Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇ BOYAMA ve SAÇ RENGİ HAKKINDA Sorular Ve Öneriler

acılll yardımlarınızzzzzz kızlarrrr

Saçların yanmadı mı senin valla rengini bırak yanmadıysa şükret, biraz evvelde yazdım orıel yüzünden benim saçlarımı yaktı kuaför bozuntusu gerçi siyahtan yaptı öyle ama orıel senin saçın röfleymiş gerçi ama , üst üste işlem yaptırıp daha berbat etme

Hep diyorum saçlarım yandı orıelden benim , siyahtan dönerken ve çok kestirdim saçımı, 1, 5 senE oldu mücadele mücadele en sonuNda dün yine kestirdim kumral dore şuan

KOLESTON KOYU KAHVE ALDIM DAHA BOYAMADIM İLERDE SARI YAPARSAM ALLAH KORUSUN YİNE AYNI ŞEYLERİ YAŞAMAK İSTEMEM KOLESTON KOYU KAHVE SORUN YAŞATIR MI BANA ????

koptu saclarım azaldıııı cokk hemde ama bu acıcıyla yapıldıgı ıcın cok cıgg yerlerı var rengını bıraz dogallastrabılmem ııcn neyapmam gerekırr onerısı olan varmııı???

saçlarım oldukça koyu renkte saçlarımı beyazlarım yüzünden sık sık boyama ihtiyacı hissediyorum.kuaföre sık sık gitme imkanım
da yok.kendim de beceremediğimden bu konu da yardım alıyorum..saçlarımı daha kolay biçimde örneğin sprey sıkarak boyamak isterdim
köpük boyalar maalesf hiç bir işe yaramıyor.bu konuya eğilebilirsiniz diye düşündüm

selam arkadaşlar ben açık buğday tenliyim kaşlarım siyah ve çok sert o yüzden ifademi çok sert gösteriyor saçlarımı loreal castingin çikolata karamele boyadım boyarken kaşlarıma da sürdüm 3-5 dakka beklettim ama hiç boyamadı kaşlarım simsiyah sırıttı ifademi de sertleştiriyor kalın telli siyah kaş boyatılabilir mi acaba kuaförde..

Almanyadaki tönung adı akan boya , burdada var mı bilenlerrrrrrrrr

Saçımı koyu renk yapacağım, koleston aldım koyu kahve, ama değiştireceğim, hem siyah olursa birde ilerde sarıya geçersem zorlanmıyım, zaten 1 buçuk senedir kuaför mağduru oldum siyahtan orıel yüzünden saçlarım yandı 1 daha Allah korusun !

selam arkadaşlar ben açık buğday tenliyim kaşlarım siyah ve çok sert o yüzden ifademi çok sert gösteriyor saçlarımı loreal castingin çikolata karamele boyadım boyarken kaşlarıma da sürdüm 3-5 dakka beklettim ama hiç boyamadı kaşlarım simsiyah sırıttı ifademi de sertleştiriyor kalın telli siyah kaş boyatılabilir mi acaba kuaförde..

Boyatılırda hatta biraz rengini kıralım diye banada demişti kuaför ama doğallığı bozulmasın canım ya , senin düşüncen saygı duyarım tabide, bari kaşlarımızın doğallığını bozmayalım.

Bak benim, saçlarımın doğallığını bozdular kuaför mağduru oldum şimdi kalın telli gür saçlarımı özlüyorum bende boya aldım değiştireceğim çikolata karamel nasıl oldu saçında kızılık veriyor mu alt rengi nasılsı ? Benim saçım şuan kumral sayılır Loreal casting sanırım amonyaksız zarar vermiyor koleston aldım daha boyamadım koyu kumralını ama ilerde sarıya geçersem zor olur diye korkuyorum çünkü 1 buçuk sene önce siyahtan , saçlarım yandı orıelden

Boyatılırda hatta biraz rengini kıralım diye banada demişti kuaför benimde kalın telli siyah, ama doğallığı bozulmasın canım ya , senin düşüncen saygı duyarım tabide, bari kaşlarımızın doğallığını bozmayalım.

