Çılgınlıksa çılgınlık(Deneyin Görün Bakalım Ne Olacak?)

canayakxixn

Bir Nefes&Düş Gibi
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2008
4.916
3
49
*Yağmurlu havada taksi durdurun,Şoföre saati sorun ve kapıyı kapatıpYürümeye devam edin.
* en sevdiğiniz şarkıyı, yanlışBildiğiniz bölümlerine aldırmadan,Avaz avaza bağırarak söyleyin.
* film çıkışında bir sonraki matineyeGireceklerin duyacağı şekilde filminSonunu söyleyin. * süper markette market arabasınıAğzına kadar doldurup, arabayı çaktırmadanBir köşede bırakarak hiçbir şey almadanDışarıya çıkın.
* atlıkarıncada altılı ganyan kuponuDoldurun.
* piknikte çizgili pijama giyip futbolOynayın.
* henüz okumadığınız günlük gazeteninÜzerinde ayakkabı boyayın
* otobüste bir çocuğa yer verin.
* aynı filme 12 kere gidin.
* her gün yürüdüğünüz yoldan eve dönerkenYolun yarısında eve kaç adım kaldığınıTahmin etmeye çalışın. sonra daAdımlarınızı saymaya başlayın.
* en sevmediğiniz yemekten 3 tabak yiyin.
* pizzacıda lahmacun isteyin.
* mısır yiyin, incir yiyin, üstüneSoğuk su için, taşa oturun. sonra daOtobüsle şehirlerarası yolculuğa çıkın.
* beyin fırtınası yapın.
* derbi maçında rakip takım taraftarlarıArasında çaktırmadan maç seyredin.
* aşağıya doğru inen yürüyen merdivendenYukarıya mehter yürüyüşüyle çıkmaya çalışın. * yolda yürürken "pardon, saatiniz varMı?" diye sorana "var" diye cevap veripYürümeye devam edin.
* sıcak çayı parmağınızla karıştırmaya çalışın

Çılgınlıksa çılgınlık olsun varsın.Deneyin Sonucu Görün!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

bazılarını yaparım cizgili pijamayla futbol oynarım babamla sonra film çıkışlarında biz çıkarken girenlere duyuru yapar gibi sonunu söylerim:jeyyar: taksicilere çok öyle saati sorduğum olmuştur:sm_cool:

bazılarını yaparım cizgili pijamayla futbol oynarım babamla sonra film çıkışlarında biz çıkarken girenlere duyuru yapar gibi sonunu söylerim:jeyyar: taksicilere çok öyle saati sorduğum olmuştur:sm_cool:

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

mısır yiyin, incir yiyin, üstüneSoğuk su için, taşa oturun. sonra daOtobüsle şehirlerarası yolculuğa çıkın delikafadulden delikafadulden :1shok: :1shok: :1shok: peki ortalığı kim temizlicek

market arabasınıAğzına kadar doldurup, arabayı çaktırmadanBir köşede bırakarak hiçbir şey almadanDışarıya çıkın.

:eek:klava: raf sorumlusu eve kadar gelip dövsün sona bizi diö,mii
yok olmaz günah yawww

ama düğerleri eğlenceli denemek cesarte ister:1rolleyes:

her gün yürüdüğünüz yoldan eve dönerkenYolun yarısında eve kaç adım kaldığınıTahmin etmeye çalışın. sonra daAdımlarınızı saymaya başlayın.

ben bunu yapıyorum başka derdim yokmuş gibi -tatlicadiarzu- -tatlicadiarzu- -tatlicadiarzu-

her gün yürüdüğünüz yoldan eve dönerkenYolun yarısında eve kaç adım kaldığınıTahmin etmeye çalışın. sonra daAdımlarınızı saymaya başlayın.

