Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇ BOYAMA ve SAÇ RENGİ HAKKINDA Sorular Ve Öneriler

Önemli olan bunları bu bakımları uzun süre kullanmak, bir kere iki kere de olcak iş değil minimum 2 ay düzenli kullanmak gerekiyor.O zaman bakın ne kadar güzel oluyor saçlarınız.

fotoğraftaki doğal saçlarıma bakır ışıltı atıldı ama yeterli gelmedi bana ve hiiiç beğenmedim.

$Fotoğraf0181r.jpg

bunun üzerine altın karamel boyatsam ne olur? gerçi tigi creative academy'de boyattım ve onlarda artego diye bir marka var sadece. dolayısıyla altın karamel tam karşılığı var mıdır bilmiyorum...
olmazsa alıp evde mi boyasam? ne dersiniz?
ben sıkıntıdan patlamadan fikirlerinizle imdadıma yetişirsiniz umarım...

fotoğraftaki doğal saçlarıma bakır ışıltı atıldı ama yeterli gelmedi bana ve hiiiç beğenmedim.

Eki Görüntüle 318116

bunun üzerine altın karamel boyatsam ne olur? gerçi tigi creative academy'de boyattım ve onlarda artego diye bir marka var sadece. dolayısıyla altın karamel tam karşılığı var mıdır bilmiyorum...

Doğal saç rengin güzel yerinde olsam altın karamele boyatmayı düşünmezdim bile.

Doğal saç rengin güzel yerinde olsam altın karamele boyatmayı düşünmezdim bile.

çok teşekkür ederim :) ben de çok seviyorum kendi saçlarımı aslında ama hep aynı hep aynı sıkıyor bir yerden sonra..
yine de dikkate alacağım, acele etmiyorum zaten. Epeydir de bu mevzuyu halledemedim gitti ya, vardır her işte bir hayır değil mi? :KK34:

1l489.jpg

Bi önceki baslıktada bu rengin tam olarak hangi numara oldugunu sordum ama henüz öğrenemedim.Bilen varsa burdanda yazabilirse cok sevinirim.Asıl sorum tam aradığım,istediğim ton bu ve koyu kahve saçımdan bu renge dönmek istiyorum.evde kendim yapabilirmiyim sizce? kuaföre para vermek hiç istemiyorum.

Son düzenleme:
3 ay önce saçlarımı loreal kumrala boyamıştım. kahve tonlarında bir renk oldu. 3 ay sonra da koleston küllü kumrala boyadım. şimdi saçlarım ışıkta turuncu duruyor :KK43: turunculuğun gitmesi için ne yapmalıyım?

Arkadaşlar, bana fikir verecek kimse yok mu? :KK43:
küllü renkler turunculuğu gideriyo ama diplerden çıkan saçları turuncu yapıyo ben de küllü sarıya boyuyorum diplerden çıkan kendi saçlarımda turuncu parlamalar oluyo ama tekrar sadece dipleri boyuyorum geçiyo az da olsa...

1l489.jpg

Bi önceki baslıktada bu rengin tam olarak hangi numara oldugunu sordum ama henüz öğrenemedim.Bilen varsa burdanda yazabilirse cok sevinirim.Asıl sorum tam aradığım,istediğim ton bu ve koyu kahve saçımdan bu renge dönmek istiyorum.evde kendim yapabilirmiyim sizce? kuaföre para vermek hiç istemiyorum.

benim saçlarımda bu renk şuan röfleliydi ve üstünekoyu kumralla boyadım aka aka b rengeyakın bir renkte şuan

Kızlar ya benim kaşlarım simsiyah saç rengim ise kahverengi çok tip duruyo yanı ben byenmıyorum saçlarımı siyaha boyasam nasıl olur sızce :/ Kendimde esmerim çok ..

Eki Görüntüle 318116

kuaförüme tekrar gittim ve tekrar boyattım saçlarımı, kendi cevabımı almış oldum en azından :) böyle oluyormuş, benim durumumda olup merak eden olursa...
$Fotoğraf0219_VintageColors_1a.jpg

diğer forumda sormuştum, tek yanıt geldi, burada da soruyorum, ilginizi beklerim :)))

arkadaşlar, ilk boyamaya başladığımdan beri loreal kullanıyorum. excellence ile başladım, sonra amonyaksız olana geçtim. köpük olanı çıktı onu da denedim. köpük yüzünden güzelim rengimi kaybetmiş durumdayım. aldığım her köpük boya saçımı koyu yaptı. hiç memnun kalmadım. o yüzden loreale sinir oldum. bana saçı yıpratmayacak loreal cinsi bir boya önerebilir misiniz? palette mi garnier mi koleston mu mesela? köpük olanı kesinlikle almıycam zaten ama krem olan bir tane deneyip artık kumral halime dönmek istiyorum yaaa!!! imdaaaaaaat!!!

