Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇ BOYAMA ve SAÇ RENGİ HAKKINDA Sorular Ve Öneriler

Kızlar çok acil yardımlarınıza ihtiyacım var, benim saçlarım şu an açık kumral ama ben küllü kumral yapmak istiyorum şimdi ben saçlarıma küllü kumral sürsem tutarmı? ve yeşillenme yada onu gibi bir şey olurmu tam bilmiyorum çünkü sizden yardım rica ediyorum

alix avien in açık karamel rengini çok beğendim saçlarım koyu sarı kutudakiyle aynı rengi tutturabilir miyim?

$kumral-üzerine-dore-sarı-balyaj-saç-rengi-2013.jpg bu renge bayıldım evde elde edilmesi zor gibi görünüyor ama yine de varmı bi çaresi

8.70 yazıyor :)

Koyu sarı ise tutar, tabiki burda şu da önemli saçınız ne tür sarı ? Küllü mü dore mi ana ton gibi mi ? Eğer küllü yada ana ton tarzında ise saçlarınız 8.70 yi alır fakat yeşillenme yapabilir. Bu yüzden bana son iki sefer boyadığınız boyanın marka ve numarasınız söyler misiniz ?

tatlım bir arkadaşımın saçını boyayacağım saçı koyu renk açık kahve istiyoruz hangisi ile boyamalıyız bana bir boya tavsiye edermisin?? tabi marketlerde satılan olursa iyi olur ....

en son syoss 9.5 yapmıştım hani evde onun ustune 7.1 yapıp kuaföre gıtmek lazım o halde

Saçınıza pigmentasyon yapmadan 7.1 ile boyarsanız küllü kumral(7.1) değil yeşilimsi bir saç elde edersiniz. 7.1 ile boyayacaksanız pigmentasyonu anlatabilirim. Yalnız daha yeni boyadınız saçınızı bence 1 ay bekleyin.

tatlım bir arkadaşımın saçını boyayacağım saçı koyu renk açık kahve istiyoruz hangisi ile boyamalıyız bana bir boya tavsiye edermisin?? tabi marketlerde satılan olursa iyi olur ....

Saçı koyu renk ??? Ama ne renk ??? Kendi rengi mi boyanmış mı ? Boyandıysa hangi marka ve numara ile ????
Ayrıca açık kahve istiyoruz demişsiniz, açık kahvenin bir sürü tonu var hangi tonunu istiyorsunuz ????

Arkadaşınızın saçını -GÜN IŞIĞINDA, FLAŞSIZ, DİPTEN VE ARKADAN- fotoğrafınız çekip yükleyin
İstediğiniz saç rengini(yani açık kahve) buraya yükleyin.

Saçı koyu renk ??? Ama ne renk ??? Kendi rengi mi boyanmış mı ? Boyandıysa hangi marka ve numara ile ????
Ayrıca açık kahve istiyoruz demişsiniz, açık kahvenin bir sürü tonu var hangi tonunu istiyorsunuz ????

Arkadaşınızın saçını -GÜN IŞIĞINDA, FLAŞSIZ, DİPTEN VE ARKADAN- fotoğrafınız çekip yükleyin
İstediğiniz saç rengini(yani açık kahve) buraya yükleyin.

http://www.meydansozluk.com/gorsel-buyuk/23676/naz+elmas

bu renk canım.. saçlarıda şu renk http://yenitrendmoda.com/wp-content/uploads/2013/01/Miranda-Kerr-Yeni-Saç-Stili.jpg

Kendi saçı mı yoksa boya mı var söylememişsiniz. O renk istiyorsa KOLESTON PERFECT 7/37 +%9luk oksidan ile o rengi elde edebilirsiniz. Ama bu boyayı kendi renginin üzerine mi yoksa var olan saçtaki boyanın üstüne mi uygulayacağınızı bilmediğimden bu saç boyasını dipten mi boyamaya başlamalısınız yoksa saç uçlarından söyleyemem.

Market boyası istemişsiniz. Bazı boya adları vermeye çalışacağım ama SİZE YÜKLEDİĞİNİZ RENK GİBİ TUTACAĞINI KESİNLİKLE GARANTİ EDEMEM.
Loreal Excelence Creme 8.3
Alix Natura 8.70
Syoss 8-6 , 8-4

Dediğim gibi KESİNLİKLE market boyasına garanti vermiyorum.

Kendi saçı mı yoksa boya mı var söylememişsiniz. O renk istiyorsa KOLESTON PERFECT 7/37 +%9luk oksidan ile o rengi elde edebilirsiniz. Ama bu boyayı kendi renginin üzerine mi yoksa var olan saçtaki boyanın üstüne mi uygulayacağınızı bilmediğimden bu saç boyasını dipten mi boyamaya başlamalısınız yoksa saç uçlarından söyleyemem.

Market boyası istemişsiniz. Bazı boya adları vermeye çalışacağım ama SİZE YÜKLEDİĞİNİZ RENK GİBİ TUTACAĞINI KESİNLİKLE GARANTİ EDEMEM.
Loreal Excelence Creme 8.3
Alix Natura 8.70
Syoss 8-6 , 8-4

Dediğim gibi KESİNLİKLE market boyasına garanti vermiyorum.

tmm canm tabiki garanti istemedim az bişi yakın olsada yeter beğenmezsek gboyarız koyu.... teşekkrlerr

merhaba..ben hipotiroid hastayım. ayrıca 2 kez hipofiz ameliyatı oldum. hipofiz bezim alındı. 3.ameliyaıtmda böbreküstü bezine yapıldı. şuan saçlarım dökülüyor. yıllardır saçımı boyardım ama artık boyuyamıyorum. bitkisel boya ile boymk istiyorum . acaba bildiğiniz bir bitkisel boya markası varmı? kullananlar varsa yardımcı olabilirmi? gittigidiyor.com a baktım .fiyatlarda baya yüksek. oradan alışveriş yapan varmı? acil cevap verirseniz sevinirim...

merhaba..ben hipotiroid hastayım. ayrıca 2 kez hipofiz ameliyatı oldum. hipofiz bezim alındı. 3.ameliyaıtmda böbreküstü bezine yapıldı. şuan saçlarım dökülüyor. yıllardır saçımı boyardım ama artık boyuyamıyorum. bitkisel boya ile boymk istiyorum . acaba bildiğiniz bir bitkisel boya markası varmı? kullananlar varsa yardımcı olabilirmi? gittigidiyor.com a baktım .fiyatlarda baya yüksek. oradan alışveriş yapan varmı? acil cevap verirseniz sevinirim...

Merhabalar;

Bu boya kuaförlerin tercih ettiği bir markadır. Yani marketteki boyalar gibi değildir, organiktir güvenebilirsiniz. Buyrunn ;
Tierra Organik Saç Boyası

Koyu sarı ise tutar, tabiki burda şu da önemli saçınız ne tür sarı ? Küllü mü dore mi ana ton gibi mi ? Eğer küllü yada ana ton tarzında ise saçlarınız 8.70 yi alır fakat yeşillenme yapabilir. Bu yüzden bana son iki sefer boyadığınız boyanın marka ve numarasınız söyler misiniz ?

kahverengiye boyadım en son ama altta röfle olduğu için aktı koyu sarı şuan

X