Hamur İşleri Evde Pizza Yapımı-Resimli

biz de annemle buna benzer yapıyoruz fırında. ama daha ince oluyor. sizinki de hoş olmuş. elinize sağlık

çok sağol görümcem geliyo da şimdi yaptım fırında çok güzel görünüyo inşallah tadıda süper olcakbilmiyorumkismile

şimdi bende herşeyini hazırladım hamuru dinlendiriyorum hemen yapacağımm inşşş güzel olurr paylaşım için çok teşekküer ederimmm

Böyle incecik hamurlu bol malzemeli pizzalara bayılırım...
Ellerin dert görmesin...

dün tarifinizle pizza yaptım hamuru harika oldu cokacimcoook eşim de, kardeşim de çok beğendi :içelim:
aynı pizza hut ince hamuru gibiydi, yalnız tarifte tuz yazmıyor ben bi tatlı kaşığı tuz da koydumfisfisfis
paylaşım için teşekkürler olumunekankayizsmile

Ben bunun aynısını bi forumda gördüm resimler de orda vardı

Ben tencere pizzasını kabartma tozuyla yapıyorum ama pek sevmiyorum. Mayalı hamur gibi güzel olmuyor...

hiç maya ile bşy yapmadımmmm cesaret edemedim valla:)ozman toz maya alayım bugunnn onla olur heralde:)cnm çekti bu pizayıı :)sgl cnm bnm cvpladıgın içina.s.

şu sıralar canım da ne çok pizza çekiyordu hepten depresti pizza isteğim güzel annem yapar artık bana :) paylaşım için çok teşekkürler

$DSC01599.jpg $DSC01603.jpg $DSC01602.jpg
resimler gözüküyomu bilmiyorum bende bu tariften dün yaptım çok güzel oldu pizza hut halt etmiş teşekkür ederim tarif için hep bu tariften yapcam artık :)

X