Meksika biberi hapı..

badem82

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2008
307
1
herkese merhabaaaa

nihayet dün biber hapım geldi ve sabah kahvaltıdan sonra içtim :))
yan etki korkusuyla devamlı kendimi yokladım ama yokkk çok şükür devamlı su içmenin dışında herhangi bir etkisi olmadı
amaaaaa
kızlar ben sabah azıcık peynır yemiştim sadece.haptan sonra öglene 2 kaşık yoğurt akşam üstü salatalıgı zorlaaa yedim.
sabah bir uyandım hala aç degilimfisfisfis
vallahi bu kadarmı tok tutarmıs şok oldummm.ama ben sabah sıkı bir kahvaltı ettim öglende salata yoğurt şeklinde kendimi zorlayıp yiyicem.çünkü bu şekilde verirsem inanılmaz saglıksız olur:1no2:

inşallahh ümit ettiğim kiloya ulaşırım.yan etkisinin olmaması çok şükür işime çok yaradı:lepi:

CNM MERHABA BEN SÜREKLI DIGER FORUMLARDAYDIM ARKADASIM BIBER HAPI ÇOK İŞE YARIYOR DEDI KISMETSE SONBAHARDA DÜĞÜNÜM VAR VE ZAYIFLAMAM LAZIM 15+ KILO :KK43: BANA BU ILACI BILEN KULLANNA ETKISI VE YAN ETKISIYLE ANLATIRSA ÇOK MUTLU OLCAM ÇOK FAZLA ÜRÜN VAR HANGI FIRMA EN GUVENILIR ÖZELDEN ATARSANIZ SEVINIRIM TESK:1hug:

Son düzenleyen: Moderatör:
SENI TEBRIK EDERIM ÖZELLIKLE ÜZERİNDE DURDUGUM HANGI FIRMYA VEYA NEREYE GUVENIP ALMAMIZ GEREK KAFAM ÇOK KARISTI YAAAA 15 KILO VERMEM LAZIM EN AZ BIRI BANA YRDIM ETSIN

Merabalar =)

Öncelikle burayı kendime sizin gibi görev edinmediğim için ara ara bakıyorum...
Cevap vermeye değmez diye diye arkamdan 7 sayfa yazmışsınız çok güldüm =)
Güldüğüm bi kaç mesaja cevap veriyim hatta

yasber
ahh cnm benım ne de guzel yazmışşın yanlız bı sorun var asıl sazanlıgı sen yapmışsın tatlım ;ilacı sende kullanmışsın yoksa bu yan etkılerı bu kadar ii nerden bıleceksın dimi kulaktan dolma sozlerı buraya yazıp iddada bulunacak kadar sazan değılsın herhalde
cnm ya bı de yazdıklarını düşünerek yazsa neler başaracak ama nesse idare edecez artık

Cevap: çok merak ediyorum bu yazının neresinden ilacı kullanmadığım kararına varıp buna inanıp bide bu şekilde cevap verdin =)

goss:
aa canım harika bi ilac gercekten..
Bi içiosun bütün gün baş ağrısı sora 1 hafta 1 leblebi yesen tuvalete zor yetişiosun sora kalbin bi düzensiz atıyo bi düzensiz atıyo sora kiloda veremiyosun..gercekten süper herkes bu deneyimi yaşamalı mutlaka almalısınız...
euheuhe bakalım kac dakkada silinicek mesaj =)
siz şu ilacı pazarlayan tipler nasıl yapıyosunuz gece uykuda girmiodur gözünüze napıosunuz nöbetleşemi bakıoyusunuz topiğe biri olurda olumsuz deneyim paylaşır diye çünkü öyle bişi gerçekten olamaz bu hap dünyaya gelmiş en iyi zayıflama hapı dimi canıımmm...
hadi atlayın bakalım sazanlar =)

evet kullanmadan burda iddada buluncak kadar 'sazan' diilim...evt yazdıklarımı düşünerek ve yaşayarak yazdım :KK66:

rosemoon: :S

Cevap: Hangi bi yazdığınızı alıntı yapıyım hepsi birbirinden fena.. O ne laflar ne espriler ''depresyondan sorumlu bakan'' falan off offff çok fena...
Bir de şöyle demişsiniz:

