay ederik 10 dakika.. Korsesiz de etkili oluyormu, ben korsesiz kullancagim.. calistigim icin korse takmam mumkun degil?

Merhaba arkadaslar, Ben hollanda dan katiliyorum, bu urune cok guveniyorum.. Siparis ettim, 2,5 hafta oldu ama halen gelmedi:KK43: Aradim 3 gun icinde elime gecekmis..
Sadece bu sitedeki yorumlari okuyunca kafam karistii, birinde faydasi oluyor birinde hic olmuyor..Niye acaba..
Benim fazla kilom yok boyum 1,66 kilom 64. Ama karin ve basen bolgesinde fazlaligim var.. Insallah biominea sayesinde yok olacaklar.. cok merak ediyorum..
Kullanimi bildigim ve okudum kadariylaa sabahlari suruyorsun masay ederik 10 dakika.. Korsesiz de etkili oluyormu, ben korsesiz kullancagim.. calistigim icin korse takmam mumkun degil?

Ayşegülcüğüm inşallah sende fayda görenlerden olursun. korsesiz de kullanabilisin ama etkisi daha az olur. madem korse takamazsın sende streç film ile güzelce sar. o bölge hava almadığı için terler. böylelikle jeli boşuna kullanmamış olursun. sonuçları yaz canım. opuyorumnanaktan

Ayşegülcüğüm inşallah sende fayda görenlerden olursun. korsesiz de kullanabilisin ama etkisi daha az olur. madem korse takamazsın sende streç film ile güzelce sar. o bölge hava almadığı için terler. böylelikle jeli boşuna kullanmamış olursun. sonuçları yaz canım. opuyorumnanaktan
Hm insallah yaa.. Ama sabah surulmesini oneriliyor, aksam surunce fazla etkili olmuyormuss. Bende sabahlari surmeyi dusunuyordum! Strec film ne oluyor.. ?? ince folie degilmi? Onu sardigin zaman rahat edebiliyormusun yani o sekil ise gidebilirmirim.. Benim isim masa basinda.. ses filan yapmiyordur insallah:)
Urun 3 gun icinde elimde olacak dediler bana.. bi yanlislik olmus o yuzden bukadar uzun surduu! Kullandigim gunden itibaren yazacagim..

ben zaten 2 gün kullandım pek bir etkisi yok gibi.ben sauna eşofmnıyla kullandım.terletiyo tabi ama pek güven veren bir ürün değil.kullanmaktan vazgeçicem.

Hm insallah yaa.. Ama sabah surulmesini oneriliyor, aksam surunce fazla etkili olmuyormuss. Bende sabahlari surmeyi dusunuyordum! Strec film ne oluyor.. ?? ince folie degilmi? Onu sardigin zaman rahat edebiliyormusun yani o sekil ise gidebilirmirim.. Benim isim masa basinda.. ses filan yapmiyordur insallah:)
Urun 3 gun icinde elimde olacak dediler bana.. bi yanlislik olmus o yuzden bukadar uzun surduu! Kullandigim gunden itibaren yazacagim..

evet canım ince folie. ses filanda yapmıyor canım. rahat edersin merak etme. sonuçları yaz canım. opuyorumnanaktan

ben zaten 2 gün kullandım pek bir etkisi yok gibi.ben sauna eşofmnıyla kullandım.terletiyo tabi ama pek güven veren bir ürün değil.kullanmaktan vazgeçicem.

madem aldın kullan bence de. zayıflamasan bile tenini güzelleştirirsin. paran boşa gitmesin bari.

X