Epilsyon için xylocaine pump sprey kullanan var mı?

bende emla kullanırken fıyatından dolayı bu sefer bu spreyden aldım ama bacaklarımda püskürttümde pamuklada surdum bı işe yaramadı sız nasıl kullandınız bıkını bolgesıne daha yapmadım ama nasıl yapıyım kapatmam gerekırmı hava almasın dıye bılgı verın lutfenn...cok ıhtıyacım vr yardımınıza..:KK61:

memnun olan arkadaslar nasıl uyguladıklarını yazabılırler mı ? cumartesı gunu genıtal ıcın lazere baslıcam cok onemlı benım ıcın hıc dayanamıorum :KK43:((

aynen bende ya cok merak edıyorum nasıl yapılıo acı cekmek cok kotu dayanamıyorum ben agdaya sureklı emla kremle yapıodum ama malum fıyatı hadı kızlarr yazsın herkes memnunmusunuz nasıl kullandınız

Merhaba ben dün denedim , lazerden önce işe yarar mı bilmiyorum fakat bende epilasyonda işe yaramadı ki üstelik hem pamukla hemde püskürterek sürdüm derinin hafif uyuştuğu belli bir hassasiyet oluyor fakat kıl köküne etki etmedi alamadım bıraktım emla ile denicem bence ağız içi gibi ince derileri uyuşturmak için bu ilaç 13 liranızı sokağa atmayın :KK50:

sanırım attık ya kuafor oncesı bende evde denıyım dıyordum ama deemk kı pek bı ıse yaaramıo emlada pahalılasmıs bakalım nasıl yapcaz

kullanan arkadaşlar nasıl kullandıklarını paylaşabilirlermi,pamuğa sürerek mi uyguluyoruz yoksa direk püskürterek mi ne kadar beklememiz gerekiyor sürdükten sonra vs... birde ben lazer epilasyon için kullanıcam,lazer için kullanan var mı :26:

formlarda okuduğum kadarıyla bazı kişilerde bu spreyin güzel sonuçlar verdiğini duyunca hemen bugün eczaneye gidip aldım xylocaine pump spreyi aldım ama bende etki göstermedi :KK50: en iyisi emla pahalı olsada yapacak bişey yok sanırım

spreyin dozundan kaynaklanıo olabilirmi? kullananlar var mı bilgi verebilirlerse çok mesud olurum :)):KK71:

bir dönem bir güzellik salonunda iğneli epilasyon uygulaması yapmıştım...dr olan bir müşterim koltuk altı ve bacak bölgesine citanest lokal anestezi iğnesi yapardı kendine,daha sonra bana da öğretmişti..acısız ve çok kısa sürede biterdi epilasyonumuz.iğnenin uygulanmasını size öğretecek bir dr bulursanız yapılması, çok kolay bir iş.

birde tavsiye edebileceğim yöntemlerden biri Ethylchloride isimli soğutucu sprey .spor yaralanmalarında çoğunlukla kullanılan bir üründür. kısa süreli ağrı duyu kaybına neden olur. dolayısıyla acı hissetmezsiniz.mezoterapi uygulamalasından önce dr muzun kullandığı bir üründü. epilasyon sırasında da kullanılması faydalı olabilir. ancak solunması sakıncalıdır... dikkatli kullanımı gerekir...

bir dönem bir güzellik salonunda iğneli epilasyon uygulaması yapmıştım...dr olan bir müşterim koltuk altı ve bacak bölgesine citanest lokal anestezi iğnesi yapardı kendine,daha sonra bana da öğretmişti..acısız ve çok kısa sürede biterdi epilasyonumuz.iğnenin uygulanmasını size öğretecek bir dr bulursanız yapılması, çok kolay bir iş.

birde tavsiye edebileceğim yöntemlerden biri Ethylchloride isimli soğutucu sprey .spor yaralanmalarında çoğunlukla kullanılan bir üründür. kısa süreli ağrı duyu kaybına neden olur. dolayısıyla acı hissetmezsiniz.mezoterapi uygulamalasından önce dr muzun kullandığı bir üründü. epilasyon sırasında da kullanılması faydalı olabilir. ancak solunması sakıncalıdır... dikkatli kullanımı gerekir...

soğuk sprey kullanıyorum bende..yalnız lazer yapılacak bölgede kısa süreli beyazlama olduğundan lazer bence göremiyor..bide genitaldesoğutucu etkisinden çok yanma hissettiğim için lazerin acısını hissetmiyorum bile:) bugün abarttımda olayı kaşıma sıktım da aldım kaşımı :KK70:

bende xylocaine sprey alıp denedim, bende hiçbir işe yaramadı. sadece üst bölgeye sıkmama rağmen fazlası aşağıya doğru aktı ve aşırı derecede yanma yaptı. epilasyondan daha çok acı verdi yanması:)

Biraz önce Ethylchloride soğutucu spreyi aldım. Ama vakit geç oldu daha yarın deneyeceğim umarım bir şey hissetmem de param boşa gitmemiş olur. fiyatı ise 15,75 kuruşmuş.

Bugün denedim ama uyuşmadan ya da etkisi geçtikten sonra başladım sanırım. Korktum birazda daha aşağıya doğru sıkmaya.:18:

bende tavsiyeler üzerine xylocaine aldım ama kullanmadım daha :18:
bugün kullabacağım

Merhaba arkadaşlarım bu emla konusu ilk açıldığında hemen gidip almıştım bana yaramadı ama tabi konuyu denemeden önce çevremdeki arkadaşlarımla da paylaşmıştım ve kendi kendime şöle bi sonuç çıkardım açık tenli arkadaşlarım memnun kalmışlar dı fakat biz 3 esmer de işe yaramadı.Bu yüzden birde bu şekilde paylaşım yapsak acaba tene göre falan değişiyomu ne bilim belkide saçma ama yaradı diyenler yada işe yaramadı diyenler açık yada koyu tenli olduklarınıda yazsalar nasıl olurki ?:KK34::KK34:

X