Gözaltı yağ bezeleri

_qizemmm_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2009
4
0
ben 16 yasındayım ve yaklasık 6 seneden beri gözümün altında küçük yağ bezeleri var.bi kaç defa aldırdım ve yine çıkıyooo bi kaç jel falan denedm doğal bir kaç yöntem de .olmadı. ne yapmamm gerekirr lazer tedavisi dısındaaa. ltfen yardım edinnnnnnnn çıldırmak üzereim senağlamasenağlama

Kolesterolden de olduğunu duymuştum ama kan değerlerini hiç ölçtürdün mü, tıbbi destekle giderilmesi gerekebilir

canım benim bi tanıdığım vardı doktor yüzünü ve göz çevresini dalin bebe şampuanıyla yıkamasını söylemiş onun da göz pınarının orda yağ bezeleri vardı

bendede çıkıyor bazen sonra kendiliğinden geçiyor sıkamıyorumda çünkü göz çevresi çok hassas

bendede vardi aldirdim ama doktor hergün iyice temizle dedi ben yapmadim tekrar çikti bu yüzden olabilirmi?

Benim seneler önce 2-3 tane vardı gözaltlarımda,sora kendi kendine geçti patladı sanırım bi daha da çıkmadı,fazla krem sürmekten ve temizlememekten oluyor sanırım

gizemmcim kolestorülüne baktırdınmı yüksekse kesinlikle milye olur ve sen tedavini yaptırsanda tekrarlar canım

bnde bir tane var :KK43:( tam kirpiğmn altına denk gelen kısımda..
bu aldırma işlemi nasıl biraz bahsedebilirmisiniz?

alınma derecesine gelmis yağ bezeleri dısında daha o raddeye gelmemis bezeler icin
foreverın alluring eyes ı tavsiye ederim..cok etkili bir urun ve dogal oldugundan gozunun en hassas noktalarına dahi surebiliyorsunuz. birde bebe sampuanıyla yıkamanızı..bu tarz tedaviler daha kalıcı cozum oluyor lakin beze alınsada tekrarlama riski cok...

bnmde kirpiğimin kenarında çıkmıştı bayağı aldırcak seviyeye gelmişti doktora gittim lazerle alınması için gün verdi ama bn gitmedim korktum birazcık sonra 1-2 hafta içinde küçüldü ve yok oldu tabi bn sürekli temizlik ürünleriyle temizledim

Bende de çıktı yağ bezelerinden.Her sabah bebek şampuanıyla yıkadım 1 hafta sonra yok kendiliğinden yok olmuştu.Dene bence.

bebek şampuanı gerçekten işe yarıyomu benimde yaklaşık 2 senedir göz altı yağ bezesi sorunum var bi keresinde yaktırdım ama bi faydası olmadı tekrar çıktı kesin çözüm istiyorum insanı çok rahatsız ediyo benim gözüme çok yakın olduğu için lazerlede tedavisi pek mümkün değil galiba

Bende de çıktı yağ bezelerinden.Her sabah bebek şampuanıyla yıkadım 1 hafta sonra yok kendiliğinden yok olmuştu.Dene bence.

benim kardeşimde de çok var yağ bezeleri demek bebek şampuanı geçiriyor teşekkürler bilgi içina.s.

Kızlar benımde yegenımın gÖz altında kÜÇÜk kÜÇÜk yaĞ bezelerı vardı Çok Şıkayetcıydı almam ıÇın ısrar ettı buyuk bı korkuyla aldım ıÇım cız ettı onde dıkıŞ ıĞnesısıbıraz ısıttım daha sonra sterıl olması ıÇın kolonya dÖkdÜm teker teker topladım sonra yaĞ bezelerıne ne bı kızarma ne bı tahrııŞ oldu gerıde hıÇ bırı Çıkmadı yagbezelerıne elveda ettık.. Sakın kendı baŞınıza anlattıgımı denemeyın

benimde bi tane var krem almak için gttiğim yerde kullandığım göz kremi çok yoğun ise yağpabilir dedi çok büyük değil ama rahatsız etmeye yetiyor işte göz kremimi değiştiricem bakalım ondan mı

aynı sorun yıllardır bende de var. Kolestrolden olabilaceği döyleniyor ama kan tahlillerimde kolestrol düzeylerim hep normal çıktı. 1 hafta önce dermatologa gidip gösterdim elektrokoteriz denilen bir aletle yakılabileceğini döyledi. 2 gün önce cesaretimi toplayıp bu işlemi yaptırdım. korkulacak bir işlem değilmiş. benimkiler göz altıma çok yakın olduğu için 2, 3 yere iğne yapıp uyuşturdu. bölgenin tamamının uyuşturulması mümkün değilmiş. Uyuşturulan yerlerde hiç acı hissetmedim. Uyuşturulmayan yerlerde ide çok ufak bir sızı oldu. Şu an gözaltımda hafif bir şişlik ve yakılan yerlerde kabuklanmalar var. Birkaç hafta içinde düzelmesi gerekiyor. İz kalmaması için işlemden donra güneşe çıkmamak gerekiyor.

X