çider derneği

Patricia

sil baştan başlamak gerek
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2008
2.892
13
43
kızlar umut tüp bebekte tedaviye başlıcam ama bişey duydum kızlar çidere üye olunca indirim yapıyorlarmış. b ben bu çider derneğine nerden nasıl bakabilirim. bi inceliyim faydalı bişeyse üye olayım.

ulastım canım, demin sanırım internette bı pproblem varmış . ulaştım şimdi onlar arayacaklarmıs benı.

canım ben çidere üye oldum evet sadece bir yıl icin 150 milyon yatırıyorsun ve baska para yatırmıyorsun goggleden çider derneği yaz orada cocuk istiyorum sayfası acılıyo telefon numarası var orayı araman yeterli sana ne yapman gerektiğini anlatıyorlar seni üye yapıyorlar sen parayı yatırdıktan sonrada onlara haber vericeksin ve nerede tedavi görmek istediğini söylersen onlar senin adına arayıp muayene alıyorlar ve ilk muayeneye ücret ödemiyorsun ve ayrıca sana biraz da indirim yaptırıyorlar ben çidere cok tesekkür ederim cok memnunum üye olmanı tavsiye ederim simdidein baslıcak olan tedavinde hayırlar diliyorum ve duanı eksik etmessen sevinirim ben su an tedavideyim allah yardımcımız olsun

canım ben çidere üye oldum evet sadece bir yıl icin 150 milyon yatırıyorsun ve baska para yatırmıyorsun goggleden çider derneği yaz orada cocuk istiyorum sayfası acılıyo telefon numarası var orayı araman yeterli sana ne yapman gerektiğini anlatıyorlar seni üye yapıyorlar sen parayı yatırdıktan sonrada onlara haber vericeksin ve nerede tedavi görmek istediğini söylersen onlar senin adına arayıp muayene alıyorlar ve ilk muayeneye ücret ödemiyorsun ve ayrıca sana biraz da indirim yaptırıyorlar ben çidere cok tesekkür ederim cok memnunum üye olmanı tavsiye ederim simdidein baslıcak olan tedavinde hayırlar diliyorum ve duanı eksik etmessen sevinirim ben su an tedavideyim allah yardımcımız olsunalkisalkisalkisalkisalkisalkis:sm_cool:

elgizcim çok tesekkur ederim bilgin için. dün çiderle konuştum uye oldum. sen umut tüp bebektemı denemeni yaptın? ilk denemede tuttumu ben cok endişeliyim ya tutmazsa diye:

Kızlar bende Umut tüp bebeğe başvurdum çider sayesinde indirim yapıldı. Çidere söyleyerek muayene alınamsı birde çiderin listesinde hastalar hangi hastaneye gidiyor en çok neresi talep edilip nereden başarılı sonuç alınıyor gibisine bir istatistik çıkarılmasını sağlıyor. Buda bizden sonrakiler için ışık tutacaktır bence.

Kızlar bende Umut tüp bebeğe başvurdum çider sayesinde indirim yapıldı. Çidere söyleyerek muayene alınamsı birde çiderin listesinde hastalar hangi hastaneye gidiyor en çok neresi talep edilip nereden başarılı sonuç alınıyor gibisine bir istatistik çıkarılmasını sağlıyor. Buda bizden sonrakiler için ışık tutacaktır bence.

patrica canım ben memorialde tedavime basladım ve ilk tüp bebek denemem yeni basladım su an uzun protokolle lucrin kullanıyorum yarın adet olmam gerekiyo bakalım olursa yada olmassa m bir kac gün sonra gidicem hormon iğnelerine baslanılcak insallah kıslar dualarınızı eksik etmeyin ve bol bol dua stres yapmamak lazım tutmassa diye aklınıza getrmeyin insallah hepimiz hamis kalıcaz allahım cok büyük herseyin hayırlısı insallah

X