Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇ BOYAMA ve SAÇ RENGİ HAKKINDA Sorular Ve Öneriler

Sarı saç kullanıyorum arkadaşlar koyu renkleri deniyorum ama saçımda hiç bir değişiklik olmuyor nerdeyse her markayı kullandım turuncu yaptım yok koyu kumral yaptım yok saç rengim renk almıyor bunun nedeni ne olabilir acaba önceden de böyle bir sorunum vardı ama bu kadar değildi siyaha boyardım koyu kahve olurdu saçlarım ama şimdi o bile olmuyor sanki hiç boyamamışım gibi bu konuda fikri olan varsa yardımcı olabilir mi lütfen

Sarı saç kullanıyorum arkadaşlar koyu renkleri deniyorum ama saçımda hiç bir değişiklik olmuyor nerdeyse her markayı kullandım turuncu yaptım yok koyu kumral yaptım yok saç rengim renk almıyor bunun nedeni ne olabilir acaba önceden de böyle bir sorunum vardı ama bu kadar değildi siyaha boyardım koyu kahve olurdu saçlarım ama şimdi o bile olmuyor sanki hiç boyamamışım gibi bu konuda fikri olan varsa yardımcı olabilir mi lütfen

allah allah... hep de bayanlar saçlarımın rengi açılmıyor derler.. açık sacın da koyulaşmadığına ılk defa sahıt oluyorum.. en iyisi uzman bir kuaföre danışmak.

kuaforumde farkında ayrıca ıstanbul ankara adana antalya da ıyı denılen kuaforlere de gıttım mavı sıyah boyanan sacım koyu kahve oluyordu ama su an o kadar bıle olmuyor sacım cok yıprandıgı ıcın mı dıye dusunduk ama dıplerde aynı sekılde cok kucuk farklar oluyor dıplerde

kuaforumde farkında ayrıca ıstanbul ankara adana antalya da ıyı denılen kuaforlere de gıttım mavı sıyah boyanan sacım koyu kahve oluyordu ama su an o kadar bıle olmuyor sacım cok yıprandıgı ıcın mı dıye dusunduk ama dıplerde aynı sekılde cok kucuk farklar oluyor dıplerde

sacına terapi yapılmalı 1 yıla kadar boyamasan mesela.... baksana boya tutmuyor artık... muhtemelen saç diplerindeki genler değişti...

bılmıyorum artık kuafore falan gıtmek ıstemıyorum evet saclarımın ucları berbattı resmen mısır puskulu gıbı olmustu ve kopuk kopuk saclar gelıyordu elıme onları bakımla toparladım su an sorunum yok denılecek kadar az uc kısımlarının boya almamasını normal karsılarım fakat dıplerın almaması ılgınc gelıyor

bılmıyorum artık kuafore falan gıtmek ıstemıyorum evet saclarımın ucları berbattı resmen mısır puskulu gıbı olmustu ve kopuk kopuk saclar gelıyordu elıme onları bakımla toparladım su an sorunum yok denılecek kadar az uc kısımlarının boya almamasını normal karsılarım fakat dıplerın almaması ılgınc gelıyor

dediğim gb saç diplerindeki genler amonyaktan feci bir şekilde etkilenmiş.boyama saçını kanser olursun mazallah.. toksini atman için yaklaşık 6 ay sacına boya surmemen gerekir senin..msla bakım yağı kullanabılırsın ama doğal olacak.. saçların az mı? az ise cok guzle yapan bır yağ ismi vereyım sana. hemen de uzar..

Son düzenleyen: Moderatör:
cok tesekkur ederım amonyaksız olan organık ıcerıklı boyalarda mı kullanmamalıyım acaba soyledıgın bakım yagının adı nedır

Son düzenleme:
cok tesekkur ederım amonyaksız olan organık ıcerıklı boyalarda mı kullanmamalıyım acaba soyledıgın bakım yagının adı nedır

kullanmasan daha iyi sonuç verir... ama illa kullanacaksan organic colorsystem organik boya kullan.. defne yağını da aktardan al banyodan bır saat once sur banyoda yıka....