Kızlar Selam,
Boya yaptırmak için çok kuaföre gittim ama malesef çoğu kuaför istediğim rengi tutturamıyor. :KK43: bende çok titizim öyle her rengi beğenmiyorum malesef. iyi bir kuaförüm var caddede o da her gittiğimde 300-350 tl den kapı açıyor :KK43:(( bunun için kendim araştırıyorum,kendim boyuyorum napiyim.(kuaförlerde süperman değil ya :))) çok araştırırsa bir insan bence doğru sonuca ulaşır. Tabi bunun için sizlerin görüşleri de benm için önemli) genellikle loreal tercih ediyorum kesinlikle saçı yıpratmıyor. son olarak ıgora ile boyadım o bile biraz yıprattı saçımı. şuanda saçlarım aşağıda gördüğünüz gibi sarı üzerine ıgora bej sarı ile boyadım. rengini seviyorum fena değil ama aşağıda gördüğünüz diğer rengi çok beğeniyorum ve bu rengi tutturmak istiyorum. Bu renk nedir? Yine loreal ile boyayacağım luo color markasına da bakıyorum. fakat bilginiz gibi katologla aynı sonuçlar çıkmıyor genelde. bilgisi olan biri bana neyle neyi karıştıracağımı söyleyebilir mi? Birde diplerim uçlara göre biraz koyu kendi saçlarım var dipte hiç oriel değmemiş. şimdi tierranın amonyaksız açıcısını aldım oksidasyonu 4 numara az tutup açacağım rengini, bu konuda yorumunuz var mı?
$IMG_1668.JPG $IMG_1675.jpg

Kızlar Selam,
Boya yaptırmak için çok kuaföre gittim ama malesef çoğu kuaför istediğim rengi tutturamıyor. :KK43: bende çok titizim öyle her rengi beğenmiyorum malesef. iyi bir kuaförüm var caddede o da her gittiğimde 300-350 tl den kapı açıyor :KK43:(( bunun için kendim araştırıyorum,kendim boyuyorum napiyim.(kuaförlerde süperman değil ya :))) çok araştırırsa bir insan bence doğru sonuca ulaşır. Tabi bunun için sizlerin görüşleri de benm için önemli) genellikle loreal tercih ediyorum kesinlikle saçı yıpratmıyor. son olarak ıgora ile boyadım o bile biraz yıprattı saçımı. şuanda saçlarım aşağıda gördüğünüz gibi sarı üzerine ıgora bej sarı ile boyadım. rengini seviyorum fena değil ama aşağıda gördüğünüz diğer rengi çok beğeniyorum ve bu rengi tutturmak istiyorum. Bu renk nedir? Yine loreal ile boyayacağım luo color markasına da bakıyorum. fakat bilginiz gibi katologla aynı sonuçlar çıkmıyor genelde. bilgisi olan biri bana neyle neyi karıştıracağımı söyleyebilir mi? Birde diplerim uçlara göre biraz koyu kendi saçlarım var dipte hiç oriel değmemiş. şimdi tierranın amonyaksız açıcısını aldım oksidasyonu 4 numara az tutup açacağım rengini, bu konuda yorumunuz var mı?
Eki Görüntüle 325372 Eki Görüntüle 325373

kızlar ne olur cevap verin kimse bu rengin ne olduğunu bilmiyor mu :KK43:(

canım sorduğun renk bildiğin açık kumral, varsa ara ara ışıltılar atılmış ama sanki doğal saç rengi gb görünüyor, boyamayla bu tondaki kumralları elde etmenin zor olacağını düşünüyorum
:26:
kızkardeşimin saç rengi bunun aynısı ama onunki doğal saç rengi boya falan yok
ben de kumralları araştırıyorum kendi saç rengime dönüş yapmak için ama bu doğal renkleri boyayla elde etmek çok zor onu öğrendim

Son düzenleme:
X