Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇ BOYAMA ve SAÇ RENGİ HAKKINDA Sorular Ve Öneriler

merhaba arkadaşlar.bu sefer size ablam için soruyorum.ablamın saçları gizemli kahve.açık karamel. şimdi koyu kumrala boyamak istiyo.renk sizce nasıl olur. açık karamelin üstüne renk tutarmı? olur mu sizce????

bayanlar benim saçım doğal kestane ama çok koyu siyaha yakın değil yani orta.ben biraz değişiklik olsun diye saçın tamamını değil de ara ara boyamak istiyorum gölge gibi.palettenin kahve köpüğü nasıl durur sizce? aslında açık renk görünüyor ama her zaman resimdekinden koyu çıkar biliyosunuz kendi saç rengimle uyar mı

bence tabi bence eğer açık karamel renginde gölge gibi ışıltılar istiyorsan folyo kağıtlarını kullanarak istediğin şekilde gölge balyaj gibi igora royal platin sarı sanırım 1/2 gibi bir numarası vardı düz olanı değil ,boyasını uygulayabilirsin kahve köpüğünün kapağındaki renk dore sarı gibi bir ton daha koyu su ve daha hoş bir renk olabilir bence tabi tamamen benim fikrim :)

buse arkadaşım umarım bunu okuyabılrsın burdan. doğal saçın koyu sarıysa rahatlıkla koleston 2.1 ile kapaktakı sonucu elde edersin. ben 7.1 saçı dediğim boyayla rahatlıkla açmıştım.

buse arkadaşım umarım bunu okuyabılrsın burdan. doğal saçın koyu sarıysa rahatlıkla koleston 2.1 ile kapaktakı sonucu elde edersin. ben 7.1 saçı dediğim boyayla rahatlıkla açmıştım.

ya kullumango senın 7.1 dedıgın kolestonunmu ben klestonun kahvelerının sıyah gıbı cıktıgını duymustum o yuzden kleston almaya cesaret edemedım benım dogal sac rengım aynı koleston 7.1 gıbı ama fotograftakınden koyu cıkmasından korkuyorum sence ne yapıyım ona boyasam olurmu bıde yesıllık verme ıhtımalı varmı??

kolestonla boyama bence ayşül gerçekten de koyu çıkıyor renkler özellikle açık kumrala kadar olan renkler çok güzel boyalar var aslında ama canım ülkemizde neden bunlar yok ya dda piyasada yok satılmıyor loreal in güzel doğal boyalrı var loreal in recital inde de küllü kumral güzel bir renk ama yeşillik olur mu bilemem ama sarının üzerine boyamayacağın için olmaz sanırım sen doreyi kapatacağın için yeşillik olmaz doreliği alır büyük ölçüde ama bir kere daha aynı renge boyaman lazım diye biliyorum ki renk otursun yanlış bilgi vermek gibi olmasın ama
loreal in lou color boyası da çok doğal gibi garnier nutrisse de loreal e bağlı ve onun da 100% diye bir boyası var sitesinde bakmıştım çok doğal renkler ama nerde satılır burda bulmak mümkün mü bilemiyorum cnm hemen hemen her boya normal saç renginden bir ton koyudur recital preference da dip not olarak geçilmiş iki renk arasında kararsızsanız açık olanını seçin diye tabi ki senin kendi saçından biraz daha koyu olur sonuç çünkü bu boya ama sen renk kapatıyorsun bir,ikincisi renk akacak bir daha boyadığında ve boyaya özgü o koyuluk kalmadığında diplerden de saçın çıktığında bir süre sonra saçın kendi rengine döner diyorum ben:)

of ya neden ya neden neden boyattım saclarımı benım tek ıstedıım tatlı sarılar olsun aralarda uclara dogru ama mahvoldu yaaa offff bıde saclarına cok duskun bırıydım:KK43:((

ya kullumango senın 7.1 dedıgın kolestonunmu ben klestonun kahvelerının sıyah gıbı cıktıgını duymustum o yuzden kleston almaya cesaret edemedım benım dogal sac rengım aynı koleston 7.1 gıbı ama fotograftakınden koyu cıkmasından korkuyorum sence ne yapıyım ona boyasam olurmu bıde yesıllık verme ıhtımalı varmı??