''ne ciddi satıcılarız ki gece bile takip ediyoruz baksana''
doğru söze ne denir diyorum sadece :KK66:

birde cevap vermeye değmez diye diye arkamdam 7 sayfa yazmışsınız cevap vermemiş haliniz buysa... =)

dtbernat: ''arkadaşlar kötü söz sahibine aittir ben arkadaşın msjını moderetöre ilettim gereken ceza verilecektir cvp bile vermeyin''

Cevap: Hello supergirl! :KK70:
mesajımı moderatore iletmişsin bravo bunu senden önce hiç biri akıl edemedi mi sanıyosun gerçekten =)

aSeL_k: ''ıyi Geceler Kızlar .
Canınız sıkılmış yine :)
boşverin buradaki amac belli zaten herkes herşeyin bilincinde
Arkadaş Depresyonda falan Galiba Kendi kendine eğlenmiş :)
Sıkmayın Canınızı''

Cevap: Depresyonda değilim ama söylediğin gibi gerçekten çok eğlendim =)

''bazı şeyleri anlamlandırmak cidden zordur ben buna bir anlam veremedim :)
ama gülüp geçmek lazım dikkate alınacak bir durum değil
ama okurken de güldüm hani
buradakiler ilaç satıcıları falan diye söylenmiş ya :)
her zaman söylüyorum kullanılan ilacı burada kimse savunmuyor herkes kendi iradesi ile kullanıyor ama buraya gelip yapılan yorumlar sanki birileri zorla içiriyorlamış gibi oluyor Çok Saçma :)''

birde böle yazmışsın evet burda ilacı bir takım insanlar taparcasına savunuyor!! elbette herkes kendi iradesiyle kullanıyor ama burada bir ön araştırma yaptığında o ilaca tapan insanlar kendi yorumlarının aksi bir yorum geldiğinde saldırarak moderatorun ilgisini cektirip sildiriyolar..(olumsuz etkisini görenler varsa su günlerde biraz ılımlılar olumsuz etki paylasanlar cogaldı diye pek ses çıkartamıyorlar ama begenmedikleri bi yorum yapıcaksanız bu oyuna düşüp cevap vermeyin ki mesajınız silinmesin henüz kullanmayan insanlar olumsuz etkilerini de görebilsin bu muhteşem gösterilen diet hapının...)

buckel:
''Kusuruma bakmayın banlanmayı bile göze aldım ama cevap vermeden geçmicem. zati böleleri yüzünden tüm şevkimde azmimde zevkimde kaçtı...

SAYIN GOSS kuyruk acınız varsa gidin başka yerde çıkartın... sırf bu tarz yorum yapmak için özellikle üye oluyorsun iyi bi halt ettim sanıp ancak öle ekrana bakıp kendi kendini mutlu edersin. başka mutlu olma yolunuz yok zaten. bu tür komik kelime oyunları ile kendinizi avutursunuz ancak.. asıl size yazık.. bu arada ihtiyacın varsa sanada satayımmı biber hapından ne dersin? gel gel sana herkesten daha ucuza bile vericem hapı. ama en az 5 kutu alcan tamammı???
Tövbeeeeeeeeee yaaa.. buda bugünlerde moda galıba, ne kadar çok canı sıkılan yapcak işi olmayan insanlar varmış...''

Cevap: Bir kuyruk acım yok çok şükür sizin var sanırım olumsuz bişi yazınca kuyruğunuza basılmış gibi davranıyorsunuz...ne tarz yorum yaparsam yapıyım olumlu olmadıkça size dokunuyor zaten..beni çok iyi tanıyosunuz heralde başka mutlu olma yolum olmadığına karar vermişsiniz =) ılacı da almayım teşekkürler 2 kutuyu zaten çöpe attım böyle taptığınızı daha önceden görsem size verirdim çerez niyetine yutardınız arada... yapıcak işi olayan demişken sizin çok işiniz olduğu içinmi 24 saat yorum yapmışsınız? :O yoksa işiniz bumu?

