Epilsyon için xylocaine pump sprey kullanan var mı?

dün spreyi alıp kullandım . gerçektende sonuçtan çok memnun kaldım .10 yıldır bikini bölgesini ve genital bölgeyi jiletle alıyordum .dün spreyi sıktım eczanedeki bayan epilasyon hızına göre kısım kısım yapmamı söyledi . valla kızlar bende çok işe yaradı memnun kaldım .normalde çok hassas ve acıya dayanıksızım ama sprey sayesinde jilet belasından kurtuldum o bölgelerde .üstelik epilatör ile :)

malesef bende hep jiletle alıyorum. ama artk ağdayla almak istiyorum. bu spreyi sıktıktan sonra sarıp bekledinmi? bilgi verirsen cok sevinicem :)

kızlar üst bölgemde sorun yok orayı agda ile alabiliyorum
ama altlara indikçe özellikle dudak kısmında çok acı oluyor oraları jiletle alıyorum
bu sprey işe yarar mı emla oralarda işe yaramıyor :KK50:

bu spreyi hic bir eczanede bulamadim uretumden kalkti dedi kimisi.bulan arkadaslar varsa nerde var bilgi verirseniz sevinirim

günlerdir araştırma yapıyorum bugün almaya karar verdim xylocaine. inşallah bi yararı olurr artık kurtulmak istiyorum bunlardann :KK43:

Kızlar uyuşan memnun olan var mı? Xylocaine pump sprey dogum sırasındada kullanılıyormuş dogumdan sonra dikiştete ozaman dudak kısımlarına sıkılabılır demektır mukoza dediğiniz durum ıslaklıksa once su sıkalım cılt suyu emerken spreyide çeker uyuşur belkide 2,5 dk ara ile 2 defa sıksak uyuşur belkide bende almayı düşündüm okuyunca yazdırılıyor mu? Fiyat 10 tlmi hala? :26:

ayyyyyyyyy çok sinir bozucu ya
günlerimi harcıyorum şu acı olayını yok etmek için okuyan olurmu bilmiyorum ama ben yazayım
xylocaine sprey gayet iyiymiş ama çok etkili bir şey için citansk flk diye bişi varmış deri altında iğne ile yapılıyormuş yapılan bölgeyi kessen duymazmışsın eczacıdan bilgi alınmış ve onun üzerine sizlere aktarılmıştır ama siz yinede araştırın arkadaşlar güzel bişey bulan haber versin

citanest'ten bahsediyorsunuz sanırım. ama anestezik bir madde sonuçta reçetesiz alabiliyor muyuz kii ?
alabiliyorsak ben enjeksiyon bile yapmaya razıyım valla :KK43:

Kızlar uyuşan memnun olan var mı? Xylocaine pump sprey dogum sırasındada kullanılıyormuş dogumdan sonra dikiştete ozaman dudak kısımlarına sıkılabılır demektır mukoza dediğiniz durum ıslaklıksa once su sıkalım cılt suyu emerken spreyide çeker uyuşur belkide 2,5 dk ara ile 2 defa sıksak uyuşur belkide bende almayı düşündüm okuyunca yazdırılıyor mu? Fiyat 10 tlmi hala? :26:

canım malesef mukoza o dokunun adı. ıslaklıkla alakası yok keşke öyle olsaydı :/ kendiliğinden mukus(sıvı) salgılayan epitel deri hücreleridir; ağız içi, burun içi, vajina gbi..

Son düzenleme:
canım malesef mukoza o dokunun adı. ıslaklıkla alakası yok keşke öyle olsaydı :/ kendiliğinden mukus(sıvı) salgılayan epitel deri hücreleridir; ağız içi, burun içi, vajina gbi..

Anladım.teşekkür ederim aydınlattığın için. pek bir işe yaramayacak gibi.:44:

Xylocaine yi nasıl kullanmalıyım? püskürttükten hemen sonra ağdaya başlayabilir miyim? xylocaineden sonra ağda bantları , sir ağda yada çam sakızından hangisini kullanmalıyım? yardım eder misiniiiz :2::2::2::2::2:

bende kullanmak istiyorum ama cok kararsiz kaldim acaba etki edermi cogunluk bi etkisi olmadi demis simdi emla yi alip sonuc alamamak da var en iyisi once bu spreyi deniyim

bende kullanmak istiyorum ama cok kararsiz kaldim acaba etki edermi cogunluk bi etkisi olmadi demis simdi emla yi alip sonuc alamamak da var en iyisi once bu spreyi deniyim

este kremi tavsiye ediyorum. ben denedim genelde epilasyon yapıyorum .yarımsaatte bitiyor. testırını ilk kullandım çok memnun kaldım .20 dakika beklemek gerekiyormuş.ben 10 dakika sonra yani kuruyunca yaptım hemen. acıyı 100 % bitirmiyor ama acıyı % 70 azaltıyor. kolay bir apilasyon oldu. zaten doktorlar ve estetisyenler .bunları lazer,dövme, vs. birsürü işlemlerde kullanıyorlar. üzerindede yazıyordu

xylocaine bende kullandım oldukça etkili bir anestezik.bana diş hekimim yazmıştı, prospektüsünü okudum lokal anestezik olduğunu öğrenince bacaklarımda ve genitalde kullandım süper
Genital bölgeye nasıl uyguladın ?Bede. Ağda yapacagım onun için aldım ama gental bolegeye uygulaması nasıl bilmiyorum kaç dakika beklettin

X