canım ben demiştim ki doğal boyasız 7.1 kullu kumral saç rengini koleston 12.1 çok açık kullu sarı ıle aynı kutudakı kadının saç rengini elde etmiştim demiştim.
şimdi soruna geleyım. eğer kendi saç rengin 7.1 doğal kullu kumral ıse neden o renge boyamak istiyorsun saçında beyazlar mı var? eğer boyle bı rsorunun varsa bence de koleston kullanma. en ıyı ve en doğala yakın olan lorela krem boyası. onun 7.1 i gerçektende koyu sonuç vermiyor. ayrıca eğer saçın sarıysa o zaman kulluye boyarsan yeşerme olur .yoksa doğal kullu kumral saç uzerıne beyazları kapatmak için yenıden 7.1 kullanırsan yeşil olmaz. ama koleston hem daha koyu çıkıyor hemde oldukça yeşilimsi bır tonu var. kısacası loreal kremın 7.1 ını kullan

of ya neden ya neden neden boyattım saclarımı benım tek ıstedıım tatlı sarılar olsun aralarda uclara dogru ama mahvoldu yaaa offff bıde saclarına cok duskun bırıydım:KK43:((

canım ben seni ve saçlarını şimdi hatırladım:) canım once saçındakı boyanın iyice akmasını bekle.1 2 ay kadar hemde .sonrada duzenli olarak 7.1 loreal krem boyayla boya. zamnala diplerinden kendi saçın çıksada göze batmaz. tek yapman gereken 1 2 ay saçını dınlendir. yoksa yıne kötu saç rengiyle dolaşmak zorunda kalırsın. ne kadar değiştirmeye çalışrısan o kadar mahvedersin saçını. sabret canım en az 1.5 ay

kolestonla boyama bence ayşül gerçekten de koyu çıkıyor renkler özellikle açık kumrala kadar olan renkler çok güzel boyalar var aslında ama canım ülkemizde neden bunlar yok ya dda piyasada yok satılmıyor loreal in güzel doğal boyalrı var loreal in recital inde de küllü kumral güzel bir renk ama yeşillik olur mu bilemem ama sarının üzerine boyamayacağın için olmaz sanırım sen doreyi kapatacağın için yeşillik olmaz doreliği alır büyük ölçüde ama bir kere daha aynı renge boyaman lazım diye biliyorum ki renk otursun yanlış bilgi vermek gibi olmasın ama
loreal in lou color boyası da çok doğal gibi garnier nutrisse de loreal e bağlı ve onun da 100% diye bir boyası var sitesinde bakmıştım çok doğal renkler ama nerde satılır burda bulmak mümkün mü bilemiyorum cnm hemen hemen her boya normal saç renginden bir ton koyudur recital preference da dip not olarak geçilmiş iki renk arasında kararsızsanız açık olanını seçin diye tabi ki senin kendi saçından biraz daha koyu olur sonuç çünkü bu boya ama sen renk kapatıyorsun bir,ikincisi renk akacak bir daha boyadığında ve boyaya özgü o koyuluk kalmadığında diplerden de saçın çıktığında bir süre sonra saçın kendi rengine döner diyorum ben:)

canım dediğin boyaları ancak ya ınternetten sıparış vermek durumundasın yada kuaforlerin alış verış yaptığı yerlerden. ne sanslıyım ki burda hemen otobusle 15 dk uzaklığımda kocamanb ır kozmetık magazası var cosmoplex dıyorum ya kaçtır. orda loreal lou color loreal majırel loreal majıcontrast loreal blonde neler neler var. loreal bıle kendi içind eo kadar çeşitli ki .rengine göre isim değiştiriyor. sırf sarı tonlar ıçın bıle sırf kızıl tonlar için bile boyaları farklı.
ayrıca loreal yıne içerik değiştirmiş.bugun tum gun loreal kullu sarı recital aradım ama bulamadım. çünkü yenı recital serisinde kaldırılmış.

işte ne kadar süper boya açmadan renk veren boyaları var loreal in golden karamel rengini bile loreal in 3d boyası ile yapmış kuaför burda okudum ve röflelerde loreal platinium açıcı çok iyi sanırım kalite farkı ama bence lorealin salon boyaları daha farklı ve iyi

canım ben seni ve saçlarını şimdi hatırladım:) canım once saçındakı boyanın iyice akmasını bekle.1 2 ay kadar hemde .sonrada duzenli olarak 7.1 loreal krem boyayla boya. zamnala diplerinden kendi saçın çıksada göze batmaz. tek yapman gereken 1 2 ay saçını dınlendir. yoksa yıne kötu saç rengiyle dolaşmak zorunda kalırsın. ne kadar değiştirmeye çalışrısan o kadar mahvedersin saçını. sabret canım en az 1.5 ay[/QU
tesekkur ederim bılgıler ıcın:) evet beklemek zorundayım sanırım off yaa tamda yaz ayı en gezılıp tozulcak zaman pekı fazla olmazsa bısey daha sorabılırmıyım kullumango sence pekı aralara bal rengı gıbı bısey attırsam bıraz daha durumu kurtarabılırmıyım hanı yaz geldı ya bronz tende guzel durur gıbı gelıyo hem ana renkte bıraz kırılmıs olmazmı sence???

