Hadisenin Eurovizyonda giyecegi kostümü

Huli81

Ve yine hüsran ve aci...
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2007
4.712
5
42
Bugün hadisenin Eurovizyonda giyinecegi kostümünü gösterdiler
Ben pek fikir edinemeim acikcasi, sizler ne düsünüyorsunuz, dansöz kiyafeti gibi olmus, hareketleriyle kendini J.Lo , Beyonce veya shakiraya benzetmis sanki

liveimagesgzelimhadisee.jpg

liveimagesgzelimhadisee.jpg

sismanlamismi bu kiz ne yoksa acik sacik kiyaftlerden dolayi belli olmuyormuydu

illa bi dansöz muhabbeti yapacaklar..Ne bu Arap kültürü özentisi yaa....
beğenmedim..kötükedihüso

hiç beğenmedim ben. çok daha güzel bi mini elbise giyebilirdi
ona çok yakışıyo elbise

Begenmedim...cok daha modern bir kiyafet olabilirdi bence...:nazar:

Ayrica ilk fotorafda hadisenin yaglari tasdi...bunuda belirtmek istedim :1closedeyes:

acikcasi bende pek begenmedim kizlar,
mini minicik birsey giyinecegini belerken hatta sirf taslardan olusan bir kostüm beklerken bu biraz tuhaf olmus

birde zapzayif vücudu pürüssüz diyorlar:sm_cool:

Hicte bilem.....:1closedeyes:

Sibel canla yaptigi bir düetde yine öyle minicik bir elbise giymisti...kivirtayim derken frikik verdi hafifcenebenneyaptımki...selülitlerinin s sini bile gördü tüm türkiye...:nazar:

Pürüssüzmüs..hadi canim:dilcikar:

Hicte bilem.....:1closedeyes:

Sibel canla yaptigi bir düetde yine öyle minicik bir elbise giymisti...kivirtayim derken frikik verdi hafifcenebenneyaptımki...selülitlerinin s sini bile gördü tüm türkiye...:nazar:

Pürüssüzmüs..hadi canim:dilcikar:

aynen katilyorumda tatlimmm
ne diye mini mini giyiniyor ama ozaman hersey apacik ortada gerci ben hic dikkat etmedim selülitini melülitinekaydirigubbakcemile3

hic güzel degil ya... cok bilindik gercekten...
zaten cok abarttilar su kostüm olayini...
siyah bir elbiseyle bile dikkat cekebilir...
yeterki sarki, ses ve performans güzel olsun....

Eurovision icin cok sonuk bir kostum olmus bi modacinin hazirladigi tasli $ikir $ikir kiyafet cok daha satafatli ve guzeldi...:1closedeyes:

ben beğendim kızlar,o kadar da kötü değil bence.inşallah birincilik bizim olur :))

Kendine yakışanı bulmuş -tatlicadiarzu-
Bu ne ya şaka gibi kaydirigubbakcemile3

bende hic begenmedim sok oldum görünce..
cok basit duruyor.. dansöz kiyafeti gibi..
bide dans edince hic hos durmuyor..
saclarda hic güzel olmamis..
cok özentisiz geldi...
ayrica sarkiyi tanittigi gün giydigi beyaz atlet diyeyim
ve kot cok daha hos bence..

Bir de dansçılarıyla aynı renk giydiği için sahnede ayırt edilmiyor pek onlardan.Bari farklı olsaydı rengi.Altındakini ilk ben şalvar sandımdı meğer pareo gibi birşeymiş.

bencede iyi olmamış, daHA şıkırtılı, pullu, göz alıcı bi kostüm giyebilirdi.. aerkadaşımın dediğine katılıyorum, o modacının hazırladığı daha iyiydi.....

hiç beğenmedim illa her tarafını açmak zorunda mıydı birde türklere ait motifler nerdeeeee kıyafetin dee gitt canımm gitt oldu mu yaaa

X