Oturma grubu renk seçimi, resimli.

seerni

hoşgeldin Nehir
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2007
1.301
5
38
kızlar merhaba size bir şey danışmak istiyorum ben oturma grubu aldım alırken renginde çok karasız kaldım. şimdiye kadar yeşil spor bir takım kullandı şimdide ya krem rengi yada kırmızı şık bir takım istiyodum en sonunda kırmızı ya karar verdim. resimleri koyucam karar verdim ama bir ay sonra gelecek değiştirme şansım var sizede sormak istedim.
bu takımı aldık bu üzerindeki rengide çok beğenmiştim.
dominoluksgurkankrem21.jpg

ama orda bu renge karar verdik
golfbelindakirmizi11.jpg

renk nasıl sizce aldığımız takıma gidermi şık gözükürmü ???

Son düzenleme:
canım bence ilk resimdeki hali daha güüzel kırmızı evde gergin bir ortam yaratırmış..ama cok ferah bir salonun varsa neden olmasın..güle güle kullan..

kırmızı mobilya negatif enerji yayıyo diye okumuştum bi yerde hatta arkadaşım yatak odası kırmızı odaya girdik mi hep kavga ediyoruz ama ne kadar doğru bilemicem
ilk resimdeki mobilya takımıda gayet hoş bence ama zevk sizin tabi ki hayırlı olsun

kırmızı en çok yatak odasına yakışır şöyle mavi yada yeşil tonları salona daha hava katar ferah olur diye düşünüyorum :)

ılk resimdeki takım bence çok kötü
Boğucu , çokta klasik hem
Ama kırmızı takım gayet hoş ve şık..

kırmızı en çok yatak odasına yakışır şöyle mavi yada yeşil tonları salona daha hava katar ferah olur diye düşünüyorum :)
evet canım bende mavi yeşil tonlarını çok seviyorum ama 4 yıldır yeşil koltukta oturuyoruz biraz değişiklik olsun istedim o yüzden farklı renkler deniyorum
İlk resimdeki takım bence çok kötü
Boğucu , çokta klasik hem
Ama kırmızı takım gayet hoş ve şık..

ay evet bende 2. beğendim ama 1. almak durumunda kaldım çünkü baya fiyat farkı var amA aklımda kaldı bu modelde o yüzden sanırım farkında olmadan o modelin rengini seçmişim

Kırmızı çok hoşmuss canım fiyatını ve markasını ögrenmemde sakınca varmıfisfisfis

Diğer takımda güzel ama ben kırmızyı çok sevdiğim için onu begendim valla kaydirigubbakcemile3
Güle Güle kullan canım a.s.

bellonada var fiyatına baktım şimdi katologtan 2550 kampanyası vardı ama ne zamana kadar devam eder bilmiyorum

kırmızı kırmızı kırmızı ...
ayrıca ilk fotodakinin temzliğiyle başamı çıkılır be..heleki çocuk varsa yada olunca duşunmek bile istemıorumm delikafadulden

İlk resim daha güzel canım.Kırmızı çok boğmuş,göstermemiş koltukları hiç.

1. koltuk takımı çok şık..

Kırmızıyı oturma odanda düşünebilirsin bence..

ben kırmızı rengi mobilyada sevmiyorum canım bana boğucu geliyo
ilk resimdeki mobilyanın rengi çok güzel
ben mobilyada krem bej renklerini çok seviyorum ama çocuklarım küçük diye almıyorum
inşallah kızlarım büyüsün mobilyamı krem bej tonlarında alıcam
bence bu renkler evi çok ferah gösteriyokaydirigubbakcemile5

ben istikbalden almıştım 1, aynısı diye bilirim zamanla kırmızıdan sıkılabilirsin ama kahve krem mobilyada her zaman ağır durur

Canım takımı salonda kullanacaksan 1.resimdeki kremli olan şık durur.
Oturma odasında kullanacaksanda kırmızı çok güzel.Ama kırmızının rengini kırmalısın,çok gergin havayı kırmak için.Beyaz veya krem-siyah karışımı bir halıyla güzel olur.

canım öncelikle odandaki badananın, aksesuarlarının ve koltuklarının uyumlu olması gerekli sence hangisi odaya uyarsa onu al derim... ama ben olsaydım duvarımı bej boyatır kırmızı koltuk alır aksuarlarımızda beyaz siyah ve kırmızı yapardım ama zevk senin tabi hayatım...

X