Ve ve ve sevgili;
gökcen korkmaz:

''böyle saygısızca konuşanlara vereck bir cevabımız olamaz neden mi diye sormayın çünkü nedeni yok sizi galeye bile almıyoruz keşke sizde vadi arkadaşın anlattığı tarzda anlatsaydınız sıkıntınızı bakın ona kimse birşey söylüyormuuu''

''kızlarrrrr ne olmuş gene böle saçma saçma konuşma allahım ben satıcı geldiiiiii öle diyolar yaaa hani sazanlar tövbe tövbeee aman varya hiç umrumda değil inanın isterlerse silsinler üyelimi böylelerine pabuç bırakmam benn gerçi benim saygısız insanlarla işim olmaz ama yinede onun anlıyca dilden yazmak istedim yaşınada saygısızlık etmek istemem ama hiç yaşına yakışır konuşmuş mu yaaa ayıp demek okumakla cahillik bitmiyormuş yazıp kaçıyolar ne komik buna gülünür işteee değilmiiiiiiiii yaa kardeşim ölceksemde ben ölcem sana mı düştü derdi tasası anlamadım kiiiiilülülülülülülaelaelaelae laekafamçokkarıştı''

''aynen canım bunlar herhalde başka bir ürünün satıcısı da gelip burda kötüleme yapıyolar kötüysede kötü kime neee allahım yaaaa isterlersede kapatsınlar topiği böleleri yüzünden kapanacaksada ne yazıkkkk''

Cevap: Sizde verilcek cevabımız yok diyerek 3 mesaj atmışsınız verilcek cevabınız olduğu günler için çok endişeleniyorum =) ayrıca rica ederim ben sizin dilinizden yazmıştım zaten sizin cevap tarzınızda bi değişiklik olmuş gibi gelmedi bana :S

Okumakla en basitinden ''kaale almak'' deyimini ''galeye almak'' şeklinde yazmıyorsun =)

Sizin ne şekilde ölmek istediğiniz beni ilgilendirmiyo size içmede demiyorum allah korusun size bi doktor içme falan dese ilaçtan değilsede intihar edip de ölürsünüz heralde...

Sonuç: ılacı henüz kullanan yada almayı düşünen arkadaşlar karar tabiki sizin olmakla beraber burda anlatıldığı gibi herşey süt liman değil..kendi deneyimlerimi yazıyorum tekrar..

1-ilk haftasında 2 kilo verdiriyor oda ishal' den dolayı vücudun su kaybetmesiyle,
2-iki gün özellikle çok şiddetli 1 haftaya kadar orta şiddette baş ağrısı,
3-1 hafta süren en ufak yediğiniz şeyi ishal şekilde 5 dk sorasında çıkarmak,
4-farkedilir şekilde kalp ritmi bozukluğu,
5-ateş basması...(ki ben cok üşüyen bir insanım)

ben ilk kutuda 2 kilonun ishal durumundan olduğunu farkedince bıraktım ama bir arkadaşım devam etti ilerleyen zamanlarda aşırı gaz sancıları ve bağırsaklarda ileri derecede düzensizlik ve rahatsızlık yaşadıve rahatsızlığı hala ciddi şekilde devam ediyor.. biteli 3 ay oldu ilaçtan önce dikkt ederek verdiği 10 kiloyla birlikte ilaçla verdiği 2 kiloyuda bu 3 ayda malesef doğumda aldığı kiloya tekrar döndü...
burada kilo verdiğini söyleyen kişilere dikkat ederseniz çoğu spor yapıyorum ve yediklerime dikkatediyorum diyor bu şekilde verdiklerini düşünüyorum zaten böyle yaparak ilacı kullanmasada vericektir ama ilk hafta iştah kestiği için bu ilk başta bi avantaj sağlıyor olabilir ama ileride geriye kalan kalp ritmi düzensizliği ve konsantre bozukluğu kafadaki bulanıklık dışında bu etkide geçiyor eğer kullanacaksanız ilk hafta düzenli beslenip midenizi küçültmeye bakın sonra ilacın bir yardımı olmayacak ve kullanmayı bıraktığınızda çok dikkat edin ki ziyadesiyle geri almayın kiloları...

