Cilt Bakımı Ürünleri Argan yagı

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
sonnn zamanlarda sık duyduyorum bu yağı..... kullanan var mı yorum yazsınnn :KK71:

cnm bnm aktarımda var bu argan yağı ürünleri hep inceliyorum çok iyi bi ürün memnun kalırsınız dedi ama ben de çok duymaadığım için üstünde durmadımm :KK66::KK66:

ya dün mesaj yazmıştım ama yasak olan şeyler varmış, bilmiyordum :KK30: argan yağı çatlak izlerinide kısa sürede yok ediyormuş bilgisi olan var mı?

Arkadaslar,
bu yag genelde pazarlama amacli ekleniyor urunlere. yani sampuanin veya kremin icin de olabilir ama eger arastirip baksaniz binde 1 den bile daha azdir bilesimde orani. bir damla ekleyip argan yagi var diye promosyon yaparlar. Kullandiginiz urunlerin iceriklerinie bakarken arkasindaki listeden en yuksek orandan en dusuk orana dogru listelendigini unutmayin. Genelde aqua yani su ile baslar ve onun disindakiler ne listenin son siralarinda yer alir. bilginize

Yeni aldığım sodyumsuz ve sülfatsız şampuanımın içinde argan yağı varmış henüz kullanma şansım olmadı umarım saçlarıma çok iyi gelir bu yağ :)

öyle bi geçer zaman ki dizisindeki berrin de bu yağ esanslı bi maskeyle sivilcelerinden kurtulmuş
ne fena bi cildi vardı ama son bölümde daha iyi görünüyodu gerçekten

Yeni aldığım sodyumsuz ve sülfatsız şampuanımın içinde argan yağı varmış henüz kullanma şansım olmadı umarım saçlarıma çok iyi gelir bu yağ :)

şampuanının adını öğrenebilme şansımız var mı :)

Bende aradım alacak bir yer ancak bulamadım , face de bir sayfası var orayı inceledim bir süre. Geçen gün okudum bir yerde 30 ml. 30 tl ye satılacakmış , netten satışı yokmuş şu an ancak yakında olacakmış. Ben de alacağım satış başlayınca.

Arkadaşlar ben bu yağı aldım. Haklısınız biraz pahalı. Cildim çok alerjik son dönemde ilaç kullanımına bağlı sıkıntılarım vardı. Yağı kullandım ve cillteki kuruluk, kızarıklık gibi bir çok sıkıntıdan kurtuldum. Gerçekten işe yaradı.

Nereden ve kaça aldınız rakadaşlar,çok merak ettim ben bu ürünü.Arabistan'a ve Fransa'ya sipariş verdim,bakalım hangisi daha uygun olacak.Bu arada ecocert sertifikalı olması çok önemliymiş.Dün bir sitede gezerken bu işin üreticiliğini yapan Fas'ta yaşayan türk biriyle mesajlaştık,ama inanılmaz pahalı söyledi,100 ml si 210 dolar.Sonra yabancı sitelerde raştırdım 20 euroya bile ecocert sertifikalı gördüm ama sipariş veremedim dil sorunundan dolayı.Sizler nasıl aldınız, açıklarsanız sevinirim

Aslında ülkemizde de var. Sadece saf olanlarını bulmak zor. Genelde argan yağını zeytinyağı ile karıştırıyorlarmış. Ben eşimin çalıştığı firmadan aldım. Onlar ithal ediyorlarmış. Çok memnun kaldım. Ama internette de satılan yerler gördüm. Fiyatları gerçekten pahalı. Laf aramızda ben piyasadaki genel fiyatlardan daha uyguna aldım :)

bende baya araştırdım aslında fastan getirtmek istiyorum getirenler var sanırım ama %100 doğal olup olmayacağını nasıl anlayacağız.Birde josie maran, eski victoria's secret mankenlerinden sanırım kendi adına argan yağı markası var yüzde yüz doğal yazıyor acaba kullanan falan var mı gerçi türkiyede satışı yok ama ?

birde bu yağı çatlakları için kullanıp memnun kalan var mı ? ben de almayı düşünüyorum doğal olanından bulabilirsem

slm arkadaşlar
evet sizlerinde bahsettiği gibi argan yağının birçok şeye faydası var.
bende bu yağı Eminönü mısır çarşısında buldum 50 cc için 25-30-32 tl gibi fiyatlar söylediler.
fakat sonra yine mısır çarşısında başka bir aktardan öğrendim ki onlar orjinali değilmiş.
yemeklik olanı cilt için diye satıyotlarmış
orjinal cilt için olan argan yağının 50cc si 129 tl bilginiz olsun

arkadaşlar argan yağını sivilce izleri vs. için kullananlar varmı?faydasını gördünüz mü?en önemlisi nereden temin edebilirim,internette iki sitede satışı var ama güvenilirmidir ki?

az önce yağı gittigidiyor'dan sipariş verdim 1 kişi satıyordu sadece.149 lira çok pahalı ama orijinal.
% 100 SAF ARGAN YAĞI.
ORGANİK ECOCERT SERTİFİKALI. 100 ML. yazıyor. umarım ödediğim paraya değer bir üründür.

nivae Pure and Natural Colours kremi duydum içerisinde argan yag warmış

Yurt dışına tanıdığınız varsa çok daha uygun arkadaşlar,Özellikle İngiltere ve Fransa da uygun.Ama ecocert sertifikalı olması çok önemli,dikkat edin.Ben Fransa'ya sipariş ettim,bakalım gelsin,kullandıktan sonra yorumunu yaparım

arkadaşlar 2 ay önce mesleğim gereği kuzey afrikadaydım. Ekipten arkadaşım Argan yağından bahsetti. Birgün boyu yüz için olan argan yağını aradık. Cilt için çok iyiymiş türkiyede pahalı alalım bi tane memnun kalırsak bi dahaki gelişimzde de alırız dedi. Arkadaşın ısrarıyla aldım. 2 aydır duruyodu bi köşede. Bi kaç kişiden çok duymaya başladım. Hatta ne olduğunu bilmesem de bana ver bana ver diye tutturan arkadaşlar yüzünden kıymete bindrdm=D Kullanayım dedim.2 gün oldu sivilceleri kurutuyo evet. Benim cildim alerjik ve sorunludur çok. Fakat kurutma çok fazla yaptı. Yüzünüzdeki lekeli kısımlarr yaprak yaprak soyuluyor. Ama izleriniz hala yara gibiyse yani yeni yeni iyileşmeye başlayan lekelerse sürmeyin kesinlikle. Çünkü bnm yüzümde mevcut olanları soyduğu için alttan ciğer gibi et çıkarttı.=S yara oldu tekrar. yüzümde şu an kıpkırmızı yaralar war. Yara yapmadığınız kurcalamadığınız aktif sivilcelere veee iyileşmiş sivilce lekelerine sürerseniz çok memnun kalabilirsnz. Fakat bu kadar kuruturken cilt kırışıklığı vs nasıl iyi geliyor mrk etmedim değil doğrusu.=S:44:

X