Ya$ Farki? Aski engeller mi?

aylin90

9.Takm•Bşlgç 128kg•Gncl 103.3kg•hdf 80kg•boy 168
Kayıtlı Üye
18 Mart 2009
8.660
3.741
Merhaba arkadaslar, bu topigi bir arkadasim icin aciyorum, kendisi cok kararsiz....
Kendisi 20 yasinda, benim gibi cok olgun, konusmalari davranislari 25 üstü diyelim. Böyle düsünün. Kendisiyle tanismak isteyen beyfendide olgun agir basli, 30 yasinda, 31 olucak agustos da sanirim... yas farki 10 üzerinde. Kendisi bir evlilik gecirmis bir yabanciyla, Almanyaya gelebilmesi icin. 1 yil evli kalip para karsiliginda bosanms. Evlilik de para karsiliginda olmus zaten, Cocugu yok. Simdi arkadasim bu gecmisini takmiyor, tek taktigi yas farki. Cevresinden tepki alir diye korkyor. Bu Beyfendi tam onun istedigi gibi agir basli olgun, kendiside öyle oldugu icin kendisiyle yasit beylerle anlasamiyor.
Sizce ne yapsin? Tanismayi kabul etsinmi, yürürmü bu iliski, kiii olursa???????

Merhaba arkadaslar, bu topigi bir arkadasim icin aciyorum, kendisi cok kararsiz....
Kendisi 20 yasinda, benim gibi cok olgun, konusmalari davranislari 25 üstü diyelim. Böyle düsünün. Kendisiyle tanismak isteyen beyfendide olgun agir basli, 30 yasinda, 31 olucak agustos da sanirim... yas farki 10 üzerinde. Kendisi bir evlilik gecirmis bir yabanciyla, Almanyaya gelebilmesi icin. 1 yil evli kalip para karsiliginda bosanms. Evlilik de para karsiliginda olmus zaten, Cocugu yok. Simdi arkadasim bu gecmisini takmiyor, tek taktigi yas farki. Cevresinden tepki alir diye korkyor. Bu Beyfendi tam onun istedigi gibi agir basli olgun, kendiside öyle oldugu icin kendisiyle yasit beylerle anlasamiyor.
Sizce ne yapsin? Tanismayi kabul etsinmi, yürürmü bu iliski, kiii olursa???????

İyi de tanımadan etmeden ilişkinin yürüyüp yürümeyeceği nasıl belli olacak ki?
Ayrıca kızın yaşın çok çok çok küçük,o yaşta evlilik düşünülmeyeceğine göre erkek sadece vakit geçirmek için de takılabilir kızla..
Kıza yaşıtları ile vakit geçirmesini öneririm..:nazar:

yaşı 30 olsa ve 10 yaş fark olsa neyse derdim ama 20 yaşındaki bir kız için düşündürücü bence.
ayrıca göstermelik evlilik yapa bir adam bende güven uyandımaz..

yaş farkı önemli bencede yaşıtlarıyla vakit geçirsin ne gerek varki bu kadar olgun olmaya yaşınızı yaşayın zaten 35 40 tan sonra mecbur olgun davranacaksın

bende bir anne olsam o yaştaki kızım için bu durumun ağır olacağını düşünürüm..olgun olmak demek ilişkiyi yürütecek anlamına gelmiyor..fakat olmaz da demek yanlış..sadece arkadaşınızın yaşı bana küçük geldi..belki bi heves,ya da tam deli çağlar denilecek özenti yaşları..yanlış anlaşılmasın..dikkat etsin sadece..belkide çok iyi olur tanımalı ve öyle karar vermeli..umarım güzel olur herşey..

bence sorunlar cıkar...az bı fark degl yanı....o ne kdr olgunda olsa dha 20yasnda...ama karsısındakı ınsan artk olgunlasms..blemıorm olmaz bnce..

hmmmmmmmmm anladim. yani kiz 30 olup erkek 40 olsa neyse dimi. ama kiz daha 20 olacak, ve erkek 31 olacak. kiz cok olgun, evlenmeye hazir, valla ona ileticem sagolun, kendisi karar versin

sevgide yas yoktur arkadasim severken yasi icinmi seviliyor???
mesela arkadasinizin yasinda birileri olsa ama kafa yapisi uymasa anlasamasa dahami iyi ayrica daglar kadar fark yokki arada yerimsenibenen onemlisi anlasmasi ve sevmesi zaten gerisi hikaye ve bana gore bahane:teytey:a.s.

X