sengözlerimebaksanab
işte ne kadar süper boya açmadan renk veren boyaları var loreal in golden karamel rengini bile loreal in 3d boyası ile yapmış kuaför burda okudum ve röflelerde loreal platinium açıcı çok iyi sanırım kalite farkı ama bence lorealin salon boyaları daha farklı ve iyi

canım lorealde olsa kolestonda olsa salon boyasıyla market boyası arasında oldukça fark var. çoğu kuaofor bu bızım halkın aldığı market boyalarına guluyor. çünkü kullanımı kolay olsun halk daha kolay uygulayabılsın ve satın alabılsın dıye hem içindeki yıpratıcı etmenler daha fazla oluyor daha kolay elde edilebilsin renk diye hemde kalitesı daha duşuk oluyor daha ucuz olsunda halk alabılsın diye. ya canım lorealın majıconstrat serisi yanlış hatırlamıyorsam 25 ytl mı ne sadece bır tupu. ama bız bır tupu yanında peroksiti eldiveni hatta saç kremiyle 10 ytl ye alıyoruz. düşün yanı arada kalite farkını.ikiside loreal ama yınede kalıte farkı çok yuksek. o yuzden eğer boyle bır ıhtımalınız varsa en ıyısı loreal urunleri kullanan bı kuaforden parasını verıpte boyayı almak. kuafor ınsaflıysa satar. insaflı değilse de satmaz tabı ama yınede sansınızı denemenizde fayda var. çunku arada oldukça fark oluyor market boyalarıyla salon boyalarının

canım ben seni ve saçlarını şimdi hatırladım:) canım once saçındakı boyanın iyice akmasını bekle.1 2 ay kadar hemde .sonrada duzenli olarak 7.1 loreal krem boyayla boya. zamnala diplerinden kendi saçın çıksada göze batmaz. tek yapman gereken 1 2 ay saçını dınlendir. yoksa yıne kötu saç rengiyle dolaşmak zorunda kalırsın. ne kadar değiştirmeye çalışrısan o kadar mahvedersin saçını. sabret canım en az 1.5 ay[/QU
tesekkur ederim bılgıler ıcın:) evet beklemek zorundayım sanırım off yaa tamda yaz ayı en gezılıp tozulcak zaman pekı fazla olmazsa bısey daha sorabılırmıyım kullumango sence pekı aralara bal rengı gıbı bısey attırsam bıraz daha durumu kurtarabılırmıyım hanı yaz geldı ya bronz tende guzel durur gıbı gelıyo hem ana renkte bıraz kırılmıs olmazmı sence???

canım bu bır bucuk ay ıçınde saçına ne yaparsan yap ne uygularsan uygula senin doğal saç rengine en yakın rengi elde etme cabanı bı adım daha gerıye iter. bal rengide uygulsan sarıda uygulasan uçlarını açayım yada koyulaştırayım desende. sen bence bı bucuk ay boyunca boyalara tovbe et:) ınan sonra çok pişman olursun(ama istediğin ana saç rengine yakın bı renk elde etmekse ki benim en sevdığım renk.7.1 kullu kumraldır)
uzulme zaten yaz geldi ve guneş deniz hersey saçını daha da mahvedecek ve sende yaz sonunda saçına bakımlarla ve doğru renkle eski guzel gunlerine döndürebilrisin.yeterki şu yaz zamanında saçınla uğraşma bırak dıbınde çıksın renk renk olsun saçın. hem kafa derinde dinlenir. e bu yaz da boyle geçiriver.önemli olan sonbahar kış zamanı ıstedığını elde etmiş olucaksın.

loreal in salon boyalarını bulabileceğim tek yer bence kuaförler gerçi bilmediğim yerlerde de olabilir ama kuaför malzemeleri satan yerlerde selective igora royal var onların da fiyatları aynı market boyası gibi olmuş oluyor :KK43: gerçi ben hala saçımı ne yapacağıma karar vermedim:KK43:

loreal in salon boyalarını bulabileceğim tek yer bence kuaförler gerçi bilmediğim yerlerde de olabilir ama kuaför malzemeleri satan yerlerde selective igora royal var onların da fiyatları aynı market boyası gibi olmuş oluyor :KK43: gerçi ben hala saçımı ne yapacağıma karar vermedim:KK43:

canım selektive ıgora markalarınıda kullanan kuaforler var evet ama bunlar pek iyi deil. yanı dıkkat edersen bu boyaları kullanan kuaoforlerle loreal urunleri kullanan kuaforler arasında da çok fiyat farkı var.
kısacası sana demem odur ki saç boyası pazarında dunya bırıncısı loreal:) sanki para verıyorlar gibi surekli reklamını yapıyorum.ama en ıyı rengi verende en az yıpratanda yıne o.

X