Ben şunu söylemek istiyorum. bilmem kaç bin mesaj olmuş yüzlerce sayfa olmuş bu biber hapı başlığında. hiç vakit ayırıp baştan sona kadar yazılanları okudunuzmu? şimdiye kadar kaç kişi bu hapı kullanmış bizlerle deneyimlerini paylaşmış ve bunlardan kaç kişi negatif etkilenmiş kaç kişi posizitf. kaç kişi yan etkiler nedeniyle bırakmış? kaç kişi yan etkileri minimum düzeyde yaşayıp kilo vermiş? eğer bunları bir inceleyecek olursanız bu arkadaşın bahsettiği 3-5 kişi den hariç onlarca memnun olup kilo veren kişilerle karşılaşacaksınız. orantiya vurulduğu zaman memnun olanların sayısı memnun olmayanların nerdeyse 10 katı. şimdik yüz kişiden onu memnun kalmamışsa 90 kişi memnun kalmış ve kilo vermişse genel olarak bu hap kötümü olmak zorunda? tabiki iyi birşey değil, aslına bakarsan zayıflama desteği ilaçların hiç birisi iyi değil. ama herşey kişinin bünye ve vucut yapısında bitiyor. aynı kapsülü 10 kişi içse belki 5 ine dokunmazken beşine dokunur, bunu bilemezsin. şimdik bu biber hapı ile genellikle yaygın olan uykusuzluk, ağız kuruluğu, iştah kesme dişinda bir kısmımızda baş dönmesi, halsizlik, çarpıntı ve sersemlikte görülmüştür. ve şimdiye kadar bu forum altında ilacın çok rahatsızlık verdiği için bırakmak zorunda kalan 5 bilmedim 6 kişi olmuştur. bunlarda genelde bu yaşadıklarını bizimle paylaşmıştır. ama iki kişi bunu hakaret ederek işi terbiyesizliğe vurarak yapmıştır. 2 kişide sakın kullanmayın bu hap zararlı diye sade bir dil ile söylemiştir. geri kalanlar ise tamamen samimiyet ve saygı çerçevesinde paylaşmıştırki, bizlerde baya bir destek olmaya çalışmışızdır. ama her negatif yorum yapana böyle sataşıyormuşuz gibi yansıtmak yanlış. eğer saygısılık edip insanları haksız yere suçlayıp satıcılık gibi olmadık yakıştırmalar ile itham ederseniz tabiki tepkimiz sert olur. biraz geriye doğru okusanız zaten ne zaman negatif ne zaman positif davranmışız ilaç ile ilgili kötü tecrübe ileten kişilere görürsünüz. sonuçta herşeyi kendiniz görerek karar vermeniz en doğrusu benim söylediklerim sadece yol göstermek amacıyla. Tekrar söylüyorum: bu ilaç iyi yada kötü diyemem. ama ben zayıflamak için bunuda denerim diyorsanız için. bu kendi seçiminiz. birçok kişi hiç bir yan etki yaşamamıştır buna bende dahil. malum olan başlıcaları hariç tabi. kimisi başka yan etkilerde yaşamıştır ama devam etmiştir kullanmaya. kiminde sonradan geçmiştir, kiminde ise sonradan yan etki ortaya çıkmıştır. bazılarında ise rahatsız edici boyutlara varmış ve bırakmak zorunda kalmıştır. ama kullanılan hep aynı hap, yaşadıoğınız herşey sizin kendi vucudunuzu bu hapa gösterdiği tepkidir. kimininki kabul eder kimininki etmez ve hapı bıraktırcak derecede rahatsızlıklar sergiler. ama şu var ki, herkes aşağı yukarı kilo vermiştir, ama az ama çok. genelde 3 ila 12 kilo verenlerimiz oldu. ama ikinci kutuya geçen hemen hemen herkesde kilo verme durmuştur. arkadaşlar lütfen tüm bu yazdıklarımı dikkate alın ve kendi fikrinizi kendiniz edinin.

bune kin bu ne nefret bune saldırı bune alay bune negatiflik anlayamıyorum.gerçekten.yazıklar olsun...

bune kin bu ne nefret bune saldırı bune alay bune negatiflik anlayamıyorum.gerçekten.yazıklar olsun...

