Hamur İşleri Evde Pizza Yapımı-Resimli

Harika görünüyor canım, hamuru sert mi oluyor acaba, merka ettim.

harika bir tarif,,ben yaptım çoooooook güzel oldu,,tam kıvamında,,hazır gibi,,hatta daha güzel...şimdi sık sık yapıyorum,,,ellerine sağlık arkadeşim:)
:dance:

arkadaslar merhaba, ben bu tarifi yaptim disarida yapilan pizzadan daha güzel oluyor birde üzerine karisik baharat dökün yanina kocaman bir bardak ayran alın yemeyin yaninda yatin :teytey:

hımm... güzel görünüyor canım..ellerine sağlık..malzemelere toparliim bende denicem

ya bugün markette gördüm.. pizza unu ve harcı çıkmış.. onlardan alıp öyle yapsak nasıl olur ji???

Ben 2 yıldır bu tarifle yaparım herkes te bayılır.
Keşke aldığınız sitenin adresini de yazsaydınız.
Emek sonuçta değil mi?

$Görüntü021.jpg
buda veceteryan pizza

bende babmıştım cok severim de ellerine saglık bebişş:CüvCüv:

kaç derecelik fırına atıcaz yahu.. önceden ısıtılmış mı olack bide :uhm:

ay annem de çok güzel yapar pizzayı
kılımdır da biraz, dışarda yemiyorum artık
canım istedi gece gece cokacimcoook

Ben 2 yıldır bu tarifle yaparım herkes te bayılır.
Keşke aldığınız sitenin adresini de yazsaydınız.
Emek sonuçta değil mi?

katılıyorum size,ayrıca bende hep bu tarifi yapıyorum denemeyen arkadaşlara tavsiye ederim :KK66:

ya gazozlu poğaça varya ben onun hamurundan yapıyorum.ılık su yerine soda yada maden suyu ,yumurta koyuyorum ,şeker tuz bol da yağ koyuyorum yani poğaça hamuru gibi yaptım..maya da kattım..güzel oldu ..ince yayılırsa tepsiye güzel oluyor

ha birde siz sadece salçamı süğrüyorsunuz..ben sosuna 1 domates doğruyorum küp küp ,sonra salça atıyorum ,nane ,sarımsak accık,kekik ,pul biber accık ,birazda su ..onu yayıyorum üstüne

Son düzenleme:
X