ben bunu yapıyorum başka derdim yokmuş gibi -tatlicadiarzu- -tatlicadiarzu- -tatlicadiarzu-

lold.gif
lold.gif
lold.gif

*Yağmurlu havada taksi durdurun,Şoföre saati sorun ve kapıyı kapatıpYürümeye devam edin.
* en sevdiğiniz şarkıyı, yanlışBildiğiniz bölümlerine aldırmadan,Avaz avaza bağırarak söyleyin.
* film çıkışında bir sonraki matineyeGireceklerin duyacağı şekilde filminSonunu söyleyin. * süper markette market arabasınıAğzına kadar doldurup, arabayı çaktırmadanBir köşede bırakarak hiçbir şey almadanDışarıya çıkın.
* her gün yürüdüğünüz yoldan eve dönerkenYolun yarısında eve kaç adım kaldığınıTahmin etmeye çalışın. sonra daAdımlarınızı saymaya başlayın.
* mısır yiyin, incir yiyin, üstüneSoğuk su için, taşa oturun. sonra daOtobüsle şehirlerarası yolculuğa çıkın.
* beyin fırtınası yapın.
* aşağıya doğru inen yürüyen merdivendenYukarıya mehter yürüyüşüyle çıkmaya çalışın. * yolda yürürken "pardon, saatiniz varMı?" diye sorana "var" diye cevap veripYürümeye devam edin.

Bu şıkların birçoğu pahalıya mal olabilir...:roflol:
Ama bunların yerine bir cafeye gittiğinizde sizden sonra gelecek 5 kişinin kahve ücretini ödeyin..
Elinize bir sürü çiçek alıp yolda yürüken tanımadığınız kadın erkek,genç yaşlı herkese birer tane verin..
Nemrut bir komşunuzu kahvaltıya davet edin..
Seyahate çıkacak bir arkadaşıızın çiçeklerine ve evcil hayvanına bakmak için söz verin..
Birgün sosyal hizmetlere bağlı kurumlardan birini ziyaret edin..
Evinizde çikolatalı kurabiye yaparak sokağınızda oynayan tanıdığınız tanımadığınız bütün çocuklara ikram edin..
Birde bunları denemeye var mısınız herkesi şaşkınlık içinde bırakacaksınız ama sizi mutlu edeceği kesin...:sm_cool:

Son düzenleme:
* beyin fırtınası yapın.

Çılgınlıksa çılgınlık olsun varsın.Deneyin Sonucu Görün!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

bunlar çılgınlık değilki
sevmediğin yemekten 3 tabak yemek,aynı filme 12 kere gitmek sempatiksalakcinni
sıcak çayı parmakla karıştırmak kendine acı çektirmek laelaelaelaelae

Yağmurlu havada taksi durdurun,Şoföre saati sorun ve kapıyı kapatıpYürümeye devam edin.
film çıkışında bir sonraki matineyeGireceklerin duyacağı şekilde filminSonunu söyleyin
süper markette market arabasınıAğzına kadar doldurup, arabayı çaktırmadanBir köşede bırakarak hiçbir şey almadanDışarıya çıkın.
pizzacıda lahmacun isteyin
hiiç hoş değil dalga geçer gibi :eek:lmaz::eek:lmaz::eek:lmaz:

derbi maçında rakip takım taraftarlarıArasında çaktırmadan maç seyredin.
işte bu cesaret işii kaydirigubbakcemile3

yolda yürürken "pardon, saatiniz varMı?" diye sorana "var" diye cevap veripYürümeye devam edin.
saatin varmı diyene saat sölemek çok mantıksız zatee tabiki var dicen kaydirigubbakcemile3
adam derseki saati sormadım sadece varmı dedim die kaydirigubbakcemile3

sonrada yumruğu yiyin:icecream:

ay yapardım bekar olsam böyle çılgınlıklar ama evli olunca olmıyi kaydirigubbakcemile3

en sevdiğiniz şarkıyı, yanlışBildiğiniz bölümlerine aldırmadan,Avaz avaza bağırarak söyleyin.

yaptım.. uydurmakta üzerime yoktur :lepi:

film çıkışında bir sonraki matineyeGireceklerin duyacağı şekilde filmin Sonunu söyleyin.

yaptım.. bunu denemeyin adamın biri bana resmen hırladı :kaydirigubbakcemile3

X