Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüslerin büyümesi kaç yaşında durur?

yok canım ya 2 yıl falan sürdü . Ama sanki yeni ergenliğe girmişim gibi sızlardı o yaşta bile

yanı o 5 aydan sonra mı basladı buyume agrı sımdı maydonoz ne kadar etkılı olmus sende onu anlamak ıcın soruyorum cnm ya yoksa maydonoza baslamadan oncede varmıydı buyume agrı falan:1shok:

canım hiç bilmiyorum. Ben üniversitedeyim son sınıf falan galiba yani 22-23 gibi herhalde Sütyenlerime zaten süngerli olurdu birde extra sünger koyardım içine. Sonrasında bir kaç yıl sonra sadece kalıplı kullanmaya başladım Daha büyük benden almaya başladım falan. Ama hiç dikkat etmedim. Şimdi sen sorunca yeiğin içtiğin bişey mi etkiledi diye o dönemlerde maydanoz içtiğim geldi aklıma. Östrojen içerdiğini bile bilmiyordum ben. Oyüzden kesin bişey söyliyemiycem. Araştırmak gerek böyle bir etkisi var mı

canım hiç bilmiyorum. Ben üniversitedeyim son sınıf falan galiba yani 22-23 gibi herhalde Sütyenlerime zaten süngerli olurdu birde extra sünger koyardım içine. Sonrasında bir kaç yıl sonra sadece kalıplı kullanmaya başladım Daha büyük benden almaya başladım falan. Ama hiç dikkat etmedim. Şimdi sen sorunca yeiğin içtiğin bişey mi etkiledi diye o dönemlerde maydanoz içtiğim geldi aklıma. Östrojen içerdiğini bile bilmiyordum ben. Oyüzden kesin bişey söyliyemiycem. Araştırmak gerek böyle bir etkisi var mı

dogru cnm ama bence etkılemısdır zaten buyuyecekse bıle faydalı olup tetıklemısdır bence bende21 yasındayım ama ben cabalamasam bu tembellerın buyumeye hıcc nıyetı yokdu yaa:mymeka:

maydanoz suyu zayıfltr ama yaa zaten zayıfım düsünemiorum kndmi artk :çok üzgünüm: ne zamn büyckler cok merak ediorum.. ahh ahh hayal ettigim qöqüslere ulassam süper olur opuyorumnanaktan

Benim bildigim kişinin fizyolojisiyle alakalı olarak
Boy kızlarda 18-20 arası gögüs gelişimi de ergenlikten 22 yaşına kadar devam eder.
Ama gögüs olayı biraz daha farklı nette araştırdıgım kadarıyla kilo almasanızda gögüslerinizin büyüyüp kücülebilecegi sütyen numaranızın degişebilecegi yazıyor.
Bu yaş aralıklarıyla hızla büyüyüp bu yaşlardan sonra gelişimin yavaşladıgı bir gercek.
O sebeple ne kadar erken başlanırsa bu kürlere o derece yararlı olur.
Ayrıca hamilelik kilo alımı ve hormon ya da dogum kontrol hapları da kullanılınca büyüme etkisi gösteriyor.

yok canım ya 2 yıl falan sürdü . Ama sanki yeni ergenliğe girmişim gibi sızlardı o yaşta bile

ya bn 14 yasındayım daha pek büyümediler yarım atlet takıyorum limon kadarlar mafoldumben diger arkadaslarımın bnden baya büyük 80 takan bile var ben de maydonoz suyu iciyorum 2 gündür hafif bi acı hissediyorum acba büyürler mi büyümezler diye korkuyorum simdiden biseyler yapmalımıyım ?:eek:

ya bn 14 yasındayım daha pek büyümediler yarım atlet takıyorum limon kadarlar mafoldumben diger arkadaslarımın bnden baya büyük 80 takan bile var ben de maydonoz suyu iciyorum 2 gündür hafif bi acı hissediyorum acba büyürler mi büyümezler diye korkuyorum simdiden biseyler yapmalımıyım ?:eek:
Canim bilmiyorum ki daha 14 yasindasin le limon gibi diyors
un büyürler daha gibime geliyor burdakilerin bir cogu düm düz gögüslerden bahs ediyor limon kadar bile yok yani ama beklemek istemiyorsan ve isini garantilemek istiyorsan masaj yao küc felan ye de cok abartma bence bu yasta bi de büyüyecekleri varsa extra kocaman olmasinalr basina bela ne edecennzemuszemus

X