Kolay hamilelik monitoru ile ilgili acil bir soru!!??

Luna

Şükürler olsun RABBIM!!
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2009
1.476
1
Arkadaslar selam, sabah clearblue kolay hamilelik monitoru topic ine de yazdım ancak kimse cvp vermedi :KK43: buraya da tasidim cunku acilen almam lazım gec kalmadıysam... Ozur dilerim ayrıca buraya da tasıdıgım icin...

"kızlar selamm.. bu ay bizim ilk denememizdi ama ne yazık ki dun regl oldum ustelik 3 gun onceden.. nasil oldu anlamadim.. neyse insallah bu ay devam edecegiz umudumuzu yitirmeden.. bu topic i cok takip ediyorum ve sanıyorum monitorden satın alacagım ancak bana birkac bilgi verirseniz cok sevinirim..

bi arkadasimiz ilk ay makinenin bize alismasiyla ugrastigindan bi sonuc alamadigini yazmis, acaba boyle bir sey var mi yoksa ilk ayda basari yakalayanız var mı?

bu seviye meselelerini cok iyi anlamadim yani belli bir seviyeye ulasmadan yumurtlama gerceklesmiyor mu?

bir de eger reklam olmayacaksa nereden urunu temin ettiginizi yazabilir misiniz buradan yada ozel mesajdan? cunku sanirim herkes netten siparis veriyor ama ben guvenli bir web sitesinden satın almak istiyorum..

kullanmasi zor mu arkadaslar??

bir de ben 6-7 aydir hep 30 gunde bi regl oluyordum taki dun 3 gun evvelden regl olana dek.. acaba bu ay periyodumun uzunludugunu ne kadar hesap etmeliyim? 27 gun mu yoksa 30 mu? cunku ona gore testlere baslicam..

cok uzun bir mesaj oldu ama siz de biliyorsunuz ki bu monitor normalinden daha pahali bir alet ve bugun regl min 2. gunu yani hemen siparisini vermem lazım eger alacaksam...

yalniz az evvel mesajlarda okudum da herkes regl oldugu ilk gunu m ye basıyormus ilk gunu belirlemek icin ama ben dun oldum bile yani alsam bile bu ay kullanamaz miyim???

cok tesekkurler.. Allah herkese bebişlerini tez zamanda kucaklarinda gormeyi nasip etsinnnn :CüvCüv: :nazar: "

canım, biraz sabretseydin bu sorularının hepsini cevabını o sayfadan alırdın, tekrar konu açmana gerek yoktu.

ayrıca bu soruların hepsinin cevabı o sayfalarda var. biraz geriye doğru gidip okuman gerekiyor sadece.

canım, biraz sabretseydin bu sorularının hepsini cevabını o sayfadan alırdın, tekrar konu açmana gerek yoktu.

ayrıca bu soruların hepsinin cevabı o sayfalarda var. biraz geriye doğru gidip okuman gerekiyor sadece.

sevgili wannababy,
ben de biliyordum ikinci topic acilmamasi gerektigini ve acele ettigimi ama cevaplarımı bulmak icin 165 sayfanın tamamını okumam gerekiyordu ki bu iş tempomda cok zor cunku bi an evvel almam lazımdı..
ben direkt turkiye distributorlugu ile temasa gectim ve sordum durumumu onlar bana 5. gune kadar m ye basabilecegimi anlattilar ayni seyi urunun yabanci ana web sitesinde de okudum ve bugun satin aldim insallah hayırlısı..
yalnız ilk kez biraz bozuldum boyle tepki gormeme onu da soylemeden edemeyecegim...
ben 2 aydir herkesin mesajlarini okurken hep icimden sizler icin umut ediyordum mujdeli haberlerinize dua ediyordum boyle tepki almak biraz sasirtti beni.. neyse

yine de tesekkur ederim...

X