Saç Rengi ve Saç Boyama Loreal Recital Preference Saç Boyası 6.3 bronz kahve saçımı turuncu yapmadı...

gulfuren

gülfuren
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2007
4.812
3.575
yerimsenibenArkadaşlar özellikle yeni başlık açtımÇünkü bu renk ile hep olumsuz yazılar okudum....Saçımı Loreal Recital Preference Saç Boyası 6.3 BRONZ KAHVE ile boyadım.Öncelikle boyamadan önce çok araştırdım..Çok şikayet vardı bende tereddüt ettim ama sonunda dayanamadım boyamadım..
Öncelikle yanma falan yapmadı..Bundan çok şikayet gördüm..İkincisi turuncu olmadı..Çok korktum turuncu olur diye ama olmadı..Özellikle saçlarım parladı..
Üçüncüsü saçım boyalıydı karamel ile açık kahveyi karıştırıp boyamıştım..Onun üzerine boyadım ve güzel bir renk oldu..İleriki günlerde resimde koyacağım..
Sağlıkla kalın...kaydirigubbakcemile3

Bende lorealin 6.3 ultra açıcı dore kahve aldım.. Şuanki saç rengim kumral ama boya... Doğal değil şimdi ben bu rengin üstüne dore kahveyi byarsam çok kötü olurmu??..

Son düzenleme:
Benim saçımda boyalıydı ama ilk boyamada tam istenilen renk olmuyor..Zaten bunu kuaförlerde söylüyor..Çok tereddüt ediyorsan biraz boyayı karıştır ve bir tutam saçını boya..Beğenirsen bütün saçını boyarsın..Ben yeni deneyeceğim boyaları bu şekilde yapıyorum..Sonradan pişman olmuyorum...

Benim saçımda boyalıydı ama ilk boyamada tam istenilen renk olmuyor..Zaten bunu kuaförlerde söylüyor..Çok tereddüt ediyorsan biraz boyayı karıştır ve bir tutam saçını boya..Beğenirsen bütün saçını boyarsın..Ben yeni deneyeceğim boyaları bu şekilde yapıyorum..Sonradan pişman olmuyorum...

Teşekkür ederim.. Bunu deniycem aslında renk çok hoşuma gitti...

Ben ultra açıcı dore kahveye boyadım saçlarımı... çok istediğim gibi olmasa da hoş bir renk oldu..
Ama kesinlikle turuncu falan değil yani sanki çok açık kahve gibi bir renk oldu...a.s.

arkadaşlar neden fotoğraf koymadınız? foto görürüm umuduyla sayfayı aşağı indirdim fakat hüsrana uğradım. keşke görebilseydik saçınızın rengini...:26:

X