tesekkur ederım pekı bu defne yagını dıger yaglarla karıstırsam cunku ben de buna benzer bakım yapıyorum ama defne yagını kullanmamıstım

merhabaa herkesee ben saçlarımı boyatmak istiyorum esmer kahverengi gözlüyüm çok esmer değilim ama :KK36::KK52:kahve köpüğü veya cappıchino düşüüyorum önerileriniz var mı ya da nasıl olur bu renkler:44:

selam kızlar... ben koyu kestane olan doğal saçımı yavaş yavaş boyayarak açık karamele kadar getirdim 1 senede...şimdi daha açık olmasını istyiyorum onun içinde loreal çok çok açık doğal sarı aldım ama kullanmaya cesaret edemiyorum... saçımda boya olduğu için etki etmemesi söz konusu olur mu acaba? yardımcı olursanız sevinirim

kızlar selaam. benim saçlarımın kendi doğal rengi orta kumraldı. hiç boya yoktu. ben saçlarıma 1.5 ay önce açık küllü sarı organik boyayla krepe balyaj yaptırdım. biraz fazla açıldılar, yıkadıkça iyice balyajlarım sarı oldu. ben de koyulu açıklı durdu diye (tek renk saç seviyorum) gidip tints of nature diye bir organik boya aldım bir buçuk hafta önce. doğal açık sarısını. korkumdan onu da saçımda 15 dk. tuttum. şimdi saçlarımın hepsi böyle bal rengi gibi karamel gibi oldu. yine balyajlarım daha açık; ancak eskisi gibi çok açıklı koyulu durmuyor.

ama taktım kafaya saçlarımı. daha açık olsun istiyorum. sizce saçlarımı neyle boyayayim ? açık küllü sarıyla boyasam saçlarım açılır mı ? bir de saçlarım yıpranır diye korkuyorum. daha 1.5 hafta oldu sonuçta boyayalı. napim sizce yaa ?? resmen rüyalarıma giriyor saçlarım boyamazsam şişeceğim patlayacağım die korkuyorum :)

:KK43:kızlar haytımda ilk kez saç boyayayım dedim mahfettim berbat oldu saçım koleston altın sarı yaptım bildiğin açık kızıl hürrem rengi oldu şimdi napayım nasıl düzelteyim tekrar hemen boyasam olurmu sarı istiyodum ne nenk boyamam lazım off yaa napcam ben şimdi kimse kaolağa inanıp boya almasın ben yandım siz yanmayınnn:KK43::KK43::KK43::KK43:

$collage262zj6.jpg Eki Görüntüle 287003 $sweettodi310wf8kr6.jpg $toplunm6dj6.jpg

saçımı bu renge boyatmak istiyorum bu renk hakkında bilgisi olan arkadaşlar vamı bursada ikamet etmekteyim önericeğiniz kuaförler olursa zor renk olduğu için tuturması zor bide saçda yıpranıyor bakımı falan

saçlarımı birkaç aydır siyah olarak kullanıyorum ancak istediğim siyahı bir türlü oturtamadım. kömür siyahı istiyorum ama hangi markayı denediysem olmadı, ben de mavi siyah almaya karar verdim, ilkinde çok güzel oldu ama maviliğini çabuk kaybetti ve yine istediğim siyah olmadı. kömür siyahı yapmak için hangi boyaları tavsiye edersiniz hanımlar ?

kızlar selaam. benim saçlarımın kendi doğal rengi orta kumraldı. hiç boya yoktu. ben saçlarıma 1.5 ay önce açık küllü sarı organik boyayla krepe balyaj yaptırdım. biraz fazla açıldılar, yıkadıkça iyice balyajlarım sarı oldu. ben de koyulu açıklı durdu diye (tek renk saç seviyorum) gidip tints of nature diye bir organik boya aldım bir buçuk hafta önce. doğal açık sarısını. korkumdan onu da saçımda 15 dk. tuttum. şimdi saçlarımın hepsi böyle bal rengi gibi karamel gibi oldu. yine balyajlarım daha açık; ancak eskisi gibi çok açıklı koyulu durmuyor.

ama taktım kafaya saçlarımı. daha açık olsun istiyorum. sizce saçlarımı neyle boyayayim ? açık küllü sarıyla boyasam saçlarım açılır mı ? bir de saçlarım yıpranır diye korkuyorum. daha 1.5 hafta oldu sonuçta boyayalı. napim sizce yaa ?? resmen rüyalarıma giriyor saçlarım boyamazsam şişeceğim patlayacağım die korkuyorum :)

tek renk seviyorsan keşke balyaj yaptırmak yerine tümden boya yaptırsaydın... doğal saçın çok koyu değilmiş zaten o yüzden alacağın açık seri olan bir sarı istediğin sonucu verecektir..ama bu defa 15 kalmasın :)

X