Bak benim, saçlarımın doğallığını bozdular kuaför mağduru oldum şimdi kalın telli gür saçlarımı özlüyorum bende boya aldım değiştireceğim çikolata karamel nasıl oldu saçında kızılık veriyor mu alt rengi nasılsı ? Benim saçım şuan kumral sayılır Loreal casting sanırım amonyaksız zarar vermiyor koleston aldım daha boyamadım koyu kumralını ama ilerde sarıya geçersem zor olur diye korkuyorum çünkü 1 buçuk sene önce siyahtan , saçlarım yandı orıelden

kızlar güzel bir siyah saç boyası önerirmisinz

Loreal casting amonyaksız olabilir ama siyah yapmadan önce düşün çünkü ben 1 buçuk senedir çekiyorum orıelden siyahı açarken kuaför mağduru oldum yandı saçlarım ve kalın telli gür saçlarımdan oldum dönüşü yok ilerde başka renk istersen, aman dikkat et !

Şimdi bile boyucağım saçımı koyu kahve, siyah gibi oluyor diyorlar onu bile yapmaya korkuyorum ilerde zor olmasın diye.

Umarım en güzeli olur senin için .

bir şey sormak istiyorum saçımı ya bal köpüğü yada kahve köpüğü boyatıp uçlarına da sarı attırmak istiyorum hangisine sarı daha çok yakışır nasıl bir şey yaptımam lazım yani hangi 2renk birbirne daha uyar[/QUOT

her ıkısıne de yakısır agırlıklı olarak kahve köpüğüne yakısır cunku kız arkadasım yaptırdı mukemmel oldu

teşekkr ederim prenses ama ben ilerde baska renk boyamayı düşünmüyorm cnm :KK76:

sıyah kımseye tavsıye etmem cabuk gıtmıyo actırmak ıstedıgınde sacın mahvoluyo ben 1 bucuk sene bekledım sacımdan gıtmesı ıcın sac yandımı bırsey benzemıyo calı süpürgecı gıbı oluyo acıcı kullandında sıyaha

merhaba kızlar bende loeral casting 730 bal köpüğünü aldım sacım en son 1 sene once boyamıstım ana sac rengım acık kumral suandada oyle acık kumral.fonledeımde sarıya kacıyo ten rengım beyaz bugday tenlı arasındayım yesıl gözluyum uyguladımda nasıl bı etkı edıcenı merak edıyorum yorumları okudum da bence alt sac rengıne gore kaynaklanıyo ama benım bıldıgımana sacı acık kumral saca bal köpüğü süper oluyormus yapan varmı kufar gölge olorak bal kotugu yapalım dıyor

benım sorum bal köpüğü gölgemı yapıyım
yoksa koplemı bal köpüğü yapıyım

tskler LOERAL casting ==

ben shwardcop kullanıyorum süper.gliss............loreal elseve den bile ii

evet bende kullanıyorum harıka arada bı evdede kendım uyguladım bakım var papatya kaynatıp bır tutam cay demler gıbı suyunu suzuyorsunuz zeytın yagı az mıktarda b vıtamını sacları dolgunlastırıyo

merhaba arkadaslar bugün sacimi boyattirdim ben özellikle söyledim kendi sacimin rengi olsun diye benim sacim kahverengi ne cok koyu nede cok acik ama boyandiktan sonra saclarim bayagi bi koyu oldu siyaha yakin siyah rengi hic istemiyorum cok üzüldüm gercekten kuaförümde sali gün gel sacinin rengini biraz acyim dedi sorum degil dedi nasil yapacak bilmiyorum sizin basinizada böyle bise geldimi paylasirsaniz sevinirim :44:

uzun zamandır platin kullanıyorum ve artık değiştirmek niytindeyim. napsam ne etsem bilemedem. kahve tonları tutar mı acaba? şöyle ışıltılı bikahve istiyorummmm:KK24:

slm:KK3: palette deluxe saç boyası hakkında yorum yapabilecek olan varmı?....saçı yıpratıyor mu uzun vadede,kurutuyor mu,,,ya da ne biliyim her saç boyası belirli miktarda bu dediğime sebep olur ama diğer boyalarla kıyaslanınca bu seri nasıldır? yanıtlayan olursa sevinirim,,,,

X