Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Kepek sorunu yaayanlar kesinlkle bakmalsnz

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

kelebekcik

evli ve çook mutlu:)
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2009
1.413
3
evet arkadaşlar hiç bi şeyden çekmedim kepekten çektiğim kadar kabuk şeklini almışlardı bi ara çok araştırdım we şu formülü buldum..bir avuç ısırgan otunu 10 dk kadar bir cezvede kaynatıyoruz..sonra süzüyoruz ve 1 çay bardağı kadar elma sirkesini ekliyoruz..daha sonra bir pamuk yardımıyla saçımıza sürüyorz 1 saat bekliyp yıkıyoruz..1 kerette faydasını gördüm we bi daha yapmaya ihtiyaç duymadım..istyen haftada 1 yapabilir.kesinlkle denedim we şiddetle tavsiye ediyoruma.s

evet arkadaşlar hiç bi şeyden çekmedim kepekten çektiğim kadar kabuk şeklini almışlardı bi ara çok araştırdım we şu formülü buldum..bir avuç ısırgan otunu 10 dk kadar bir cezvede kaynatıyoruz..sonra süzüyoruz ve 1 çay bardağı kadar elma sirkesini ekliyoruz..daha sonra bir pamuk yardımıyla saçımıza sürüyorz 1 saat bekliyp yıkıyoruz..1 kerette faydasını gördüm we bi daha yapmaya ihtiyaç duymadım..istyen haftada 1 yapabilir.kesinlkle denedim we şiddetle tavsiye ediyoruma.s

kızım ve ben bu dertten muzdaripiz..yanlız ısırgan otu sanırım taze olmalı nerden bulabiliyoruz biz bu otu? ?yardımcı olabilirmisiniz

canım ben 3 gündür uyguluyorum sizden öğrenmiştim bunu gidip gelip pamukla basıyorum kafama -tatlicadiarzu-
anama gösterttim (benim kabıklar kafamın arkasında da) biraz iyileşme var gibi dedi. bu arada barcelino die bi yağa da başladım saçlarım cansız olduundan. bakalım inşallah benim de işime yarar formülünüz canım hihoyyyt

bu arada ben kurutulmuş ısırgan otunu demleyip yaptım ama :uhm:

kabuk kabuk ve bazı yerlerde yara gibi.sınav dönemindeyiz sanırım ondan stresliyiz ana kız:))..acaba kuru ısırganmı bu?

valla benim de kafam kabuk kabuk onları kazımak hoşuma gitsede kurtulmak istiyorum şu kepeklerden röfleye gideceğim kuaföre utanıyorum inan ki bu kafayla

arkadaşlar ben taze ısırgan otu kullandım komşumuzn bahçesinden toplamştık..belki sizde bu şeklde bulabilirsinz..

mrb arkadslar hayatımda ilkez dün saçımda kepek gordum =( neden oluyor ki ben sinamaeki kürü ve hint yağı uyguluyorum ondan mı oldu acaba kemik tarak kullanıyorum olmaması gerekirdi çook uzuluyorum çoook =( :18:

X