VALLA şuursuzca konuşan biri yüzünden biz burda paylaşım yapmaktan mahrum kaldık çok üzülüdüm vee birdaha uğramayı düşünmüyorum diğer arkadaşlardandas özür diliyorum biz başka bir yerde buluştuk aslı ve gülayla iii paylaşımlarrr

Bende son birşey demek istiyorum:
Goss adlı arkadaşın hiç bir mesajı silinmemişken benim en son yazdığım ve içinde tek bir hakaret tek bir saygısızlık bulunmayan bir mesajım silinmiş üstelikte o mesaj için ceza puanı almış durumundayım. son mesajımın içeriğinde goss adlı arkadaşa sadece neden daha önce uslubunu bozmadan ilaç ile tecrüblerini yazmadığını ve girişi hakaret dalga geçen ve suçlayıcı bir mesaj ile yaptığına değindim. bide tek telkinim kendisine kilo veremediği içinmi tüm bu saldırganlığı diye. ama hakaret etmeden...
açıkcası benimde şevkim ve hevesim kaçtı. iftiraya uğrayan biz hakareti işiten biz dalgaya alınan biz. ama suçlu gene biz. ben burda adaletsizlik görüyorum kusura bakmayın. 4-5 gün öncesinde bu arkadaşın yazdığı mesaj neden silinmedi ve uzaklaştırılmadı? dtbernat arkadaşım kendisine haddini bildirince konuya el atıldı çünkü oanda ben burdaydım ve goss adlı arkadaşta burdaydı. goss adlı arkadaş dtbernatın mesajını şikayet edince duruma el atıldı. keşke ilk önce biz goss adlı arkadaşı şikayet ettiğimizde el atsaydınız. şikayet edin biz gerekeni yapalım diyorsunuz ama ettiğimiz halde müdahale edilmedi. bu konuyu buralara nasıl getirdiniz demişsiniz. bu konunun buralara kadar gelmesine sizin zamanında müdahale etmemeniz olabilirmi? yada illa goss arkadaşınmı bir şikayetde bulunması gerekiyordu?
bu forum altında herkes negatif de olsa pozitifde olsa paylaşımını yapmaya hakkı vardır. kimsede kimseye karışamaz. sonuçta deneyim bu kötüde olabilir iyide. aynen sizin dediğiniz gibi yani. ama bu forum altında aynı zamanda kimseninde kimseye iftira atmaya ithamlarda bulunmaya hakkı yoktur. heleki dalga geçmeye hiç yoktur. Eğer benimle alay edilmişse bir iftiraya uğramışsam kendimi savunmaya hakkım vardır, heleki ilk önce admin veya moderatöre bildirip yardım istemiş ve cevap yazmadan yapmışsam bu talebi ama moderatör konuya el atmamışsa, heleki aynı arkadaş tekrar gelip alayına ve iftiralarına devam etmişse ve heleki moderatör 2.cisinde de hala müdahale etmemişse... o zaman gelipte bu konu bu hale nasıl geldi deme hakkıda yoktur. ama goss adlı arkadaşın mesajlarını silmeyip gelip yine benim bu mesajımı silip bana uyarı cezası vermekte yine kendisin hür iradesine kalmıştır.
Bütün arkadaşlarımdan bende özür diliyorum ve hepinize hayırlı zayıflamalar diliyorum. ben yıllardır kk takipcisiydim ta 5 sene öncesinden ilk kızıma hamileyken üye olmuştum. bir yıllık ara sonrasında tekrar girmek istediğimde eski kullanıcı adımı bulamadım ve bir yıl önce kadar tekrar üye oldum. bir yıl lida adlı forumda yazıştım. sonraki ilk durağım yine burası oldu. bebek ve doğum bölümlerinde daha önce çok aktiftim. ama bu son olay çok canımı sıktı. belki birgün tekrar gene gelirim belki 3.cü bir çocuk doğuracam zamank, ki düşünmüyorum öle bişeyi.. ama şimdilik bir itimatım kalmadı buralara..
başka bir forumda görüşmek üzere.. (mesajımın silinmeden sizlere ulaşmasını ümit ederek)

Merhaba bende kullandım yıllar önce. Zayıfladımda. Bilinçli kullanmak gerek
biber hapı
lida

X