Balık Burcu 20 Şubat - 20 Mart Balık Erkeğini Etkilemenin Yolları

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.859
29.815
60
İşte gerçek Kazanova!.. Cömert bir aşık, her an romantizmin doruklarında yaşayan bir hayalperest. Eğer doludizgin bir aşka ve sekste düşleyemediğiniz rüyaları yaşamak istiyorsanız onu elde etmek için uğraşmanıza değer. Son derece duyarlı bir erkek olan Balık, bütün bu güzel özelliklerinin yanı sıra tutkuları ve ihtirasları nedeniyle çekilmez bir insan olabilir.

Onu elde etmek istiyorsanız durmadan ilgi ve sevgi göstermeli, sık sık sevdiğinizi söylemeli, aşkı için teşekkür etmelisiniz, îniş çıkışlanna anlayış göstermelisiniz. Çünkü romantik ve çift karakterli balıklar çok kaygandır. Elinizden kayıp gidiverirler sonra. Aman ha...

astroloji.org

ben etkiledim de nasıl yaptım bilemiyorummm :KK9:
1 buçuk yıldır beraberiz :KK17::KK16:

Bilmiyorum. Etkilemek için uğraşlarım yok ama bazen çok ilgili bazen hiç umurunda bile değilim. Garipler hakikaten.

balık sevgilisi olan kızlar balık erkeği terk ederse geri dönermi fikirlerinizi alabilirmiyim lütfen :KK43:

balık sevgilisi olan kızlar balık erkeği terk ederse geri dönermi fikirlerinizi alabilirmiyim lütfen :KK43:

Uzgunum canim kendi istegiyle senden ayrilmissa donecegini sanmiyorum.Ama ayrilmayi sen istemissen de ayrilmissaniz, muhakkak donmeyi deneyecektir.Cunku seni sevmeyi kesmemistir.Sana tavsiyem onu asla arama ve pesinden kosma.Yalniz karsilasacaginizi hissedigin zamanlarda cok bakimli ve guleryuzlu ol ama cok konusma, azicik gizemli ol. Bu onu etkileyecektir, merak edecektir ve arkadas olarak donmek isteyebilir.Ondan sonrasina yine maalesef o karar verir.Sen ne kadar onu arzulasanda, o ipleri elinde hissettigi surece seni oynatacaktir.Balik erkegi sadece ve sadece gercekten asiksa kendini adar.Bol sans canim.

X